Rode Duivels steken hand in eigen boezem na puntenverlies

106 stemmen
Rode Duivels steken hand in eigen boezem na puntenverlies

Vier op negen, dat is de balans van de Rode Duivels na drie wedstrijden in de Nations League. Een nederlaag tegen Nederland en een zege tegen Polen werden immers gevolgd door een gelijkspel in Wales. De Belgen beleefden in Cardiff geen makkelijke avond, maar leken na een goal van Tielemans toch op weg naar een zege. In de slotfase liep het echter alsnog fout.


Tielemans baalde uiteraard dat hij uiteindelijk geen matchwinnaar werd. "Het was te weinig vandaag", was hij eerlijk bij Het Nieuwsblad. "We waren de betere ploeg tot aan het doelpunt. Daarna creëerden we te weinig op de helft van Wales. Zo maak je het jezelf moeilijk. Als ploeg moeten we nog beter verdedigen zodat we dergelijke doelpunten kunnen vermijden."

Balen was het ook voor Koen Casteels. De doelman van VfL Wolfsburg kreeg nog eens zijn kans onder de lat, want Roberto Martinez gaf hem deze keer de voorkeur op Simon Mignolet. In de openingsfase kwam hij nog goed weg toen een goal van Ampadu afgekeurd werd wegens buitenspel, maar enkele minuten voor affluiten zag hij zijn clean sheet in rook opgaan.

WEINIG KANSEN
"Zeker in de eerste helft maakten we veel technische fouten en kwamen we niet echt in ons spel", legde ook Casteels de vinger op de wonde. "Maar ondanks dat denk ik niet dat Wales heel gevaarlijk was. Maar wij ook niet. We hebben niet echt heel veel kansen gehad. In de tweede helft was dat wel al iets beter. Algemeen gezien was de hele match niet goed genoeg."

LEES OOK: Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Was de prestatie van de Rode Duivels onvoldoende?

Meest recent

Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

25
25
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

182
182
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

111
111
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

58
58
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

17
17
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

94
94
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

65
65
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

434
434
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

53
53
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

193
193
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

214
214
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

94
94
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

156
156
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

200
200
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

277
277
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

121
121
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

218
218
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

138
138
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

284
284
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

120
120
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

243
243

Meer sportnieuws