'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

door
'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar hij kon zijn goede prestaties van bij Internazionale niet bevestigen. Er wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek uit Londen en in die optiek komt El Nacional met een opvallend bericht.


Romelu Lukaku zou bereid zijn om te vertrekken bij Chelsea en verschillende bronnen melden dat de Rode Duivel absoluut wil terugkeren naar Internazionale. Hij zou zelfs bereid zijn om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te kunnen krijgen. Daarnaast worden ook FC Barcelona en Bayern München genoemd als mogelijke kandidaat-overnemers van Lukaku. Al komt El Nacional nu ook met een opvallend bericht vanuit Madrid.

REAL MADRID

De Catalaanse krant stelt namelijk dat Romelu Lukaku zelf zijn diensten heeft aangeboden heeft bij Real Madrid. De spits zou naar verluidt zelfs persoonlijk komen spreken zijn met Florentino Pérez over een transfer. De Koninklijke zou niet weigerachtig staan tegenover de komst van Lukaku, maar hij zou ook geen prioriteit zijn. Dit bericht moet ook met een korreltje zout genomen worden, want El Nacional staat bekend als een pro-FC Barcelona medium.

De meest realistische optie blijft toch Internazionale. Romelu Lukaku speelde vorig seizoen de pannen van het dak in Italië. Onze landgenoot scoorde en liet scoren en had zo een belangrijk aandeel in het behalen van de Scudetto. Het was de tweede titel in de carrière van Lukaku. Eerder kon hij zich al kampioen van België noemen met RSC Anderlecht (2009-2010). Zal Lukaku volgend seizoen weer kunnen vieren met de fans van de Nerazzurri?

LEES OOK: Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

🚀

Past Lukaku bij Real Madrid?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

20
20
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

57
57
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

144
144
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

141
141
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

195
195
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

127
127
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

329
329
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

495
495
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

774
774
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

124
124
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

130
130
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

520
520
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

320
320
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws