'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

62
'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

Dennis Praet slaagde er de voorbije seizoenen niet helemaal in om zich door te zetten bij Leicester City. Na twee jaar pendelen tussen bank en basis keerde hij vorige zomer terug naar Italië, waar Torino hem op huurbasis onderdak bood. Praet groeide er snel uit tot een sterkhouder, maar zijn seizoen werd wel verstoord door blessures. Daardoor besloot Torino zijn aankoopoptie van 15 miljoen euro niet te lichten.


De Italianen willen Praet wel graag houden, maar waren niet bereid om die pittige transfersom op te hoesten. Ze drongen aan op een nieuwe huurbeurt, deze keer met een lagere aankoopoptie of mogelijk zelfs -verplichting. Leicester verkoos echter een definitieve transfersom en bleef daarom de kat uit de boom kijken, om te zien of zich nog een andere club zou melden.

Dat lijkt echter niet meteen te gaan gebeuren en dus kiest Torino volgens Tuttosport nu voor de vlucht vooruit. Ze zouden een nieuw bod op Praet neergelegd hebben, waarbij ze 1 miljoen euro zouden neertellen om hem nog een jaar te huren. Daar zou ook een aankoopoptie van 8 miljoen euro aan gekoppeld worden. Die optie zou onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht worden. Die voorwaarden zouden te maken hebben met de eindklassering van Torino en de individuele prestaties van Praet, maar zouden van die aard zijn dat de optie bijna zeker geactiveerd zal worden.

RODE DUIVELS
Leicester neemt dat aanbod nu in overweging. Praet zou zelf wel aansturen op een langer verblijft in Turijn, waar hij zich goed zou voelen. Dat speelt dus in het voordeel van Torino. Witte rook zal wellicht niet voor direct zijn, want Praet vertoeft momenteel nog bij de Rode Duivels. Hij kwam in de Nations League echter nog niet aan de bak, want zowel tegen Nederland als Polen moest hij vrede nemen met een plaats in de tribune.

Moet Praet bij Torino blijven?

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

16
16
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

10
10
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

39
39
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

27
27
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

27
27
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

93
93
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

33
33
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

274
274
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

412
412
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

117
117
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

286
286
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

147
147
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

124
124
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

530
530
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

595
595
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

794
794
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

80
80
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

683
683

Meer sportnieuws