'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

door
'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

Het lijkt Club Brugge menens om zijn titel te verlengen. Blauw-Zwart haalde met Björn Meijer en Ferran Jutgla al twee versterkingen binnen en er lijken er nog op weg naar Jan Breydel. Wout Weghorst lijkt alvast niet in Brugge te landen. De Nederlander zou op de terugweg zijn naar de Bundesliga.


Verschillende bronnen maakten vorige week gewag van interesse van Club Brugge voor Weghorst. De speler zelf had volgens RTBF echter meer zin in een terugkeer naar de Premier League, waar hij dit jaar uit degradeerde met Burnley. Het lijkt nu opnieuw de Bundesliga te gaan worden voor Weghorst. Daar was hij in het verleden al actief voor VfL Wolfsburg. Voor die club scoorde hij 70 keer in 144 duels.

BILD meldt dat Weghorst hoog op het lijstje staat van Eintracht Frankfurt. Sterker nog: Oliver Glasner, de trainer van de winnaar van de Europa League, zou van Weghorst een prioriteit maken. De twee kennen elkaar nog van bij Wolfsburg. Weghorst wil weg bij Burnley, maar het is niet duidelijk of hij zelf iets ziet in een terugkeer naar de Bundesliga. Hij heeft alvast nog een contract tot 2025 bij Burnley. Geïnteresseerde clubs zullen volgens Transfermarkt 17 miljoen euro moeten ophoesten.

ORANJE

Weghorst was onlangs nog heel belangrijk voor Nederland. In het Nations League-duel uit bij Wales scoorde hij in de extra tijd de winnende treffer voor zijn land. Hij kreeg het daarna aan de stok met Burnley-ploegmaat Connor Roberts. Die vroeg waarom Weghorst dat niet voor Burnley heeft gedaan. "Het gaat niet om Burnley. Hou je mond", was de respons van de Nederlandse spits.

LEES OOK: Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Bij wie past hij beter?

Meest recent

'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

48
48
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

89
89
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

72
72
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

296
296
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

37
37
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

99
99
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

177
177
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

93
93
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

41
41
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

160
160
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

288
288
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

346
346
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

171
171
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

98
98
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

430
430
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

567
567
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

140
140
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

161
161
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

148
148
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

120
120
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

249
249
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

2178
2178
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

500
500
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

328
328
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

99
99

Meer sportnieuws