'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

door
'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

Tottenham Hotspur pakte dit seizoen het laatste CL-ticket in de Premier League. De Spurs willen zich deze zomer versterken om volgend seizoen minstens even goed te doen over het Kanaal. Antonio Conte en co lijken nu op weg naar hun derde grote aanwinst.


De Engelse topclub legt volgens Sky Sports 30 miljoen euro op tafel voor Yves Bissouma (25). Brighton & Hove Albion, de club van de Malinese middenvelder, zou dat bod aanvaard hebben. Bissouma moet nu nog enkel zijn medische testen afleggen en dan kan hij zijn handtekening zetten onder zijn contract. De speler kwam dit seizoen 28 keer in actie voor Brighton, waar hij aan de zijde speelde van onze landgenoot Leandro Trossard.

Tottenham had blijkbaar af te rekenen met heel wat concurrentie. Volgens de bovengenoemde bron aasden immers ook Arsenal en Aston Villa op de diensten van de middenvelder. Maar het zijn dus de Spurs die het halen. Eerder haalden de Londenaren ook al Ivan Perisic en doelman Fraser Forster. Mogelijk komen er nog meer krachten bij in het Tottenham Hotspur Stadium.

OSC LILLE

Bissouma zette zijn eerste voetbalstapjes in zijn thuisland Mali. OSC Lille haalde hem in 2016 weg bij AS Real Bamako. Voor Les Dogues kwam hij in totaal 55 keer in actie (4 goals, 2 assists). In de zomer van 2018 plukte Brighton hem voor bijna 17 miljoen euro weg uit Noord-Frankrijk. Dat bleek een slimme zet, want Bissouma brengt nu bijna het dubbele in het laatje. De speler is ook een vaste pion bij de nationale ploeg van Mali, waarvoor hij al 18 keer uitkwam.  

LEES OOK: Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Wordt hij er een basisspeler?

Meest recent

Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

42
42
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

60
60
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

105
105
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

57
57
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

193
193
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

218
218
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

39
39
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

127
127
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

65
65
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

192
192
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

190
190
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

190
190
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

199
199
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

268
268
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

279
279
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

146
146
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

106
106
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

60
60
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

100
100
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

41
41
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

73
73

Meer sportnieuws