'Liverpool pakt uit met verrassende verdedigende aanwinst'

door
'Liverpool pakt uit met verrassende verdedigende aanwinst'

Liverpool beet niet zo lang geleden in het zand in de Champions League-finale. De Reds stuitten op een fenomenale Thibaut Courtois. Ook de Engelse titel moesten Jürgen Klopp en co aan zich voorbij laten gaan. De club maakt ondertussen werk van versterkingen voor het komende seizoen.


Vooral de komst van een aanvaller lijkt een prioriteit te zijn op Anfield. Volgens journalist Fabrizio Romano zou Liverpool doordrukken voor de komst van Darwin Núñez. De aanvaller maakte dit seizoen grote indruk bij Benfica en kan dat nu verzilveren met een toptransfer. De Italiaan maakt gewag van een transfersom van 80 miljoen euro, plus 20 miljoen aan bonussen. Er zou een contract van vijf jaar klaarliggen voor de Uruguayaan.

Maar ook voor de achterste linie is Liverpool op zoek naar bijkomende krachten. En daarbij is het uitgekomen bij een verrassend doelwit, volgens diezelfde Fabrizio Romano. De Engelse topclub staat dicht bij een overeenkomst met Calvin Ramsay, een 18-jarige rechtsachter van Aberdeen. Liverpool heeft al een bod uitgebracht op de jonge Schot, die 10 miljoen euro (incl. bonussen) moet kosten.

JEUGDPRODUCT

Ramsay is een product van de jeugdacademie van Aberdeen. Hij stroomde er niet zo lang geleden door naar de eerste ploeg en kwam daar dit seizoen 33 keer in actie. Ramsay was daarin goed voor één goal en vijf assists. Bij Liverpool zou hij met Andrew Robertson een landgenoot tegen het lijf lopen die hem wat wegwijs kan maken bij de club.

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Moet Liverpool hem halen?

Meest recent

Radja stomverbaasd door Anderlecht: "Alsof ze kampioen waren"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

0
0
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

14
14
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

443
443
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

138
138
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

60
60
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

73
73
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

300
300
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

136
136
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

223
223
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

87
87
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

240
240
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

425
425
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

182
182
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

523
523
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

255
255
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

151
151
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws