'Bayern brengt Zirkzee in vervelende situatie'

361 stemmen
'Bayern brengt Zirkzee in vervelende situatie'

Joshua Zirkzee dreigde de voorbije jaren een beetje in de categorie 'eeuwige belofte' te gaan belanden, want na een veelbelovend debuut kon hij bij Bayern München niet bevestigen en ook een uitleenbeurt aan Parma werd vorig seizoen geen succes. Maar dit seizoen lanceerde de 21-jarige Nederlander zich weer helemaal bij Anderlecht, waar hij in 47 wedstrijden achttien keer scoorde en ook nog eens dertien assists uitdeelde.


Dat zijn mooie statistieken voor de aanvaller en die hoopt uiteraard volgend seizoen stappen vooruit hoopt te zetten. Alleen is het momenteel nog hoogst onduidelijk waar zijn toekomst zal liggen. Bij Anderlecht zal dat in principe niet zijn, want Kicker herhaalt nog eens dat het voor Paars-Wit financieel niet haalbaar is om hem definitief over te nemen van Bayern.

Maar volgens datzelfde medium zit Zirkzee ook bij zijn moederclub nog in het vagevuur. Er werd al geopperd dat hij in de voorbereiding een nieuwe kans zou krijgen, maar ook dat is nog niet zeker. Bayern wil eerst afwachten hoe de andere hete hangijzers in de aanval zich afwikkelen, met name het mogelijke vertrek van Robert Lewandowski en de mogelijke komst van Sadio Mané. Pas als daarover duidelijkheid is, zal de club de knoop over Zirkzee doorhakken.

STUTTGART
De Nederlandse belofteninternational moet dus nog even afwachten of hij in München blijft of op zoek moet naar een nieuwe club. VfB Stuttgart toonde al interesse in Zirkzee als vervanger van de wellicht vertrekkende Sasa Kalajdzic, maar zal dus net als de aanvaller zelf nog een tijdje geduld moeten oefenen.


LEES OOK: 'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Zal Zirkzee volgend seizoen bij Bayern spelen?

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

4
4
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

14
14
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

56
56
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

170
170
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

58
58
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

280
280
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

106
106
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

232
232
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

336
336
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

39
39
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

541
541
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

583
583
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

632
632
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

442
442
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

78
78
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

396
396
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

85
85
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

111
111
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

551
551
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

71
71
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

521
521
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

608
608
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

99
99
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

315
315
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1698
1698

Meer sportnieuws