'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

door
'Milan pakt uit met voormalige Golden Boy'

AC Milan mocht dit seizoen sinds lang nog eens de Scudetto vieren. De Milanezen hielden nog net stadsgenoot Internazionale achter zich en mochten de champagne ontkurken. Voor volgend seizoen heeft Milan verschillende versterkingen op het oog.


De Milanezen denken bijvoorbeeld aan het Club Brugge-duo Charles De Ketelaere en Noa Lang. Vooral een transfer van die tweede lijkt bijna een uitgemaakte zaak. Of CDK het Brugse schip zal inruilen voor dat van Milan valt af te wachten. De speler zelf staat open voor een transfer, maar zegt vooraf ook geen 'nee' tegen een verlengd verblijf op Jan Breydel. Ondertussen speurt Milan ook naar andere verse krachten. Daarbij zou het uitgekomen zijn in Frankrijk.

Volgens Fabrizio Romano willen de Rossoneri zich verzekeren van de handtekening van Renato Sanches (24). Meer nog: de transfergoeroe weet dat de club al rond is met de speler zelf. Er zou enkel nog een akkoord moeten gevonden worden met OSC Lille, de club van Sanches. Daar heeft hij nog een contract tot midden volgend jaar. Sanches zou een prioriteit zijn voor technisch directeur Paolo Maldini. Er zou een contract voor vijf jaar klaarliggen in San Siro.

BENFICA

Sanches is een jeugdproduct van Benfica. De jonge Portugees brak er door in het eerste elftal en toonde meteen zijn grote klasse. Het leverde hem een transfer op naar Bayern München voor 35 miljoen euro. In datzelfde jaar stak hij ook de Golden Boy-award op zak. In München kon Sanches zich echter niet helemaal doorzetten. Hij werd uitgeleend aan Swansea City, maar het was OSC Lille dat hem in augustus 2019 een reddingsboei toewierp. In Noord-Frankrijk kwam hij opnieuw boven water. Hij won er de titel in het seizoen 2020-2021. Nu wenkt een overstap naar de Italiaanse kampioen.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Zou hij een versterking zijn voor het huidige Milan?

Meest recent

'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

23
23
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

55
55
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

123
123
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

238
238
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

25
25
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

35
35
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

101
101
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

197
197
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

35
35
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

86
86
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

61
61
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

112
112
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

65
65
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

515
515
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

104
104
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

359
359
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

93
93
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

166
166
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

116
116
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

127
127
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

155
155
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

452
452
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

93
93

Meer sportnieuws