'Real en Chelsea neus aan neus voor recordtransfer'

door
'Real en Chelsea neus aan neus voor recordtransfer'

Real Madrid heeft er een fantastisch jaar opzitten. De Koninklijke won de Spaanse titel en de Champions League. Onze landgenoot Thibaut Courtois speelde in beide successen een belangrijk aandeel. Bij de Madrilenen willen ze nu werk maken van de opvolging van Courtois.


Real toont al even interesse in Gabriel Slonina. De 18-jarige doelman van Chicago Fire staat bekend als een erg groot talent en kwam al veel aan spelen toe bij zijn ploeg. Slonina ligt nog tot eind 2023 vast bij zijn huidige werkgever en moet volgens Transfermarkt 3 miljoen euro kosten. Een peulschil voor Real, dat volgens Fabrizio Romano vorige week al een bod uitbracht op de jonge Amerikaan. De Spaanse kampioen zag dat echter geweigerd.

Real lijkt zware concurrentie te gaan krijgen voor Slonina. Zo zou volgens Romano ook Chelsea interesse tonen. The Blues waren in februari al eens dicht bij een deal met de jongeling, maar tot een transfer kwam het toen niet. Er zou snel duidelijkheid gaan volgen over de toekomst van Slonina, die een van de recordtransfers zou worden in de MLS.

DOUBLURE

Een extra doelman zou geen overbodige luxe zijn voor Real. Courtois is de onbetwiste nummer één, maar achter de Belg houdt de club enkel Andriy Lunin achter de hand. De Oekraïner zou echter andere oorden willen opzoeken, omdat hij meer aan spelen wil toekomen. In die optiek zou de komst van Slonina zeker een goede zaak zijn. Hij zou in de schaduw van Courtois ervaring kunnen opdoen en op training bijleren van de beste doelman ter wereld.

LEES OOK: Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Wie zal hem halen?

Meest recent

Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

15
15
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

14
14
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

90
90
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

149
149
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

17
17
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

187
187
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

138
138
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

210
210
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

146
146
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

195
195
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

748
748
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

144
144
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

662
662
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

443
443
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

458
458
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

246
246
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

320
320
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

655
655
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

733
733
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

548
548
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

279
279
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

558
558
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

544
544
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

459
459
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

565
565

Meer sportnieuws