'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

door
'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

AC Milan mocht dit seizoen sinds lang nog eens de Scudetto vieren. De Milanezen hielden nog net stadsgenoot Internazionale achter zich en mochten de champagne ontkurken. Voor volgend seizoen heeft Milan verschillende versterkingen op het oog.


De Milanezen denken bijvoorbeeld aan het Club Brugge-duo Charles De Ketelaere en Noa Lang. Vooral een transfer van die tweede lijkt bijna een uitgemaakte zaak. Of CDK het Brugse schip zal inruilen voor dat van Milan valt af te wachten. De speler zelf staat open voor een transfer, maar zegt vooraf ook geen 'nee' tegen een verlengd verblijf op Jan Breydel. Ondertussen speurt Milan ook naar andere verse krachten. Daarbij zou het uitgekomen zijn in Frankrijk.

Volgens Fabrizio Romano willen de Rossoneri zich verzekeren van de handtekening van Renato Sanches (24). Meer nog: de transfergoeroe weet dat de club al rond is met de speler zelf. Er zou enkel nog een akkoord moeten gevonden worden met OSC Lille, de club van Sanches. Daar heeft hij nog een contract tot midden volgend jaar. Sanches zou een prioriteit zijn voor technisch directeur Paolo Maldini. Er zou een contract voor vijf jaar klaarliggen in San Siro.

BENFICA

Sanches is een jeugdproduct van Benfica. De jonge Portugees brak er door in het eerste elftal en toonde meteen zijn grote klasse. Het leverde hem een transfer op naar Bayern München voor 35 miljoen euro. In datzelfde jaar stak hij ook de Golden Boy-award op zak. In München kon Sanches zich echter niet helemaal doorzetten. Hij werd uitgeleend aan Swansea City, maar het was OSC Lille dat hem in augustus 2019 een reddingsboei toewierp. In Noord-Frankrijk kwam hij opnieuw boven water. Hij won er de titel in het seizoen 2020-2021. Nu wenkt een overstap naar de Italiaanse kampioen.

LEES OOK: 'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Zou hij een versterking zijn voor het huidige Milan?

Meest recent

Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

11
11
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

173
173
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

40
40
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

144
144
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

337
337
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

82
82
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

80
80
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

135
135
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

175
175
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

610
610
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

73
73
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

275
275
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

85
85
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

142
142
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

855
855
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

108
108
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

240
240
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

522
522
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

144
144
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

451
451
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

84
84
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

452
452
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

970
970
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

245
245
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

870
870

Meer sportnieuws