'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

301 stemmen
'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

Het lijkt Club Brugge menens om zijn titel te verlengen. Blauw-Zwart haalde met Björn Meijer en Ferran Jutgla al twee versterkingen binnen en er lijken er nog op weg naar Jan Breydel. Wout Weghorst lijkt alvast niet in Brugge te landen. De Nederlander zou op de terugweg zijn naar de Bundesliga.


Verschillende bronnen maakten vorige week gewag van interesse van Club Brugge voor Weghorst. De speler zelf had volgens RTBF echter meer zin in een terugkeer naar de Premier League, waar hij dit jaar uit degradeerde met Burnley. Het lijkt nu opnieuw de Bundesliga te gaan worden voor Weghorst. Daar was hij in het verleden al actief voor VfL Wolfsburg. Voor die club scoorde hij 70 keer in 144 duels.

BILD meldt dat Weghorst hoog op het lijstje staat van Eintracht Frankfurt. Sterker nog: Oliver Glasner, de trainer van de winnaar van de Europa League, zou van Weghorst een prioriteit maken. De twee kennen elkaar nog van bij Wolfsburg. Weghorst wil weg bij Burnley, maar het is niet duidelijk of hij zelf iets ziet in een terugkeer naar de Bundesliga. Hij heeft alvast nog een contract tot 2025 bij Burnley. Geïnteresseerde clubs zullen volgens Transfermarkt 17 miljoen euro moeten ophoesten.

ORANJE

Weghorst was onlangs nog heel belangrijk voor Nederland. In het Nations League-duel uit bij Wales scoorde hij in de extra tijd de winnende treffer voor zijn land. Hij kreeg het daarna aan de stok met Burnley-ploegmaat Connor Roberts. Die vroeg waarom Weghorst dat niet voor Burnley heeft gedaan. "Het gaat niet om Burnley. Hou je mond", was de respons van de Nederlandse spits.

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Bij wie past hij beter?

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

4
4
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

292
292
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

332
332
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

254
254
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

117
117
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

205
205
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

78
78
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

52
52
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

169
169
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

79
79
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

58
58
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

350
350
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

185
185
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

211
211
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

420
420
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

108
108
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

244
244
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

430
430
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

197
197
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

77
77
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

320
320
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

307
307
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

108
108

Meer sportnieuws