'Bayern brengt Zirkzee in vervelende situatie'

361 stemmen
'Bayern brengt Zirkzee in vervelende situatie'

Joshua Zirkzee dreigde de voorbije jaren een beetje in de categorie 'eeuwige belofte' te gaan belanden, want na een veelbelovend debuut kon hij bij Bayern München niet bevestigen en ook een uitleenbeurt aan Parma werd vorig seizoen geen succes. Maar dit seizoen lanceerde de 21-jarige Nederlander zich weer helemaal bij Anderlecht, waar hij in 47 wedstrijden achttien keer scoorde en ook nog eens dertien assists uitdeelde.


Dat zijn mooie statistieken voor de aanvaller en die hoopt uiteraard volgend seizoen stappen vooruit hoopt te zetten. Alleen is het momenteel nog hoogst onduidelijk waar zijn toekomst zal liggen. Bij Anderlecht zal dat in principe niet zijn, want Kicker herhaalt nog eens dat het voor Paars-Wit financieel niet haalbaar is om hem definitief over te nemen van Bayern.

Maar volgens datzelfde medium zit Zirkzee ook bij zijn moederclub nog in het vagevuur. Er werd al geopperd dat hij in de voorbereiding een nieuwe kans zou krijgen, maar ook dat is nog niet zeker. Bayern wil eerst afwachten hoe de andere hete hangijzers in de aanval zich afwikkelen, met name het mogelijke vertrek van Robert Lewandowski en de mogelijke komst van Sadio Mané. Pas als daarover duidelijkheid is, zal de club de knoop over Zirkzee doorhakken.

STUTTGART
De Nederlandse belofteninternational moet dus nog even afwachten of hij in München blijft of op zoek moet naar een nieuwe club. VfB Stuttgart toonde al interesse in Zirkzee als vervanger van de wellicht vertrekkende Sasa Kalajdzic, maar zal dus net als de aanvaller zelf nog een tijdje geduld moeten oefenen.


LEES OOK: 'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Zal Zirkzee volgend seizoen bij Bayern spelen?

Meest recent

Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

70
70
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

121
121
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

52
52
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

200
200
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

144
144
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

107
107
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

78
78
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

89
89
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

143
143
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

92
92
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

82
82
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

411
411
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

107
107
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

273
273
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

159
159
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

371
371
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

224
224
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

161
161
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

456
456
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

142
142
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

335
335
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

321
321

Meer sportnieuws