Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

123 stemmen
Martinez moet sterkhouder missen tegen Polen

De Rode Duivels mogen bijna aan vakantie denken. Ondanks het feit dat heel wat spelers al rust kregen van bondscoach Roberto Martinez, staat er morgen nog een Nations League-wedstrijd op het programma. De wedstrijd tegen Polen is meteen ook de laatste van de kortstondige interlandperiode. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. De bondscoach lichtte alvast een tipje van de sluier over de basisploeg tegen Polen. "Mignolet zal opnieuw in doel starten. Daarnaast zal Leandro Trossard wellicht niet spelen. Hij incasseerde een trap tegen Wales, en zijn situatie moet nog opgevolgd worden. Ik ga in het algemeen helemaal niet veel wisselen in vergelijking met de vorige partij", aldus de Spanjaard. 

Verder duidde Martinez ook aan dat hij wel degelijk niet helemaal ontevreden is over de voorlopige WK-voorbereiding van de Rode Duivels. "Ik vind dat we wel degelijk stappen hebben gezet met het oog op het WK. Dat sommigen vroeger naar huis mogen is een bewuste keuze die we op voorhand hebben gemaakt. Alles hing van het individuele programma van de spelers in kwestie af", bevestigt Martinez op de persconferentie. 

Pas wraak in september? 

Het grootste deel van de Nations League zit er dus bijna op voor de troepen van Roberto Martinez. Met het oog op het WK zullen de laatste twee wedstrijden van het tornooi worden afgewerkt in september. Dan nemen de Duivels het in een laatste tweeluik op tegen Wales en Nederland. Gezien de 1-4 pandoering tegen onze noorderburen, wordt dit uiteraard dé ultieme kans om wraak te nemen. 

LEES OOK: Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Wie zal de wedstrijd winnen morgen?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

26
26
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

46
46
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

17
17
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

52
52
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

86
86
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

81
81
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

58
58
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

319
319
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

116
116
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

61
61
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

298
298
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

286
286
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

115
115
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

143
143
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

292
292
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

254
254
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

166
166
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

374
374
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

597
597
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

387
387
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

185
185
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws