Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

100
Buijs maakt meteen grote doel duidelijk bij KVM

Met het vertrek van Wouter Vrancken kwam een einde aan een succesvol tijdperk voor KV Mechelen. De Maneblussers bleven echter niet bij de pakken zitten en stelden niet lang daarna al een vervanger voor. De keuze viel op Danny Buijs. De Nederlander moet de goede lijn doortrekken in het AFAS-stadion.


Buijs kwam over van FC Groningen, waar hij bekendstond als een fanatiek coachende oefenmeester. Bij KVM tekende Buijs een contract van onbepaalde duur. Hoelang hij aan boord zal blijven, hangt natuurlijk af van de resultaten. En die waren meer dan goed onder Vrancken. Buijs krijgt dus een zware erfenis, maar met het huidige spelersmateriaal lijkt hij zich geen zorgen te hoeven maken. Al kan het natuurlijk zijn dat enkele sterkhouders andere oorden opzoeken de komende mercato.

Buijs stond dinsdag de aanwezig pers te woord. Hij maakte er al meteen zijn intenties duidelijk. "Natuurlijk ambieer ik, net als Wouter, aanvallend en attractief voetbal. Maar uiteindelijk ben je altijd afhankelijk van het spelersmateriaal", vertelde Buijs. "Daar is nog geen zekerheid over, dus kan ik vandaag ook geen doelstellingen uitspreken. Alleen dat we natuurlijk zo hoog mogelijk willen eindigen. En dat de fans voldaan moeten kunnen terugkijken op het seizoen."

STORM

Nikola Storm was een van dé sterkhouders het afgelopen seizoen bij KVM. De geboren Knokkenaar speelde de pannen van het dak. Hij scoorde 16 keer en deelde ook nog eens 7 assists uit. Het is daardoor niet ondenkbaar dat er deze zomer interesse zal komen van buitenlandse ploegen voor de buitenspeler. Die clubs zullen wel moeten betalen, want Storm staat nog onder contract tot midden 2026.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Zal Storm aan boord blijven?

Meest recent

Geen excuses bij KV Kortrijk: "Kijk naar Club Brugge"

KV Kortrijk-trainer Daniel Beichler kijkt met vertrouwen uit naar de confrontatie met Standard. Dat ...

28
28
'Deschamps moet Europese topclub uit de miserie helpen'

Juventus denkt aan Didier Deschamps als nieuwe trainer. De Franse bondscoach is sinds zijn vertrek ...

38
38
Nainggolan en Stijnen halen uit naar Club-transfer: "Te licht"

Bij Club Brugge zijn de zomertransfers rustig aan het groeien. Radja Nainggolan en Stijn Stijnen ...

193
193
'Buitenkans voor JPL-topclubs: 18-voudig Rode Duivel moet weg'

Johan Bakayoko lijkt alweer op weg naar de uitgang bij RB Leipzig. De 23-jarige Belgische ...

126
126
Trainersontslag bij Zulte Waregem? Leroy speelt open kaart

Anno 2026 is geduld iets wat steeds minder aanwezig. Twee of drie zeges op rij en de coach komt ...

139
139
‘Club Brugge gooit handdoek: Seys vertrekt naar droomclub’

Club hield Joaquin Seys deze zomer nog met alle macht in Brugge, maar lang gaat dat niet meer ...

1075
1075
Laimer heeft pakkende boodschap voor herstellende Kompany

Konrad Laimer leeft mee met Vincent Kompany, die voorlopig nog afwezig blijft bij Bayern ...

56
56
Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Vincent Mannaert sprak grote woorden toen hij naar de bond kwam inzake duidelijkheid over het kiezen ...

125
125
Deschacht geeft Anderlecht drie concrete transfertips

Anderlecht moet volgens Olivier Deschacht nog maar eens de transfermarkt op. De Brusselaars moeten ...

167
167
Eberl komt met straf nieuws over Kompany en Man City

De aanstelling van Vincent Kompany als trainer van Bayern München was allesbehalve een ...

258
258
Dramatisch rapport: Sibierski stort Anderlecht afgrond in

Momenteel bevindt vooral Vitor Bruno zich in het oog van de storm, maar de huidige crisis bij RSC ...

421
421
Van Bommel aan zet: nu of nooit voor kandidaat-Rode Duivel?

Bij zijn vuurdoop als Belgisch bondscoach haalde Mark van Bommel slechts enkele nieuwe namen bij de ...

228
228
Bart Verhaeghe is het grondig beu: "Stop ermee!"

Bart Verhaeghe heeft er genoeg van. De voorzitter van Club Brugge liet zich opvallend scherp uit ...

154
154
'Club Brugge transfermarkt op: topprioriteit al bekend'

Dankzij de goed gevulde bankrekening hoeft Club Brugge niet te verkopen, maar elke zomer zoeken er ...

420
420
Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

In de Jupiler Pro League is straks alweer speeldag 10 aangebroken. Via de officiële kanalen ...

72
72
Bart Verhaeghe verrast met grote beslissing over dochter Lisa

Bart Verhaeghe heeft met Club Brugge de voorbije jaren grote successen geboekt, ook op het Europese ...

395
395
Bruno blijft puzzelen: nieuw spitsenduo Anderlecht?

Met het mes op de keel krijgt RSC Anderlecht zaterdag Westerlo over de vloer. Mits een nieuwe ...

385
385
Leko luidt alarmbel bij Club Brugge: "Spelen met vuur"

Het straffe parcours in de Champions League kost Club Brugge voorlopig geen punten in eigen land. ...

349
349
‘Lukaku niet welkom: Coucke woest op één man’

Marc Coucke droomt al maanden van een terugkeer van Romelu Lukaku naar Anderlecht. Vanuit Turkije ...

1308
1308
'Blessurecrisis bij Barça: Laporta gaat voor wereldkampioen'

FC Barcelona begon flitsend aan het seizoen, maar botste in de laatste week op zijn limieten. In de ...

69
69
Francis vreest nieuwe bom in transferwereld? "Binnen 10 jaar"

De voorbije jaren kwam het transfersysteem in het mondiale voetbal stevig onder druk te staan. In ...

70
70
Nainggolan vrijdag voor de rechter: waarvan wordt hij verdacht?

Radja Nainggolan beleeft een woelig seizoen bij Patro Eisden, want de resultaten van de ploeg vallen ...

85
85
Van Himst: "Ze hebben hem bij Anderlecht een vuile loer gedraaid"

Bij Anderlecht rekenen ze nog steeds hard op Neerpede om talent te leveren aan de A-ploeg én ...

393
393
Kompany krijgt zeer heldere opdracht van Bayern-bestuur

Vincent Kompany mag dan wel ontslagen zijn uit het ziekenhuis, maar op de bank moeten we hem ...

67
67
'Godts krijgt geweldig nieuws van PSG én privé'

Mika Godts versierde vorige zomer een absolute droomtransfer, want na een sensationeel seizoen bij ...

410
410

Meer sportnieuws