'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

door
'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

Het lijkt Club Brugge menens om zijn titel te verlengen. Blauw-Zwart haalde met Björn Meijer en Ferran Jutgla al twee versterkingen binnen en er lijken er nog op weg naar Jan Breydel. Wout Weghorst lijkt alvast niet in Brugge te landen. De Nederlander zou op de terugweg zijn naar de Bundesliga.


Verschillende bronnen maakten vorige week gewag van interesse van Club Brugge voor Weghorst. De speler zelf had volgens RTBF echter meer zin in een terugkeer naar de Premier League, waar hij dit jaar uit degradeerde met Burnley. Het lijkt nu opnieuw de Bundesliga te gaan worden voor Weghorst. Daar was hij in het verleden al actief voor VfL Wolfsburg. Voor die club scoorde hij 70 keer in 144 duels.

BILD meldt dat Weghorst hoog op het lijstje staat van Eintracht Frankfurt. Sterker nog: Oliver Glasner, de trainer van de winnaar van de Europa League, zou van Weghorst een prioriteit maken. De twee kennen elkaar nog van bij Wolfsburg. Weghorst wil weg bij Burnley, maar het is niet duidelijk of hij zelf iets ziet in een terugkeer naar de Bundesliga. Hij heeft alvast nog een contract tot 2025 bij Burnley. Geïnteresseerde clubs zullen volgens Transfermarkt 17 miljoen euro moeten ophoesten.

ORANJE

Weghorst was onlangs nog heel belangrijk voor Nederland. In het Nations League-duel uit bij Wales scoorde hij in de extra tijd de winnende treffer voor zijn land. Hij kreeg het daarna aan de stok met Burnley-ploegmaat Connor Roberts. Die vroeg waarom Weghorst dat niet voor Burnley heeft gedaan. "Het gaat niet om Burnley. Hou je mond", was de respons van de Nederlandse spits.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij wie past hij beter?

Meest recent

'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

13
13
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

38
38
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

13
13
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

166
166
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

41
41
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

125
125
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

70
70
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

87
87
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

75
75
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

61
61
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

310
310
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

300
300
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

242
242
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

57
57
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

63
63
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

57
57
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

278
278
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

485
485
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

185
185
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

125
125
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

266
266
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

584
584
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

466
466

Meer sportnieuws