Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

123
Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

De Rode Duivels mogen bijna aan vakantie denken. Ondanks het feit dat heel wat spelers al rust kregen van bondscoach Roberto Martinez, staat er morgen nog een Nations League-wedstrijd op het programma. De wedstrijd tegen Polen is meteen ook de laatste van de kortstondige interlandperiode. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. De bondscoach lichtte alvast een tipje van de sluier over de basisploeg tegen Polen. "Mignolet zal opnieuw in doel starten. Daarnaast zal Leandro Trossard wellicht niet spelen. Hij incasseerde een trap tegen Wales, en zijn situatie moet nog opgevolgd worden. Ik ga in het algemeen helemaal niet veel wisselen in vergelijking met de vorige partij", aldus de Spanjaard. 

Verder duidde Martinez ook aan dat hij wel degelijk niet helemaal ontevreden is over de voorlopige WK-voorbereiding van de Rode Duivels. "Ik vind dat we wel degelijk stappen hebben gezet met het oog op het WK. Dat sommigen vroeger naar huis mogen is een bewuste keuze die we op voorhand hebben gemaakt. Alles hing van het individuele programma van de spelers in kwestie af", bevestigt Martinez op de persconferentie. 

Pas wraak in september? 

Het grootste deel van de Nations League zit er dus bijna op voor de troepen van Roberto Martinez. Met het oog op het WK zullen de laatste twee wedstrijden van het tornooi worden afgewerkt in september. Dan nemen de Duivels het in een laatste tweeluik op tegen Wales en Nederland. Gezien de 1-4 pandoering tegen onze noorderburen, wordt dit uiteraard dé ultieme kans om wraak te nemen. 

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Wie zal de wedstrijd winnen morgen?

Meest recent

Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

2
2
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

244
244
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

28
28
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

15
15
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

373
373
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

180
180
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

895
895
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

142
142
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

20
20
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

195
195
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

82
82
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

285
285
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

219
219
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

278
278
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

59
59
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

133
133
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

444
444
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

131
131
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

50
50
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

542
542
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

117
117

Meer sportnieuws