'AA Gent dreigt sterkhouder toch te verliezen'

330 stemmen
'AA Gent dreigt sterkhouder toch te verliezen'

AA Gent beleefde een seizoen met twee gezichten, waarin het in de competitie voor Nieuwjaar enorm veel punten liet liggen, maar door een sterke eindsprint uiteindelijk toch maar net naast de top vier strandde. Daarnaast wist het ook als enige Belgische club Europees te overwinteren én won het de Croky Cup. Hein Vanhaezebrouck bezorgde de Buffalo's dus een tweede prijs en verlengde zijn contract, op voorwaarde dat Gent straks weer een stap vooruit kan zetten.


Daarvoor moet de ploeg versterkt worden, maar moeten in de eerste plaats de sterkhouders uit het huidige elftal aan boord gehouden worden. Daarbij dacht de trainer in eerste instantie vooral aan Tarik Tissoudali en Jordan Torunarigha. Die eerste genoot heel wat interesse door zijn vele goals, terwijl de tweede snel uitgegroeid was tot een sleutelspeler nadat hij in januari gehuurd werd bij Hertha BSC.

Alleen beschikte Gent niet over een aankoopoptie en dus moest het opnieuw met de Duitsers rond de tafel zitten als het de verdediger alsnog aan boord wilde houden. Dat is inmiddels al gebeurd en volgens Kicker leidde dat tot een Gents bod van 1,5 miljoen euro. Hertha veegde dat echter zonder pardon van tafel, want zij verlangen meer.

INTERESSE
Daardoor dreigt Gent alsnog afscheid te zullen moeten nemen van Torunarigha. Het kan zijn bod uiteraard nog optrekken, maar er zouden inmiddels ook andere clubs hun interesse al kenbaar gemaakt hebben. Ze zullen dus snel moeten zijn, anders dreigt een serieuze aderlating in het defensieve compartiment.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

🚀

Moet AA Gent zijn bod nog optrekken?

Meest recent

'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

4
4
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

30
30
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

108
108
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

185
185
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

93
93
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

223
223
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

88
88
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

174
174
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

262
262
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

67
67
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

548
548
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

216
216
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

96
96
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

103
103
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

42
42
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

458
458
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

50
50
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

243
243
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

92
92
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

77
77
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

406
406
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

525
525

Meer sportnieuws