'Xavi genadeloos: Piqué moet oprotten bij Barça'

258 stemmen
'Xavi genadeloos: Piqué moet oprotten bij Barça'

FC Barcelona zal er volgend seizoen helemaal anders uitzien. De club kondigde al aan dat het deze zomer enkele directe versterkingen wil halen, en met de overgang van Andreas Christensen zit er ook een verdediger van wereldniveau in de pijplijn. Gezien het 'plan-Lewandowski' moeten de Catalanen ook stilaan het nodige budget voorzien om het salaris van de Pool te kunnen bekostigen. 


In die optiek werd de toekomst van Gerard Piqué bij de Blaugrana enigszins in twijfel gesteld. De 35-jarige verdediger behoort tot de anciens bij de Catalaanse club, en beschikt in 2024 over een aflopend contract. Om die reden zou het niet ondenkbaar zijn dat Barcelona deze zomer wel eens afscheid zou willen nemen van de ervaren Spanjaard.

Volgens El Mundo Deportivo heft Xavi inmiddels aan Gerard Piqué verteld dat hij mag beschikken. Het hoge loon van de verdediger zou een te grote invloed hebben op de vele versterkingen die de Catalaanse topclub nog wil halen. Zo zou er binnenkort een einde komen aan een indrukwekkende én veertienjarige periode van Piqué bij Barcelona, al wil de verdediger zelf niet weten van een vertrek.

Kind van het huis

Gerard Piqué kan gerust als een kind van het huis beschouwd worden bij FC Barcelona. De Spanjaard begon zijn jeugdopleiding bij het gerenommeerde La Masia, maar verkaste al op 14-jarige leeftijd richting Manchester United. Daar speelde hij tot zijn 21ste jaargang, waarna hij terugkeerde naar zijn oude nest. De voorbije veertien jaar was hij dan ook een vaste basispion, en won de inmiddels 35-jarige verdediger tal van prijzen.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

🚀

Doet Barcelona er goed aan om Piqué te laten beschikken?

Meest recent

'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

15
15
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

110
110
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

77
77
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

116
116
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

70
70
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

325
325
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

84
84
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

216
216
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

681
681
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

501
501
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

99
99
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

234
234
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

818
818
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

123
123
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

215
215
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

565
565
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

548
548
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

979
979
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

346
346
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

536
536
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

334
334
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

208
208
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

453
453

Meer sportnieuws