KV Oostende haalt oude bekende terug aan boord

door
KV Oostende haalt oude bekende terug aan boord

KV Oostende lijkt stilaan klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. Uiteraard mogen er nog de nodige nieuwe spelers verwacht worden bij de kustploeg, maar de eerste training is wel al achter de rug en ook naast het veld zijn alle postjes ingevuld. KVO besliste een tijd geleden al om met Yves Vanderhaeghe als trainer verder te gaan, maar diens staf werd wel hertekend.


Er werd afscheid genomen van assistent Markus Pflanz en fysiektrainer Alfred Ntiamoah, twee overblijvers uit het tijdperk-Blessin. De club heeft voor bekende namen gekozen om hen te vervangen. Ze maken immers bekend dat Gino Caen terugkeert als rechterhand van Vanderhaeghe. De West-Vlaming werkte van 2014 tot 2017 al samen met Vanderhaeghe bij KV Kortrijk en KVO. Daarna was hij nog assistent en fysiektrainer bij Anderlecht en AA Gent, vorig seizoen was hij bij Zulte Waregem aan de slag.

De nieuwe fysiektrainer werd dan weer in eigen rangen gevonden, want Korneel Deceuninck wordt doorgeschoven van bij de beloften. Ook hij heeft een verleden in Kortrijk, waar hij nog als jeugdtrainer werkte. Verder kreeg Wesley Deschacht nog een contract als video-analist, een functie die hij ook vorig seizoen na de aanstelling van Vanderhaeghe bij de A-kern al uitvoerde. Keeperstrainer Eberhard Trautner blijft ook, als laatste Duitser die door Blessin binnengeloodst werd.


Goede keuzes van KVO?

Meest recent

Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

11
11
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

107
107
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

78
78
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

36
36
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

351
351
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

174
174
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

115
115
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

258
258
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

219
219
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

147
147
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

223
223
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

222
222
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

112
112
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

379
379
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

372
372
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

206
206
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

169
169
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

515
515
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

157
157
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

88
88
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

130
130
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

296
296

Meer sportnieuws