Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

100
Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

Met het vertrek van Wouter Vrancken kwam een einde aan een succesvol tijdperk voor KV Mechelen. De Maneblussers bleven echter niet bij de pakken zitten en stelden niet lang daarna al een vervanger voor. De keuze viel op Danny Buijs. De Nederlander moet de goede lijn doortrekken in het AFAS-stadion.


Buijs kwam over van FC Groningen, waar hij bekendstond als een fanatiek coachende oefenmeester. Bij KVM tekende Buijs een contract van onbepaalde duur. Hoelang hij aan boord zal blijven, hangt natuurlijk af van de resultaten. En die waren meer dan goed onder Vrancken. Buijs krijgt dus een zware erfenis, maar met het huidige spelersmateriaal lijkt hij zich geen zorgen te hoeven maken. Al kan het natuurlijk zijn dat enkele sterkhouders andere oorden opzoeken de komende mercato.

Buijs stond dinsdag de aanwezig pers te woord. Hij maakte er al meteen zijn intenties duidelijk. "Natuurlijk ambieer ik, net als Wouter, aanvallend en attractief voetbal. Maar uiteindelijk ben je altijd afhankelijk van het spelersmateriaal", vertelde Buijs. "Daar is nog geen zekerheid over, dus kan ik vandaag ook geen doelstellingen uitspreken. Alleen dat we natuurlijk zo hoog mogelijk willen eindigen. En dat de fans voldaan moeten kunnen terugkijken op het seizoen."

STORM

Nikola Storm was een van dé sterkhouders het afgelopen seizoen bij KVM. De geboren Knokkenaar speelde de pannen van het dak. Hij scoorde 16 keer en deelde ook nog eens 7 assists uit. Het is daardoor niet ondenkbaar dat er deze zomer interesse zal komen van buitenlandse ploegen voor de buitenspeler. Die clubs zullen wel moeten betalen, want Storm staat nog onder contract tot midden 2026.

LEES OOK: 9 op 9! Charleroi leider ten koste van pover KV Mechelen

🚀

Zal Storm aan boord blijven?

Meest recent

Matige prestatie Club: Leko velt zijn oordeel

Na drie speeldagen blijft Club Brugge foutloos in de Jupiler Pro League, al was daar zondag toch wat ...

47
47
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

53
53
'RB Leipzig gaat vol voor komst Rode Duivel'

De voorbije jaren bleek RB Leipzig een veilige haven voor jonge Belgen. Ze beginnen ook dit seizoen ...

16
16
Zes op zes: De Spor zet zijn droomstart in 1B verder

We zouden dit seizoen weleens een verrassing kunnen krijgen in de Challenger Pro League. Na twee ...

86
86
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

273
273
Met hulp van VAR: Club trekt derby tegen Club naar zich toe

Club Brugge pronkt ook na drie speeldagen nog met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. Het ...

303
303
Reünie in de maak voor Club? "Ik hoop het echt"

Club Brugge is zondag tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Jupiler Pro League. ...

116
116
Club Brugge stunt: topper offert fortuin op om te tekenen

Club Brugge heeft een opvallende transfer afgerond. De speler kiest voor blauw-zwart, maar moet ...

376
376
Penalty redt Liverpool in 99ste; fluitconcerten bij Atlético

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag maar nipt een zure nederlaag vermeden. Op Newcastle ...

49
49
'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

RSC Anderlecht wil vlak voor het sluiten van de zomerse mercato nog een aantal spelers van de hand ...

568
568
Talisman doet het voor Club: "Bij beste spitsen van Europa"

Het zwaartepunt van de Jupiler Pro League lag zondagavond in Brugge. Daar streden Club Brugge en ...

116
116
Guiagon kondigt afscheid aan: Charleroi vangt miljoenensom

De Jupiler Pro League is andermaal een smaakmaker kwijt. Parfait Guiagon bevestigde zondagavond via ...

60
60
Durosinmi stomverbaasd bij Genk: "Wist niet wat ik zag"

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

270
270
Leko hakt Diakhon-knoop door, één wissel bij Cercle

Titelverdediger Club Brugge is sterk aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Die ...

98
98
Westerlo in vieze papieren: Lommel verwent eigen publiek

Lommel SK heeft zondagnamiddag indruk gemaakt. De Limburgse promovendus haalde op eigen veld stevig ...

142
142
'Club Brugge kijkt op: nieuwe transfertwist Tresoldi'

Club Brugge rekent ook zondagavond tegen Cercle Brugge op Nicolo Tresoldi om het verschil te maken. ...

429
429
Man City ontsnapt in extra tijd; De Cuyper eist glansrol op

Tijdens de openingsspeeldag van de Premier League is Manchester City goed weggekomen. Pas in de ...

68
68
'Antwerp vliegt mercato op vlak na waanzinnige comeback'

Antwerp FC heeft zaterdag een flink staaltje veerkracht laten zien. In de slotminuten boog de ploeg ...

678
678
Zulte Waregem verbaast vriend en vijand: "Nu doortrekken"

Zulte Waregem kan terugblikken op een geslaagd weekend. Essevee bevestigde zaterdagnamiddag zijn ...

196
196
Extra versterking Standard? Wilmots speelt open kaart

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

282
282
Als volleerde spits! De Cuyper imponeert in PL-opener

Dit weekend wordt de openingsspeeldag in de Premier League afgewerkt. Voor de Belgen was die ...

186
186
'Man City strikt 'nieuwe Rodri': deal van 100 miljoen'

Rodri werd deze week officieel gepresenteerd bij FC Barcelona. Manchester City speelde zo ...

96
96
"Vreselijk" - Tielemans de grond ingeboord na United-debuut

Manchester United is met een flinke tegenvaller aan de nieuwe jaargang in de Premier League ...

318
318
Club Brugge krijgt cruciale tip: last-minute topaanwinst

Club Brugge rondde zaterdag de komst van zijn nieuwe linksachter Matteo Dams af. Daarmee lijkt het ...

1019
1019
'Barça lang niet voldaan: in extremis dubbele toptransfer'

FC Barcelona trapt zondagavond zijn nieuwe seizoen op gang, in La Liga wacht dan een bezoek aan ...

331
331

Meer sportnieuws