'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

door
'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

Tottenham Hotspur pakte dit seizoen het laatste CL-ticket in de Premier League. De Spurs willen zich deze zomer versterken om volgend seizoen minstens even goed te doen over het Kanaal. Antonio Conte en co lijken nu op weg naar hun derde grote aanwinst.


De Engelse topclub legt volgens Sky Sports 30 miljoen euro op tafel voor Yves Bissouma (25). Brighton & Hove Albion, de club van de Malinese middenvelder, zou dat bod aanvaard hebben. Bissouma moet nu nog enkel zijn medische testen afleggen en dan kan hij zijn handtekening zetten onder zijn contract. De speler kwam dit seizoen 28 keer in actie voor Brighton, waar hij aan de zijde speelde van onze landgenoot Leandro Trossard.

Tottenham had blijkbaar af te rekenen met heel wat concurrentie. Volgens de bovengenoemde bron aasden immers ook Arsenal en Aston Villa op de diensten van de middenvelder. Maar het zijn dus de Spurs die het halen. Eerder haalden de Londenaren ook al Ivan Perisic en doelman Fraser Forster. Mogelijk komen er nog meer krachten bij in het Tottenham Hotspur Stadium.

OSC LILLE

Bissouma zette zijn eerste voetbalstapjes in zijn thuisland Mali. OSC Lille haalde hem in 2016 weg bij AS Real Bamako. Voor Les Dogues kwam hij in totaal 55 keer in actie (4 goals, 2 assists). In de zomer van 2018 plukte Brighton hem voor bijna 17 miljoen euro weg uit Noord-Frankrijk. Dat bleek een slimme zet, want Bissouma brengt nu bijna het dubbele in het laatje. De speler is ook een vaste pion bij de nationale ploeg van Mali, waarvoor hij al 18 keer uitkwam.  

LEES OOK: Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt hij er een basisspeler?

Meest recent

'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

94
94
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

143
143
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

208
208
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

152
152
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

289
289
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

342
342
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

323
323
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

137
137
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

202
202
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

110
110
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

339
339
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

164
164
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

206
206
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

181
181
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

153
153
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

501
501
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

83
83
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

173
173
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

88
88
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

415
415
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

349
349
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

242
242

Meer sportnieuws