Belgische pers scherp voor Duivels: "Kans verkwanseld"

door
Belgische pers scherp voor Duivels:

De Rode Duivels verloren gisteren twee dure punten op het veld van Wales. De Belgen hadden na de rust een voorsprong te pakken via Tielemans, maar konden de drie punten uiteindelijk niet over de streep trekken. De Belgische media zagen de Duivels te laks spelen.


Volgens Het Laatste Nieuws zochten de Duivels de gelijkmaker zelf door na hun goal niet meer door te drukken. "Zoals Jan Mulder tijdens de rust fijntjes opmerkte: "Ik heb die 'frisse benen' nergens gezien." De Duivels riepen het over zichzelf af. Te gemakzuchtig. En in tegenstelling tot Nederland kwamen de Belgen niet meer terug op voorsprong", schrijft de krant.

"De Rode Duivels hadden controle, maar gingen niet op zoek naar de geruststellende 0-2. En dat zouden ze zich nog beklagen", lezen we bij Het Nieuwsblad. "En zo blijven de Rode Duivels met 4 op 9 achter in deze Nations League: te weinig voor een team met zo veel kwaliteiten. Dinsdag tegen Polen is winst een must om in de running te blijven voor een plekje bij de Final Four", voegt de krant er nog aan toe. "Een unieke mogelijkheid om in te lopen op Nederland verkwanseld", is het oordeel van Sporza.

WEINIG GEÏNSPIREERDE DUIVELS

Ook onder de taalgrens zagen ze eerder fletse Duivels. "Nations League: ongeïnspireerde Duivels incasseren een gelijkspel bij Wales", kopt Le Soir. Bij RTBF zagen ze de Duivels tot slot niet vrijuit spelen na hun goal. "Het leek erop dat de Duivels bevrijd waren, maar de machine begaf het snel", schrijft het medium. "Een gekruld schot van Carrasco (54ste minuut) was de enige andere mogelijkheid van de wedstrijd voor België. De wissels (Thorgan Hazard voor Carrasco, Eden Hazard voor De Bruyne en Praet voor Trossard) hadden niet het verwachte effect en maakten een Belgische manoeuvre, dat tot dan toe niet briljant was, nog moeilijker", klinkt het.

LEES OOK: 'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

De Duivels moesten altijd winnen ...

Meest recent

Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

33
33
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

25
25
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

15
15
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

249
249
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

31
31
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

23
23
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

21
21
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

202
202
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

38
38
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

35
35
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

103
103
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

95
95
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

128
128
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

353
353
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

81
81
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

96
96
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

57
57
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

226
226
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

57
57
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

43
43
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

77
77
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

111
111
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

332
332
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

153
153
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

223
223

Meer sportnieuws