'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

door
'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

AC Milan mocht dit seizoen sinds lang nog eens de Scudetto vieren. De Milanezen hielden nog net stadsgenoot Internazionale achter zich en mochten de champagne ontkurken. Voor volgend seizoen heeft Milan verschillende versterkingen op het oog.


De Milanezen denken bijvoorbeeld aan het Club Brugge-duo Charles De Ketelaere en Noa Lang. Vooral een transfer van die tweede lijkt bijna een uitgemaakte zaak. Of CDK het Brugse schip zal inruilen voor dat van Milan valt af te wachten. De speler zelf staat open voor een transfer, maar zegt vooraf ook geen 'nee' tegen een verlengd verblijf op Jan Breydel. Ondertussen speurt Milan ook naar andere verse krachten. Daarbij zou het uitgekomen zijn in Frankrijk.

Volgens Fabrizio Romano willen de Rossoneri zich verzekeren van de handtekening van Renato Sanches (24). Meer nog: de transfergoeroe weet dat de club al rond is met de speler zelf. Er zou enkel nog een akkoord moeten gevonden worden met OSC Lille, de club van Sanches. Daar heeft hij nog een contract tot midden volgend jaar. Sanches zou een prioriteit zijn voor technisch directeur Paolo Maldini. Er zou een contract voor vijf jaar klaarliggen in San Siro.

BENFICA

Sanches is een jeugdproduct van Benfica. De jonge Portugees brak er door in het eerste elftal en toonde meteen zijn grote klasse. Het leverde hem een transfer op naar Bayern München voor 35 miljoen euro. In datzelfde jaar stak hij ook de Golden Boy-award op zak. In München kon Sanches zich echter niet helemaal doorzetten. Hij werd uitgeleend aan Swansea City, maar het was OSC Lille dat hem in augustus 2019 een reddingsboei toewierp. In Noord-Frankrijk kwam hij opnieuw boven water. Hij won er de titel in het seizoen 2020-2021. Nu wenkt een overstap naar de Italiaanse kampioen.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Zou hij een versterking zijn voor het huidige Milan?

Meest recent

KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

7
7
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

34
34
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

84
84
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

207
207
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

247
247
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

41
41
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

168
168
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

150
150
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

67
67
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

147
147
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

54
54
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

140
140
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

188
188
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

243
243
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

379
379
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

146
146
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

76
76
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

218
218
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

192
192
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

113
113
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

483
483
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

179
179
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

242
242

Meer sportnieuws