KVO verwelkomt ex-speler van Anderlecht

door
KVO verwelkomt ex-speler van Anderlecht

Zoals alle JPL-clubs begint ook KV Oostende stilaan aan de voorbereiding. De Kustboys willen onder Yves Vanderhaeghe graag beter doen dan de twaalfde plek van afgelopen seizoen. Maandag wordt er voor het eerst getraind bij KVO en daar zullen enkele bijzondere gezichten bij zijn.


Zo weet Het Nieuwsblad dat Sieben Dewaele (23) present zal tekenen op de eerste training. Dewaele kwam vorig jaar transfervrij over van RSC Anderlecht, maar werd meteen gestald bij AS Nancy, de Franse zusterclub van KVO. Daar kwam hij dit seizoen tot 17 optredens in de Ligue 2 en 3 in de Franse beker. Hij scoorde niet, maar gaf wel één assist. Nancy zal volgend seizoen uitkomen in de Franse derde klasse. Het is niet duidelijk waar de toekomst van Dewaele nu ligt.

Dewaele speelde in de jeugd eerst voor Club Brugge, maar stapte over naar de academie van Anderlecht. In onze hoofdstad stroomde hij door naar de eerste ploeg. Hij kreeg sporadisch zijn kans en kwam in totaal tot 16 matchen voor RSCA (1 assist). Dewaele had echter geen toekomst meer bij de recordkampioen, die hem vorig jaar dus gratis en voor niets naar de kust liet gaan. Daar heeft hij nu nog een contract tot midden 2025.

HEERENVEEN

Dewaele proefde behalve van Belgisch en Frans voetbal ook al van Nederlands voetbal. Anderlecht stalde de speler van midden 2020 tot midden 2021 bij Heerenveen. Daar kwam de geboren Kortrijkzaan maar weinig in de plannen voor. Hij kwam in amper acht duels in actie. Nu lijkt het voor Dewaele zaak om speelminuten te verzamelen. Bij KVO?

Moet hij een kans krijgen bij KVO?

Meest recent

Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

4
4
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

49
49
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

19
19
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

78
78
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

34
34
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

441
441
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

111
111
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

183
183
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

215
215
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

208
208
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

151
151
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

84
84
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

100
100
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

414
414
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

218
218
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

327
327
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

157
157
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

226
226
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

280
280
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

660
660
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

248
248
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

279
279
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

126
126

Meer sportnieuws