Union stelt tweede zomeraanwinst officieel voor

door
Union stelt tweede zomeraanwinst officieel voor

Union SG is zonder twijfel dé sensatie van het voorbije voetbalseizoen. De promovendus ontpopte zich in geen tijd tot titelkandidaat, en maakte het de uiteindelijke landskampioen Club Brugge dan ook bijzonder lastig. Met het oog op volgend seizoen is de Brusselse club opnieuw van plan om enkele nobele onbekenden te lanceren in onze competitie. 


Het stond al even bekend, maar vandaag werd Viktor Boone officieel voorgesteld als tweede zomeraanwinst van Union SG. De centrale verdediger komt over van 1B-club SK Deinze. De voorbije seizoenen groeide Boone uit tot sterkhouder bij de Oost-Vlaamse club, wat hem de interesse opleverde van heel wat eersteklassers. Een kans die men bij Union niet zomaar laat schieten. 

Viktor Boone doorliep de jeugdreeksen van KAA Gent, waarna hij richting de amateurklasse trok. De verdediger begon zijn carrière daar bij Sparta Petegem, waar Deinze hem uiteindelijk oppikte. Boone is tevens ook de zoon van gewezen profvoetballer Nico Boone. Die speelde in een ver verleden nog voor ploegen als KV Kortrijk, RAEC Mons en FC Denderleeuw. 

Tweede zomeraanwinst

Viktor Boone is na Arnaud Dony al de tweede zomeraanwinst van Union SG. Laatstgenoemde linksachter maakte enkele weken geleden de overstap van STVV. Aan uitgaande zijde is er de komende weken wellicht wat meer transfernieuws te rapen bij de vice-kampioen. Zo worden sterkhouders als Teuma, Nielsen en Burgess al enige tijd gelinkt aan een overstap richting de top. Afwachten of Karel Geraerts binnenkort niet té veel zal gaan moeten puzzelen. 

LEES OOK: Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Zal Union ook volgend seizoen indruk maken?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

2
2
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

64
64
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

12
12
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

56
56
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

29
29
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

405
405
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

96
96
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

166
166
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

174
174
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

186
186
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

140
140
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

81
81
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

98
98
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

387
387
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

212
212
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

317
317
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

147
147
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

221
221
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

648
648
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

244
244
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

264
264
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

123
123
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

442
442

Meer sportnieuws