'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

door
'Tottenham haalt 30 miljoen boven voor derde aanwinst'

Tottenham Hotspur pakte dit seizoen het laatste CL-ticket in de Premier League. De Spurs willen zich deze zomer versterken om volgend seizoen minstens even goed te doen over het Kanaal. Antonio Conte en co lijken nu op weg naar hun derde grote aanwinst.


De Engelse topclub legt volgens Sky Sports 30 miljoen euro op tafel voor Yves Bissouma (25). Brighton & Hove Albion, de club van de Malinese middenvelder, zou dat bod aanvaard hebben. Bissouma moet nu nog enkel zijn medische testen afleggen en dan kan hij zijn handtekening zetten onder zijn contract. De speler kwam dit seizoen 28 keer in actie voor Brighton, waar hij aan de zijde speelde van onze landgenoot Leandro Trossard.

Tottenham had blijkbaar af te rekenen met heel wat concurrentie. Volgens de bovengenoemde bron aasden immers ook Arsenal en Aston Villa op de diensten van de middenvelder. Maar het zijn dus de Spurs die het halen. Eerder haalden de Londenaren ook al Ivan Perisic en doelman Fraser Forster. Mogelijk komen er nog meer krachten bij in het Tottenham Hotspur Stadium.

OSC LILLE

Bissouma zette zijn eerste voetbalstapjes in zijn thuisland Mali. OSC Lille haalde hem in 2016 weg bij AS Real Bamako. Voor Les Dogues kwam hij in totaal 55 keer in actie (4 goals, 2 assists). In de zomer van 2018 plukte Brighton hem voor bijna 17 miljoen euro weg uit Noord-Frankrijk. Dat bleek een slimme zet, want Bissouma brengt nu bijna het dubbele in het laatje. De speler is ook een vaste pion bij de nationale ploeg van Mali, waarvoor hij al 18 keer uitkwam.  

LEES OOK: 'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

Wordt hij er een basisspeler?

Meest recent

'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

0
0
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

33
33
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

105
105
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

134
134
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

137
137
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

309
309
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

285
285
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

186
186
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

119
119
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

215
215
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

99
99
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

171
171
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

147
147
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

207
207
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

286
286
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

589
589
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

147
147
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

183
183
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

292
292
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

172
172
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

4384
4384
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

129
129
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds enkele maanden weer in België. De coach was aan de slag in ...

161
161
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

576
576

Meer sportnieuws