'Real en Chelsea neus aan neus voor recordtransfer'

door
'Real en Chelsea neus aan neus voor recordtransfer'

Real Madrid heeft er een fantastisch jaar opzitten. De Koninklijke won de Spaanse titel en de Champions League. Onze landgenoot Thibaut Courtois speelde in beide successen een belangrijk aandeel. Bij de Madrilenen willen ze nu werk maken van de opvolging van Courtois.


Real toont al even interesse in Gabriel Slonina. De 18-jarige doelman van Chicago Fire staat bekend als een erg groot talent en kwam al veel aan spelen toe bij zijn ploeg. Slonina ligt nog tot eind 2023 vast bij zijn huidige werkgever en moet volgens Transfermarkt 3 miljoen euro kosten. Een peulschil voor Real, dat volgens Fabrizio Romano vorige week al een bod uitbracht op de jonge Amerikaan. De Spaanse kampioen zag dat echter geweigerd.

Real lijkt zware concurrentie te gaan krijgen voor Slonina. Zo zou volgens Romano ook Chelsea interesse tonen. The Blues waren in februari al eens dicht bij een deal met de jongeling, maar tot een transfer kwam het toen niet. Er zou snel duidelijkheid gaan volgen over de toekomst van Slonina, die een van de recordtransfers zou worden in de MLS.

DOUBLURE

Een extra doelman zou geen overbodige luxe zijn voor Real. Courtois is de onbetwiste nummer één, maar achter de Belg houdt de club enkel Andriy Lunin achter de hand. De Oekraïner zou echter andere oorden willen opzoeken, omdat hij meer aan spelen wil toekomen. In die optiek zou de komst van Slonina zeker een goede zaak zijn. Hij zou in de schaduw van Courtois ervaring kunnen opdoen en op training bijleren van de beste doelman ter wereld.

LEES OOK: Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Wie zal hem halen?

Meest recent

Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

0
0
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

36
36
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

45
45
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

128
128
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

66
66
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

32
32
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

188
188
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

33
33
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

181
181
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

343
343
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

128
128
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

370
370
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

201
201
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

82
82
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

497
497
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

604
604
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

118
118
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

197
197
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

221
221
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

371
371
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

459
459
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

217
217
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

34
34

Meer sportnieuws