'Club Brugge slikt opdoffer in dossier-Nielsen'

door
'Club Brugge slikt opdoffer in dossier-Nielsen'

Na hun tweestrijd om de landstitel lijken Club Brugge en Union nu vertrokken voor een heuse transfersoap. Inzet: Casper Nielsen. De 28-jarige Deen staat zelf ook open voor een verhuis richting Jan Breydel. Alleen dreigt het dossier een werk van lange adem te zullen worden, waarbij men in Westkapelle wel eens aan het kortste eind kan trekken.


De voorbije dagen geraakten meer details bekend omtrent de aangaande onderhandelingen tussen beide kampen. Blijkbaar was Club bereid om 3,5 miljoen op tafel te leggen voor Nielsen, maar verlangt Union zowat het dubbele van die som. Om het onderste uit de kan te schrapen schakelden de Brusselaars intussen dan ook de beruchte makelaar Mogi Bayat in. Een zet die noch Blauw-Zwart, noch Nielsen zelf naar verluidt kan smaken.

Desalniettemin acht Het Nieuwsblad de kans vrij reëel dat Union haar slag op die manier uiteindelijk wel thuis zal kunnen halen. De krant maakt per slot van rekening gewag van "zeer veel belangstelling" in de middenvelder, zowel vanuit het binnen -als buitenland. Het prijskaartje van een zevental miljoen dat Union op Nielsen zou hebben geplakt wordt, ondanks diens enigszins gevorderde leeftijd, daarom niet als te hoog gegrepen beschouwd.

LAZIO
Nog volgens HNB is een van die buitenlandse gegadigden overigens Lazio. Een te duchten concurrent voor Club, want het nummer vijf in de Serie A legde de afgelopen jaren geregeld nog veel hogere bedragen op tafel. Geld is dus geen probleem in Rome, voor Nielsen zelf eveneens een fraaie bestemming. Indien de Italiaanse interesse concrete vormen aanneemt, lijken de Bruggelingen er dan ook aan voor de moeite. In het Dudenpark wrijft men zich daarentegen alvast in de handen.

Nielsen is 7 miljoen waard

Meest recent

Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

21
21
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

23
23
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

17
17
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

30
30
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

104
104
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

123
123
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

94
94
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

159
159
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

39
39
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

38
38
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

146
146
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

268
268
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

77
77
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

43
43
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

254
254
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

199
199
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

353
353
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

608
608
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

223
223

Meer sportnieuws