Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

door
Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

Met het vertrek van Wouter Vrancken kwam een einde aan een succesvol tijdperk voor KV Mechelen. De Maneblussers bleven echter niet bij de pakken zitten en stelden niet lang daarna al een vervanger voor. De keuze viel op Danny Buijs. De Nederlander moet de goede lijn doortrekken in het AFAS-stadion.


Buijs kwam over van FC Groningen, waar hij bekendstond als een fanatiek coachende oefenmeester. Bij KVM tekende Buijs een contract van onbepaalde duur. Hoelang hij aan boord zal blijven, hangt natuurlijk af van de resultaten. En die waren meer dan goed onder Vrancken. Buijs krijgt dus een zware erfenis, maar met het huidige spelersmateriaal lijkt hij zich geen zorgen te hoeven maken. Al kan het natuurlijk zijn dat enkele sterkhouders andere oorden opzoeken de komende mercato.

Buijs stond dinsdag de aanwezig pers te woord. Hij maakte er al meteen zijn intenties duidelijk. "Natuurlijk ambieer ik, net als Wouter, aanvallend en attractief voetbal. Maar uiteindelijk ben je altijd afhankelijk van het spelersmateriaal", vertelde Buijs. "Daar is nog geen zekerheid over, dus kan ik vandaag ook geen doelstellingen uitspreken. Alleen dat we natuurlijk zo hoog mogelijk willen eindigen. En dat de fans voldaan moeten kunnen terugkijken op het seizoen."

STORM

Nikola Storm was een van dé sterkhouders het afgelopen seizoen bij KVM. De geboren Knokkenaar speelde de pannen van het dak. Hij scoorde 16 keer en deelde ook nog eens 7 assists uit. Het is daardoor niet ondenkbaar dat er deze zomer interesse zal komen van buitenlandse ploegen voor de buitenspeler. Die clubs zullen wel moeten betalen, want Storm staat nog onder contract tot midden 2026.

LEES OOK: Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

Zal Storm aan boord blijven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

11
11
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

27
27
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

104
104
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

27
27
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

75
75
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

30
30
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

33
33
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

120
120
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

65
65
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

238
238
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

62
62
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

67
67
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

81
81
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

70
70
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

104
104
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

466
466
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

34
34
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

80
80
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

250
250
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

43
43
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

66
66
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

304
304
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

58
58

Meer sportnieuws