'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

door
'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

Dennis Praet slaagde er de voorbije seizoenen niet helemaal in om zich door te zetten bij Leicester City. Na twee jaar pendelen tussen bank en basis keerde hij vorige zomer terug naar Italië, waar Torino hem op huurbasis onderdak bood. Praet groeide er snel uit tot een sterkhouder, maar zijn seizoen werd wel verstoord door blessures. Daardoor besloot Torino zijn aankoopoptie van 15 miljoen euro niet te lichten.


De Italianen willen Praet wel graag houden, maar waren niet bereid om die pittige transfersom op te hoesten. Ze drongen aan op een nieuwe huurbeurt, deze keer met een lagere aankoopoptie of mogelijk zelfs -verplichting. Leicester verkoos echter een definitieve transfersom en bleef daarom de kat uit de boom kijken, om te zien of zich nog een andere club zou melden.

Dat lijkt echter niet meteen te gaan gebeuren en dus kiest Torino volgens Tuttosport nu voor de vlucht vooruit. Ze zouden een nieuw bod op Praet neergelegd hebben, waarbij ze 1 miljoen euro zouden neertellen om hem nog een jaar te huren. Daar zou ook een aankoopoptie van 8 miljoen euro aan gekoppeld worden. Die optie zou onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht worden. Die voorwaarden zouden te maken hebben met de eindklassering van Torino en de individuele prestaties van Praet, maar zouden van die aard zijn dat de optie bijna zeker geactiveerd zal worden.

RODE DUIVELS
Leicester neemt dat aanbod nu in overweging. Praet zou zelf wel aansturen op een langer verblijft in Turijn, waar hij zich goed zou voelen. Dat speelt dus in het voordeel van Torino. Witte rook zal wellicht niet voor direct zijn, want Praet vertoeft momenteel nog bij de Rode Duivels. Hij kwam in de Nations League echter nog niet aan de bak, want zowel tegen Nederland als Polen moest hij vrede nemen met een plaats in de tribune.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Moet Praet bij Torino blijven?

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

12
12
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

18
18
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

11
11
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

12
12
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

103
103
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

45
45
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

209
209
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

117
117
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

33
33
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

113
113
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

186
186
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

193
193
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

59
59
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

78
78
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

216
216
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

67
67
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

754
754
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

410
410
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

404
404
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

149
149
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

404
404
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

145
145
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws