'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

door
'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

AC Milan mocht dit seizoen sinds lang nog eens de Scudetto vieren. De Milanezen hielden nog net stadsgenoot Internazionale achter zich en mochten de champagne ontkurken. Voor volgend seizoen heeft Milan verschillende versterkingen op het oog.


De Milanezen denken bijvoorbeeld aan het Club Brugge-duo Charles De Ketelaere en Noa Lang. Vooral een transfer van die tweede lijkt bijna een uitgemaakte zaak. Of CDK het Brugse schip zal inruilen voor dat van Milan valt af te wachten. De speler zelf staat open voor een transfer, maar zegt vooraf ook geen 'nee' tegen een verlengd verblijf op Jan Breydel. Ondertussen speurt Milan ook naar andere verse krachten. Daarbij zou het uitgekomen zijn in Frankrijk.

Volgens Fabrizio Romano willen de Rossoneri zich verzekeren van de handtekening van Renato Sanches (24). Meer nog: de transfergoeroe weet dat de club al rond is met de speler zelf. Er zou enkel nog een akkoord moeten gevonden worden met OSC Lille, de club van Sanches. Daar heeft hij nog een contract tot midden volgend jaar. Sanches zou een prioriteit zijn voor technisch directeur Paolo Maldini. Er zou een contract voor vijf jaar klaarliggen in San Siro.

BENFICA

Sanches is een jeugdproduct van Benfica. De jonge Portugees brak er door in het eerste elftal en toonde meteen zijn grote klasse. Het leverde hem een transfer op naar Bayern München voor 35 miljoen euro. In datzelfde jaar stak hij ook de Golden Boy-award op zak. In München kon Sanches zich echter niet helemaal doorzetten. Hij werd uitgeleend aan Swansea City, maar het was OSC Lille dat hem in augustus 2019 een reddingsboei toewierp. In Noord-Frankrijk kwam hij opnieuw boven water. Hij won er de titel in het seizoen 2020-2021. Nu wenkt een overstap naar de Italiaanse kampioen.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Zou hij een versterking zijn voor het huidige Milan?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

0
0
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

23
23
Rigaux haalt gram: nieuw succesrecept bij Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

24
24
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

82
82
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

40
40
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

55
55
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

45
45
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

246
246
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

57
57
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

39
39
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

218
218
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

74
74
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

55
55
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

155
155
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

205
205
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

551
551
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

134
134
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

97
97
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

443
443
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

127
127
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

166
166
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

496
496
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

250
250

Meer sportnieuws