'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

door
'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

Tottenham Hotspur pakte dit seizoen het laatste CL-ticket in de Premier League. De Spurs willen zich deze zomer versterken om volgend seizoen minstens even goed te doen over het Kanaal. Antonio Conte en co lijken nu op weg naar hun derde grote aanwinst.


De Engelse topclub legt volgens Sky Sports 30 miljoen euro op tafel voor Yves Bissouma (25). Brighton & Hove Albion, de club van de Malinese middenvelder, zou dat bod aanvaard hebben. Bissouma moet nu nog enkel zijn medische testen afleggen en dan kan hij zijn handtekening zetten onder zijn contract. De speler kwam dit seizoen 28 keer in actie voor Brighton, waar hij aan de zijde speelde van onze landgenoot Leandro Trossard.

Tottenham had blijkbaar af te rekenen met heel wat concurrentie. Volgens de bovengenoemde bron aasden immers ook Arsenal en Aston Villa op de diensten van de middenvelder. Maar het zijn dus de Spurs die het halen. Eerder haalden de Londenaren ook al Ivan Perisic en doelman Fraser Forster. Mogelijk komen er nog meer krachten bij in het Tottenham Hotspur Stadium.

OSC LILLE

Bissouma zette zijn eerste voetbalstapjes in zijn thuisland Mali. OSC Lille haalde hem in 2016 weg bij AS Real Bamako. Voor Les Dogues kwam hij in totaal 55 keer in actie (4 goals, 2 assists). In de zomer van 2018 plukte Brighton hem voor bijna 17 miljoen euro weg uit Noord-Frankrijk. Dat bleek een slimme zet, want Bissouma brengt nu bijna het dubbele in het laatje. De speler is ook een vaste pion bij de nationale ploeg van Mali, waarvoor hij al 18 keer uitkwam.  

LEES OOK: 'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

Wordt hij er een basisspeler?

Meest recent

Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

35
35
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

107
107
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

56
56
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

171
171
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

213
213
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

43
43
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

444
444
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

343
343
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

134
134
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

451
451
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

417
417
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

73
73
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

341
341
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

572
572
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

202
202
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

243
243
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

311
311
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

308
308
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

375
375
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

556
556
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

196
196
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

309
309
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

509
509
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

393
393
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

212
212

Meer sportnieuws