Belgische pers scherp voor Duivels: "Kans verkwanseld"

184 stemmen
Belgische pers scherp voor Duivels:

De Rode Duivels verloren gisteren twee dure punten op het veld van Wales. De Belgen hadden na de rust een voorsprong te pakken via Tielemans, maar konden de drie punten uiteindelijk niet over de streep trekken. De Belgische media zagen de Duivels te laks spelen.


Volgens Het Laatste Nieuws zochten de Duivels de gelijkmaker zelf door na hun goal niet meer door te drukken. "Zoals Jan Mulder tijdens de rust fijntjes opmerkte: "Ik heb die 'frisse benen' nergens gezien." De Duivels riepen het over zichzelf af. Te gemakzuchtig. En in tegenstelling tot Nederland kwamen de Belgen niet meer terug op voorsprong", schrijft de krant.

"De Rode Duivels hadden controle, maar gingen niet op zoek naar de geruststellende 0-2. En dat zouden ze zich nog beklagen", lezen we bij Het Nieuwsblad. "En zo blijven de Rode Duivels met 4 op 9 achter in deze Nations League: te weinig voor een team met zo veel kwaliteiten. Dinsdag tegen Polen is winst een must om in de running te blijven voor een plekje bij de Final Four", voegt de krant er nog aan toe. "Een unieke mogelijkheid om in te lopen op Nederland verkwanseld", is het oordeel van Sporza.

WEINIG GEÏNSPIREERDE DUIVELS

Ook onder de taalgrens zagen ze eerder fletse Duivels. "Nations League: ongeïnspireerde Duivels incasseren een gelijkspel bij Wales", kopt Le Soir. Bij RTBF zagen ze de Duivels tot slot niet vrijuit spelen na hun goal. "Het leek erop dat de Duivels bevrijd waren, maar de machine begaf het snel", schrijft het medium. "Een gekruld schot van Carrasco (54ste minuut) was de enige andere mogelijkheid van de wedstrijd voor België. De wissels (Thorgan Hazard voor Carrasco, Eden Hazard voor De Bruyne en Praet voor Trossard) hadden niet het verwachte effect en maakten een Belgische manoeuvre, dat tot dan toe niet briljant was, nog moeilijker", klinkt het.

LEES OOK: Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De Duivels moesten altijd winnen ...

Meest recent

'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

5
5
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

2
2
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

46
46
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

72
72
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

198
198
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

45
45
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

28
28
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

513
513
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

195
195
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

330
330
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

613
613
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

224
224
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

373
373
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

375
375
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

48
48
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

38
38
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

112
112
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

136
136
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

114
114
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

153
153
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

555
555
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

396
396
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

93
93
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52

Meer sportnieuws