'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

301 stemmen
'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

Het lijkt Club Brugge menens om zijn titel te verlengen. Blauw-Zwart haalde met Björn Meijer en Ferran Jutgla al twee versterkingen binnen en er lijken er nog op weg naar Jan Breydel. Wout Weghorst lijkt alvast niet in Brugge te landen. De Nederlander zou op de terugweg zijn naar de Bundesliga.


Verschillende bronnen maakten vorige week gewag van interesse van Club Brugge voor Weghorst. De speler zelf had volgens RTBF echter meer zin in een terugkeer naar de Premier League, waar hij dit jaar uit degradeerde met Burnley. Het lijkt nu opnieuw de Bundesliga te gaan worden voor Weghorst. Daar was hij in het verleden al actief voor VfL Wolfsburg. Voor die club scoorde hij 70 keer in 144 duels.

BILD meldt dat Weghorst hoog op het lijstje staat van Eintracht Frankfurt. Sterker nog: Oliver Glasner, de trainer van de winnaar van de Europa League, zou van Weghorst een prioriteit maken. De twee kennen elkaar nog van bij Wolfsburg. Weghorst wil weg bij Burnley, maar het is niet duidelijk of hij zelf iets ziet in een terugkeer naar de Bundesliga. Hij heeft alvast nog een contract tot 2025 bij Burnley. Geïnteresseerde clubs zullen volgens Transfermarkt 17 miljoen euro moeten ophoesten.

ORANJE

Weghorst was onlangs nog heel belangrijk voor Nederland. In het Nations League-duel uit bij Wales scoorde hij in de extra tijd de winnende treffer voor zijn land. Hij kreeg het daarna aan de stok met Burnley-ploegmaat Connor Roberts. Die vroeg waarom Weghorst dat niet voor Burnley heeft gedaan. "Het gaat niet om Burnley. Hou je mond", was de respons van de Nederlandse spits.

LEES OOK: 'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Bij wie past hij beter?

Meest recent

Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

32
32
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

429
429
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

24
24
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

571
571
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

155
155
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

45
45
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

108
108
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

76
76
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

99
99
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

168
168
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

117
117
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

234
234
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

108
108
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

490
490
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

132
132
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

293
293
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

835
835
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

578
578
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

132
132
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

278
278
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

905
905
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

139
139
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

244
244
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

217
217

Meer sportnieuws