Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

123 stemmen
Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

De Rode Duivels mogen bijna aan vakantie denken. Ondanks het feit dat heel wat spelers al rust kregen van bondscoach Roberto Martinez, staat er morgen nog een Nations League-wedstrijd op het programma. De wedstrijd tegen Polen is meteen ook de laatste van de kortstondige interlandperiode. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. De bondscoach lichtte alvast een tipje van de sluier over de basisploeg tegen Polen. "Mignolet zal opnieuw in doel starten. Daarnaast zal Leandro Trossard wellicht niet spelen. Hij incasseerde een trap tegen Wales, en zijn situatie moet nog opgevolgd worden. Ik ga in het algemeen helemaal niet veel wisselen in vergelijking met de vorige partij", aldus de Spanjaard. 

Verder duidde Martinez ook aan dat hij wel degelijk niet helemaal ontevreden is over de voorlopige WK-voorbereiding van de Rode Duivels. "Ik vind dat we wel degelijk stappen hebben gezet met het oog op het WK. Dat sommigen vroeger naar huis mogen is een bewuste keuze die we op voorhand hebben gemaakt. Alles hing van het individuele programma van de spelers in kwestie af", bevestigt Martinez op de persconferentie. 

Pas wraak in september? 

Het grootste deel van de Nations League zit er dus bijna op voor de troepen van Roberto Martinez. Met het oog op het WK zullen de laatste twee wedstrijden van het tornooi worden afgewerkt in september. Dan nemen de Duivels het in een laatste tweeluik op tegen Wales en Nederland. Gezien de 1-4 pandoering tegen onze noorderburen, wordt dit uiteraard dé ultieme kans om wraak te nemen. 

LEES OOK: Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

Wie zal de wedstrijd winnen morgen?

Meest recent

Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

1
1
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

19
19
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

90
90
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

59
59
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

368
368
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

233
233
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

18
18
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

172
172
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

525
525
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

121
121
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

348
348
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

639
639
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

492
492
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

328
328
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

511
511
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

137
137
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

158
158
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

99
99
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

103
103
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

204
204
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

330
330
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

691
691
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

170
170
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

96
96

Meer sportnieuws