Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

door
Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

De Rode Duivels mogen bijna aan vakantie denken. Ondanks het feit dat heel wat spelers al rust kregen van bondscoach Roberto Martinez, staat er morgen nog een Nations League-wedstrijd op het programma. De wedstrijd tegen Polen is meteen ook de laatste van de kortstondige interlandperiode. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. De bondscoach lichtte alvast een tipje van de sluier over de basisploeg tegen Polen. "Mignolet zal opnieuw in doel starten. Daarnaast zal Leandro Trossard wellicht niet spelen. Hij incasseerde een trap tegen Wales, en zijn situatie moet nog opgevolgd worden. Ik ga in het algemeen helemaal niet veel wisselen in vergelijking met de vorige partij", aldus de Spanjaard. 

Verder duidde Martinez ook aan dat hij wel degelijk niet helemaal ontevreden is over de voorlopige WK-voorbereiding van de Rode Duivels. "Ik vind dat we wel degelijk stappen hebben gezet met het oog op het WK. Dat sommigen vroeger naar huis mogen is een bewuste keuze die we op voorhand hebben gemaakt. Alles hing van het individuele programma van de spelers in kwestie af", bevestigt Martinez op de persconferentie. 

Pas wraak in september? 

Het grootste deel van de Nations League zit er dus bijna op voor de troepen van Roberto Martinez. Met het oog op het WK zullen de laatste twee wedstrijden van het tornooi worden afgewerkt in september. Dan nemen de Duivels het in een laatste tweeluik op tegen Wales en Nederland. Gezien de 1-4 pandoering tegen onze noorderburen, wordt dit uiteraard dé ultieme kans om wraak te nemen. 

LEES OOK: Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

Wie zal de wedstrijd winnen morgen?

Meest recent

'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

14
14
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

137
137
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

195
195
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

322
322
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

37
37
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

56
56
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

256
256
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

99
99
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

387
387
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

103
103
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

194
194
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

230
230
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1018
1018
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

436
436
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

417
417
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

193
193
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

179
179
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

337
337
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

277
277
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

423
423
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

281
281
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

464
464
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233

Meer sportnieuws