'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

83
'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

AC Milan mocht dit seizoen sinds lang nog eens de Scudetto vieren. De Milanezen hielden nog net stadsgenoot Internazionale achter zich en mochten de champagne ontkurken. Voor volgend seizoen heeft Milan verschillende versterkingen op het oog.


De Milanezen denken bijvoorbeeld aan het Club Brugge-duo Charles De Ketelaere en Noa Lang. Vooral een transfer van die tweede lijkt bijna een uitgemaakte zaak. Of CDK het Brugse schip zal inruilen voor dat van Milan valt af te wachten. De speler zelf staat open voor een transfer, maar zegt vooraf ook geen 'nee' tegen een verlengd verblijf op Jan Breydel. Ondertussen speurt Milan ook naar andere verse krachten. Daarbij zou het uitgekomen zijn in Frankrijk.

Volgens Fabrizio Romano willen de Rossoneri zich verzekeren van de handtekening van Renato Sanches (24). Meer nog: de transfergoeroe weet dat de club al rond is met de speler zelf. Er zou enkel nog een akkoord moeten gevonden worden met OSC Lille, de club van Sanches. Daar heeft hij nog een contract tot midden volgend jaar. Sanches zou een prioriteit zijn voor technisch directeur Paolo Maldini. Er zou een contract voor vijf jaar klaarliggen in San Siro.

BENFICA

Sanches is een jeugdproduct van Benfica. De jonge Portugees brak er door in het eerste elftal en toonde meteen zijn grote klasse. Het leverde hem een transfer op naar Bayern München voor 35 miljoen euro. In datzelfde jaar stak hij ook de Golden Boy-award op zak. In München kon Sanches zich echter niet helemaal doorzetten. Hij werd uitgeleend aan Swansea City, maar het was OSC Lille dat hem in augustus 2019 een reddingsboei toewierp. In Noord-Frankrijk kwam hij opnieuw boven water. Hij won er de titel in het seizoen 2020-2021. Nu wenkt een overstap naar de Italiaanse kampioen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Zou hij een versterking zijn voor het huidige Milan?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

4
4
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

14
14
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

5
5
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

16
16
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

61
61
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

56
56
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

43
43
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

17
17
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

204
204
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

271
271

Meer sportnieuws