KVO verwelkomt ex-speler van Anderlecht

door
KVO verwelkomt ex-speler van Anderlecht

Zoals alle JPL-clubs begint ook KV Oostende stilaan aan de voorbereiding. De Kustboys willen onder Yves Vanderhaeghe graag beter doen dan de twaalfde plek van afgelopen seizoen. Maandag wordt er voor het eerst getraind bij KVO en daar zullen enkele bijzondere gezichten bij zijn.


Zo weet Het Nieuwsblad dat Sieben Dewaele (23) present zal tekenen op de eerste training. Dewaele kwam vorig jaar transfervrij over van RSC Anderlecht, maar werd meteen gestald bij AS Nancy, de Franse zusterclub van KVO. Daar kwam hij dit seizoen tot 17 optredens in de Ligue 2 en 3 in de Franse beker. Hij scoorde niet, maar gaf wel één assist. Nancy zal volgend seizoen uitkomen in de Franse derde klasse. Het is niet duidelijk waar de toekomst van Dewaele nu ligt.

Dewaele speelde in de jeugd eerst voor Club Brugge, maar stapte over naar de academie van Anderlecht. In onze hoofdstad stroomde hij door naar de eerste ploeg. Hij kreeg sporadisch zijn kans en kwam in totaal tot 16 matchen voor RSCA (1 assist). Dewaele had echter geen toekomst meer bij de recordkampioen, die hem vorig jaar dus gratis en voor niets naar de kust liet gaan. Daar heeft hij nu nog een contract tot midden 2025.

HEERENVEEN

Dewaele proefde behalve van Belgisch en Frans voetbal ook al van Nederlands voetbal. Anderlecht stalde de speler van midden 2020 tot midden 2021 bij Heerenveen. Daar kwam de geboren Kortrijkzaan maar weinig in de plannen voor. Hij kwam in amper acht duels in actie. Nu lijkt het voor Dewaele zaak om speelminuten te verzamelen. Bij KVO?

Moet hij een kans krijgen bij KVO?

Meest recent

Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

29
29
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

53
53
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

89
89
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

34
34
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

59
59
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

72
72
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

50
50
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

121
121
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

69
69
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

121
121
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

125
125
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

363
363
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

301
301
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

439
439
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

375
375
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

308
308
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

354
354
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

99
99
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

212
212
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

308
308
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

73
73
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

131
131
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

191
191
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

227
227
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

70
70

Meer sportnieuws