Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

100 stemmen
Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

Met het vertrek van Wouter Vrancken kwam een einde aan een succesvol tijdperk voor KV Mechelen. De Maneblussers bleven echter niet bij de pakken zitten en stelden niet lang daarna al een vervanger voor. De keuze viel op Danny Buijs. De Nederlander moet de goede lijn doortrekken in het AFAS-stadion.


Buijs kwam over van FC Groningen, waar hij bekendstond als een fanatiek coachende oefenmeester. Bij KVM tekende Buijs een contract van onbepaalde duur. Hoelang hij aan boord zal blijven, hangt natuurlijk af van de resultaten. En die waren meer dan goed onder Vrancken. Buijs krijgt dus een zware erfenis, maar met het huidige spelersmateriaal lijkt hij zich geen zorgen te hoeven maken. Al kan het natuurlijk zijn dat enkele sterkhouders andere oorden opzoeken de komende mercato.

Buijs stond dinsdag de aanwezig pers te woord. Hij maakte er al meteen zijn intenties duidelijk. "Natuurlijk ambieer ik, net als Wouter, aanvallend en attractief voetbal. Maar uiteindelijk ben je altijd afhankelijk van het spelersmateriaal", vertelde Buijs. "Daar is nog geen zekerheid over, dus kan ik vandaag ook geen doelstellingen uitspreken. Alleen dat we natuurlijk zo hoog mogelijk willen eindigen. En dat de fans voldaan moeten kunnen terugkijken op het seizoen."

STORM

Nikola Storm was een van dé sterkhouders het afgelopen seizoen bij KVM. De geboren Knokkenaar speelde de pannen van het dak. Hij scoorde 16 keer en deelde ook nog eens 7 assists uit. Het is daardoor niet ondenkbaar dat er deze zomer interesse zal komen van buitenlandse ploegen voor de buitenspeler. Die clubs zullen wel moeten betalen, want Storm staat nog onder contract tot midden 2026.

LEES OOK: 'Standard en KV Mechelen strijden om.... Messi'

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

'Standard en KV Mechelen strijden om.... Messi'
'Standard en KV Mechelen strijden om.... Messi'
296

Zal Storm aan boord blijven?

Meest recent

'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

17
17
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

6
6
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

13
13
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

286
286
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

194
194
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

338
338
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

236
236
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

45
45
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

279
279
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

56
56
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

77
77
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

416
416
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

59
59
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

407
407
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

525
525
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

75
75
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

262
262
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1399
1399
'Real Madrid helemaal los: bod van ruim 100 miljoen'

Real Madrid haalde inmiddels al een vijftal versterkingen in huis, maar is nog lang niet klaar op de ...

138
138
Standard wint burenduel, jonkie scoort voor Antwerp

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De ...

220
220
Versterking Thorup: nog víér aanwinsten nodig bij Genk

Met recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft KRC Genk zijn nieuwe speerpunt beet. Eerder haalden de ...

714
714
Harde keuzes Van Bommel: nieuwe kapitein bij Duivels?

Mark van Bommel gaat pas vanaf 15 augustus officieel aan de slag als Belgisch bondscoach. Maar de ...

1186
1186
'Principe-akkoord bereikt: Salah ploegmaat Rode Duivel'

Mohamed Salah is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Maar er zou wel ...

107
107
Vanhaezebrouck geen bondscoach: ultieme revanche Mannaert?

De Rode Duivels hebben hun sportieve lot in handen gelegd van Mark van Bommel. Voor de vierde keer ...

803
803
'Anderlecht ziet transferdeal in koelkast belanden'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

517
517

Meer sportnieuws