'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

door
'Lukaku biedt zichzelf aan bij Europese grootmacht'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar hij kon zijn goede prestaties van bij Internazionale niet bevestigen. Er wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek uit Londen en in die optiek komt El Nacional met een opvallend bericht.


Romelu Lukaku zou bereid zijn om te vertrekken bij Chelsea en verschillende bronnen melden dat de Rode Duivel absoluut wil terugkeren naar Internazionale. Hij zou zelfs bereid zijn om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te kunnen krijgen. Daarnaast worden ook FC Barcelona en Bayern München genoemd als mogelijke kandidaat-overnemers van Lukaku. Al komt El Nacional nu ook met een opvallend bericht vanuit Madrid.

REAL MADRID

De Catalaanse krant stelt namelijk dat Romelu Lukaku zelf zijn diensten heeft aangeboden heeft bij Real Madrid. De spits zou naar verluidt zelfs persoonlijk komen spreken zijn met Florentino Pérez over een transfer. De Koninklijke zou niet weigerachtig staan tegenover de komst van Lukaku, maar hij zou ook geen prioriteit zijn. Dit bericht moet ook met een korreltje zout genomen worden, want El Nacional staat bekend als een pro-FC Barcelona medium.

De meest realistische optie blijft toch Internazionale. Romelu Lukaku speelde vorig seizoen de pannen van het dak in Italië. Onze landgenoot scoorde en liet scoren en had zo een belangrijk aandeel in het behalen van de Scudetto. Het was de tweede titel in de carrière van Lukaku. Eerder kon hij zich al kampioen van België noemen met RSC Anderlecht (2009-2010). Zal Lukaku volgend seizoen weer kunnen vieren met de fans van de Nerazzurri?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

Past Lukaku bij Real Madrid?

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

29
29
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

127
127
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

30
30
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

41
41
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

75
75
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

137
137
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

48
48
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

165
165
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

323
323
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

270
270
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

148
148
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

84
84
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

655
655
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

111
111
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

116
116
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

286
286
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

153
153
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

141
141
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

478
478
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

134
134
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

506
506
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

411
411
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

245
245

Meer sportnieuws