KVO verwelkomt ex-speler van Anderlecht

164
KVO verwelkomt ex-speler van Anderlecht

Zoals alle JPL-clubs begint ook KV Oostende stilaan aan de voorbereiding. De Kustboys willen onder Yves Vanderhaeghe graag beter doen dan de twaalfde plek van afgelopen seizoen. Maandag wordt er voor het eerst getraind bij KVO en daar zullen enkele bijzondere gezichten bij zijn.


Zo weet Het Nieuwsblad dat Sieben Dewaele (23) present zal tekenen op de eerste training. Dewaele kwam vorig jaar transfervrij over van RSC Anderlecht, maar werd meteen gestald bij AS Nancy, de Franse zusterclub van KVO. Daar kwam hij dit seizoen tot 17 optredens in de Ligue 2 en 3 in de Franse beker. Hij scoorde niet, maar gaf wel één assist. Nancy zal volgend seizoen uitkomen in de Franse derde klasse. Het is niet duidelijk waar de toekomst van Dewaele nu ligt.

Dewaele speelde in de jeugd eerst voor Club Brugge, maar stapte over naar de academie van Anderlecht. In onze hoofdstad stroomde hij door naar de eerste ploeg. Hij kreeg sporadisch zijn kans en kwam in totaal tot 16 matchen voor RSCA (1 assist). Dewaele had echter geen toekomst meer bij de recordkampioen, die hem vorig jaar dus gratis en voor niets naar de kust liet gaan. Daar heeft hij nu nog een contract tot midden 2025.

HEERENVEEN

Dewaele proefde behalve van Belgisch en Frans voetbal ook al van Nederlands voetbal. Anderlecht stalde de speler van midden 2020 tot midden 2021 bij Heerenveen. Daar kwam de geboren Kortrijkzaan maar weinig in de plannen voor. Hij kwam in amper acht duels in actie. Nu lijkt het voor Dewaele zaak om speelminuten te verzamelen. Bij KVO?

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Moet hij een kans krijgen bij KVO?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

48
48
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

5
5
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

8
8
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

43
43
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

19
19
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

90
90
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

179
179
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

356
356
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

214
214
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

225
225
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

53
53
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

278
278
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

131
131
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

41
41
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

42
42
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

113
113
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

100
100
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws