'AA Gent dreigt sterkhouder toch te verliezen'

door
'AA Gent dreigt sterkhouder toch te verliezen'

AA Gent beleefde een seizoen met twee gezichten, waarin het in de competitie voor Nieuwjaar enorm veel punten liet liggen, maar door een sterke eindsprint uiteindelijk toch maar net naast de top vier strandde. Daarnaast wist het ook als enige Belgische club Europees te overwinteren én won het de Croky Cup. Hein Vanhaezebrouck bezorgde de Buffalo's dus een tweede prijs en verlengde zijn contract, op voorwaarde dat Gent straks weer een stap vooruit kan zetten.


Daarvoor moet de ploeg versterkt worden, maar moeten in de eerste plaats de sterkhouders uit het huidige elftal aan boord gehouden worden. Daarbij dacht de trainer in eerste instantie vooral aan Tarik Tissoudali en Jordan Torunarigha. Die eerste genoot heel wat interesse door zijn vele goals, terwijl de tweede snel uitgegroeid was tot een sleutelspeler nadat hij in januari gehuurd werd bij Hertha BSC.

Alleen beschikte Gent niet over een aankoopoptie en dus moest het opnieuw met de Duitsers rond de tafel zitten als het de verdediger alsnog aan boord wilde houden. Dat is inmiddels al gebeurd en volgens Kicker leidde dat tot een Gents bod van 1,5 miljoen euro. Hertha veegde dat echter zonder pardon van tafel, want zij verlangen meer.

INTERESSE
Daardoor dreigt Gent alsnog afscheid te zullen moeten nemen van Torunarigha. Het kan zijn bod uiteraard nog optrekken, maar er zouden inmiddels ook andere clubs hun interesse al kenbaar gemaakt hebben. Ze zullen dus snel moeten zijn, anders dreigt een serieuze aderlating in het defensieve compartiment.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Moet AA Gent zijn bod nog optrekken?

Meest recent

'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

6
6
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

42
42
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

68
68
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

26
26
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

12
12
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

31
31
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

122
122
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

63
63
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

42
42
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

72
72
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

303
303
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

32
32
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

152
152
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

38
38
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

39
39
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

124
124
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

252
252
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

314
314
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

204
204
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

125
125
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

52
52
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

238
238
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

151
151

Meer sportnieuws