'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

290 stemmen
'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar hij kon zijn goede prestaties van bij Internazionale niet bevestigen. Er wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek uit Londen en in die optiek komt El Nacional met een opvallend bericht.


Romelu Lukaku zou bereid zijn om te vertrekken bij Chelsea en verschillende bronnen melden dat de Rode Duivel absoluut wil terugkeren naar Internazionale. Hij zou zelfs bereid zijn om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te kunnen krijgen. Daarnaast worden ook FC Barcelona en Bayern München genoemd als mogelijke kandidaat-overnemers van Lukaku. Al komt El Nacional nu ook met een opvallend bericht vanuit Madrid.

REAL MADRID

De Catalaanse krant stelt namelijk dat Romelu Lukaku zelf zijn diensten heeft aangeboden heeft bij Real Madrid. De spits zou naar verluidt zelfs persoonlijk komen spreken zijn met Florentino Pérez over een transfer. De Koninklijke zou niet weigerachtig staan tegenover de komst van Lukaku, maar hij zou ook geen prioriteit zijn. Dit bericht moet ook met een korreltje zout genomen worden, want El Nacional staat bekend als een pro-FC Barcelona medium.

De meest realistische optie blijft toch Internazionale. Romelu Lukaku speelde vorig seizoen de pannen van het dak in Italië. Onze landgenoot scoorde en liet scoren en had zo een belangrijk aandeel in het behalen van de Scudetto. Het was de tweede titel in de carrière van Lukaku. Eerder kon hij zich al kampioen van België noemen met RSC Anderlecht (2009-2010). Zal Lukaku volgend seizoen weer kunnen vieren met de fans van de Nerazzurri?

LEES OOK: ‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Past Lukaku bij Real Madrid?

Meest recent

Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

3
3
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

48
48
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

32
32
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

12
12
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

80
80
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

323
323
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

105
105
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

40
40
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

233
233
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

173
173
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

104
104
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

150
150
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

401
401
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

62
62
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

451
451
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

116
116
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

314
314
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

183
183
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

460
460
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

497
497
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

487
487
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

110
110
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

592
592
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

210
210

Meer sportnieuws