'Antwerp stap dichter bij volgende prestigetransfer'

343 stemmen
'Antwerp stap dichter bij volgende prestigetransfer'

In de jacht op succes bespaart Antwerp-voorzitter Paul Gheysens kosten noch moeite. Ook deze zomer wil hij graag weer een paar grote namen naar de Bosuil lokken. Met als nieuwste toptarget: Vincent Janssen. Hij staat naar verluidt bovenaan het verlanglijstje van de Great Old.


Na sportieve baas Marc Overmars en kersvers hoofdcoach Mark van Bommel, wiens technische omkadering eveneens erg Oranje kleurt, zou de 28-jarige spits de Nederlandse enclave bij het stamnummer één verder uitbreiden. Na het afscheid van Ally Samatta moet hij voorin mogelijk een koningskoppel vormen met topschutter Michael Frey, al is het nog maar ten zeerste de vraag of beide goalgetters wel compatibel zijn.

Hoe dan ook is Antwerp blijkbaar druk in de weer om van Janssen haar volgende prestigetransfer te maken. Intussen zouden zelfs al de nodige stappen zijn ondernomen om de 17-voudig international los te weken bij zijn huidige werkgever Monterrey. Vermits hij wel een dure vogel is, zouden de Antwerpenaren daarbij de voorkeur geven aan een huurdeal met aankoopoptie. Van een akkoord is er voorlopig alleszins nog geen sprake. 

OPEN VOOR JPL
Om zijn kansen op het WK gaaf te houden, haalt Janssen zelf volgens De Telegraaf na drie jaar in Mexico zijn neus alvast niet op voor een terugkeer naar Europa. Nog volgens het medium is een overstap naar België, waar niet nader genoemde kapers op de kust liggen, daarom wel degelijk een optie. Een opsteker dus voor Antwerp, al geniet de voormalige spits van onder meer Tottenham ook vanuit de MLS de nodige belangstelling.

LEES OOK: Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Denkt u dat Janssen en Frey compatibel zijn?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

63
63
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

72
72
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

85
85
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

494
494
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

263
263
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

132
132
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

130
130
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

189
189
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

175
175
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

505
505
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

593
593
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

305
305
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

640
640
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

284
284
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

275
275
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

318
318
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

264
264
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws