'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

door
'Club Brugge-target op weg naar Bundesliga'

Het lijkt Club Brugge menens om zijn titel te verlengen. Blauw-Zwart haalde met Björn Meijer en Ferran Jutgla al twee versterkingen binnen en er lijken er nog op weg naar Jan Breydel. Wout Weghorst lijkt alvast niet in Brugge te landen. De Nederlander zou op de terugweg zijn naar de Bundesliga.


Verschillende bronnen maakten vorige week gewag van interesse van Club Brugge voor Weghorst. De speler zelf had volgens RTBF echter meer zin in een terugkeer naar de Premier League, waar hij dit jaar uit degradeerde met Burnley. Het lijkt nu opnieuw de Bundesliga te gaan worden voor Weghorst. Daar was hij in het verleden al actief voor VfL Wolfsburg. Voor die club scoorde hij 70 keer in 144 duels.

BILD meldt dat Weghorst hoog op het lijstje staat van Eintracht Frankfurt. Sterker nog: Oliver Glasner, de trainer van de winnaar van de Europa League, zou van Weghorst een prioriteit maken. De twee kennen elkaar nog van bij Wolfsburg. Weghorst wil weg bij Burnley, maar het is niet duidelijk of hij zelf iets ziet in een terugkeer naar de Bundesliga. Hij heeft alvast nog een contract tot 2025 bij Burnley. Geïnteresseerde clubs zullen volgens Transfermarkt 17 miljoen euro moeten ophoesten.

ORANJE

Weghorst was onlangs nog heel belangrijk voor Nederland. In het Nations League-duel uit bij Wales scoorde hij in de extra tijd de winnende treffer voor zijn land. Hij kreeg het daarna aan de stok met Burnley-ploegmaat Connor Roberts. Die vroeg waarom Weghorst dat niet voor Burnley heeft gedaan. "Het gaat niet om Burnley. Hou je mond", was de respons van de Nederlandse spits.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Bij wie past hij beter?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

34
34
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

22
22
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

93
93
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

32
32
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

31
31
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

14
14
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

73
73
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

53
53
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

73
73
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

339
339
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

61
61
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

186
186
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

30
30
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

58
58
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

238
238
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

51
51
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

235
235
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

148
148
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

388
388
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

157
157
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

212
212
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

254
254
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

350
350

Meer sportnieuws