'Antwerp stap dichter bij volgende prestigetransfer'

343
'Antwerp stap dichter bij volgende prestigetransfer'

In de jacht op succes bespaart Antwerp-voorzitter Paul Gheysens kosten noch moeite. Ook deze zomer wil hij graag weer een paar grote namen naar de Bosuil lokken. Met als nieuwste toptarget: Vincent Janssen. Hij staat naar verluidt bovenaan het verlanglijstje van de Great Old.


Na sportieve baas Marc Overmars en kersvers hoofdcoach Mark van Bommel, wiens technische omkadering eveneens erg Oranje kleurt, zou de 28-jarige spits de Nederlandse enclave bij het stamnummer één verder uitbreiden. Na het afscheid van Ally Samatta moet hij voorin mogelijk een koningskoppel vormen met topschutter Michael Frey, al is het nog maar ten zeerste de vraag of beide goalgetters wel compatibel zijn.

Hoe dan ook is Antwerp blijkbaar druk in de weer om van Janssen haar volgende prestigetransfer te maken. Intussen zouden zelfs al de nodige stappen zijn ondernomen om de 17-voudig international los te weken bij zijn huidige werkgever Monterrey. Vermits hij wel een dure vogel is, zouden de Antwerpenaren daarbij de voorkeur geven aan een huurdeal met aankoopoptie. Van een akkoord is er voorlopig alleszins nog geen sprake. 

OPEN VOOR JPL
Om zijn kansen op het WK gaaf te houden, haalt Janssen zelf volgens De Telegraaf na drie jaar in Mexico zijn neus alvast niet op voor een terugkeer naar Europa. Nog volgens het medium is een overstap naar België, waar niet nader genoemde kapers op de kust liggen, daarom wel degelijk een optie. Een opsteker dus voor Antwerp, al geniet de voormalige spits van onder meer Tottenham ook vanuit de MLS de nodige belangstelling.

LEES OOK: Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Denkt u dat Janssen en Frey compatibel zijn?

Meest recent

Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

4
4
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

8
8
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

109
109
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

184
184
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

50
50
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

84
84
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

57
57
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

266
266
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

135
135
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

134
134
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

106
106
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

21
21
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

54
54
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

115
115
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

69
69
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

39
39
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

99
99
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

146
146
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

347
347
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

129
129
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

220
220
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

53
53
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

212
212
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

775
775

Meer sportnieuws