'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

door
'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar hij kon zijn goede prestaties van bij Internazionale niet bevestigen. Er wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek uit Londen en in die optiek komt El Nacional met een opvallend bericht.


Romelu Lukaku zou bereid zijn om te vertrekken bij Chelsea en verschillende bronnen melden dat de Rode Duivel absoluut wil terugkeren naar Internazionale. Hij zou zelfs bereid zijn om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te kunnen krijgen. Daarnaast worden ook FC Barcelona en Bayern München genoemd als mogelijke kandidaat-overnemers van Lukaku. Al komt El Nacional nu ook met een opvallend bericht vanuit Madrid.

REAL MADRID

De Catalaanse krant stelt namelijk dat Romelu Lukaku zelf zijn diensten heeft aangeboden heeft bij Real Madrid. De spits zou naar verluidt zelfs persoonlijk komen spreken zijn met Florentino Pérez over een transfer. De Koninklijke zou niet weigerachtig staan tegenover de komst van Lukaku, maar hij zou ook geen prioriteit zijn. Dit bericht moet ook met een korreltje zout genomen worden, want El Nacional staat bekend als een pro-FC Barcelona medium.

De meest realistische optie blijft toch Internazionale. Romelu Lukaku speelde vorig seizoen de pannen van het dak in Italië. Onze landgenoot scoorde en liet scoren en had zo een belangrijk aandeel in het behalen van de Scudetto. Het was de tweede titel in de carrière van Lukaku. Eerder kon hij zich al kampioen van België noemen met RSC Anderlecht (2009-2010). Zal Lukaku volgend seizoen weer kunnen vieren met de fans van de Nerazzurri?

LEES OOK: 'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Past Lukaku bij Real Madrid?

Meest recent

Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

6
6
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

119
119
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

115
115
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

15
15
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

46
46
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

100
100
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

302
302
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

145
145
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

515
515
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

429
429
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

171
171
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

44
44
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

243
243
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

43
43
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

756
756
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

188
188
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

137
137
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

291
291
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

375
375
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

96
96
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

229
229
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

614
614
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

131
131
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

82
82

Meer sportnieuws