'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

door
'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

Dennis Praet slaagde er de voorbije seizoenen niet helemaal in om zich door te zetten bij Leicester City. Na twee jaar pendelen tussen bank en basis keerde hij vorige zomer terug naar Italië, waar Torino hem op huurbasis onderdak bood. Praet groeide er snel uit tot een sterkhouder, maar zijn seizoen werd wel verstoord door blessures. Daardoor besloot Torino zijn aankoopoptie van 15 miljoen euro niet te lichten.


De Italianen willen Praet wel graag houden, maar waren niet bereid om die pittige transfersom op te hoesten. Ze drongen aan op een nieuwe huurbeurt, deze keer met een lagere aankoopoptie of mogelijk zelfs -verplichting. Leicester verkoos echter een definitieve transfersom en bleef daarom de kat uit de boom kijken, om te zien of zich nog een andere club zou melden.

Dat lijkt echter niet meteen te gaan gebeuren en dus kiest Torino volgens Tuttosport nu voor de vlucht vooruit. Ze zouden een nieuw bod op Praet neergelegd hebben, waarbij ze 1 miljoen euro zouden neertellen om hem nog een jaar te huren. Daar zou ook een aankoopoptie van 8 miljoen euro aan gekoppeld worden. Die optie zou onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht worden. Die voorwaarden zouden te maken hebben met de eindklassering van Torino en de individuele prestaties van Praet, maar zouden van die aard zijn dat de optie bijna zeker geactiveerd zal worden.

RODE DUIVELS
Leicester neemt dat aanbod nu in overweging. Praet zou zelf wel aansturen op een langer verblijft in Turijn, waar hij zich goed zou voelen. Dat speelt dus in het voordeel van Torino. Witte rook zal wellicht niet voor direct zijn, want Praet vertoeft momenteel nog bij de Rode Duivels. Hij kwam in de Nations League echter nog niet aan de bak, want zowel tegen Nederland als Polen moest hij vrede nemen met een plaats in de tribune.

Moet Praet bij Torino blijven?

Meest recent

Driedubbele uppercut Anderlecht: “Héél pijnlijk”

RSC Anderlecht is veranderingen aan het doorvoeren achter de schermen en ook Brusselse rivaal Union ...

0
0
'Charleroi wil uitpakken met knaltransfer'

Sporting Charleroi kan in januari versterking gebruiken, dat is duidelijk. Trainer Rik De Mil kreeg ...

8
8
Standard met enorm probleem: Euvrard ziet oplossing

Standard neemt het vanavond in eigen huis op tegen Royal Antwerp FC. Beiden stellen tot op heden ...

49
49
Kompany-gekte bij Bayern: voorzitter maakt balans op

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. Voor wie de carrière van ...

81
81
Standard krijgt open sollicitatie van 'man van 45 miljoen'

Standard haalde heel wat oude bekenden terug naar Luik. Zij moeten de club op en naast het veld weer ...

162
162
Bataille doet boekje open: JPL-topclub informeerde

Jelle Bataille en Royal Antwerp FC gingen afgelopen zomer uit elkaar. Het werd een pijnlijk ...

85
85
"Geen slap afkooksel"-Van Gucht zet sportwereld op zijn kop

Ruben Van Gucht heeft zijn reputatie als opvallende persoonlijkheid in de sportwereld opnieuw alle ...

30
30
Nederlandse pers waarschuwt Ajax voor Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht gaat het nog maar eens anders proberen. Het is ook voor hoofdaandeelhouder Marc ...

103
103
Paniek bij Antwerp: duurste speler gratis weg?

Bij Royal Antwerp FC moeten ze ook in 2026 stevig gaan verkopen om de rekeningen te laten kloppen. ...

161
161
‘Koude douche: Onyedika keert Club Brugge de rug toe'

De wintermercato nadert en bij Club Brugge dreigt een koude douche: Eintracht Frankfurt loert ...

584
584
Zetterberg ziet cruciale rol voor één man in RSCA-organigram

Marc Coucke stelde Michael Verschueren aan als voorzitter en Kenneth Bornauw als CEO. Pär ...

191
191
Nederlandse pers denkt totaal anders over Rode Duivels

De Rode Duivels zijn anno 2025 niet meer zo sterk als 2018. Toen waren ze een team dat aan elke ...

444
444
Union SG zet coach op straat: oude bekende als vervanger

Bij de eerste ploeg van Union SG loopt alles bijzonder goed. Daardoor werd Sebastien Pocognoli door ...

76
76
Standard-Antwerp: ‘tobclubs’ die voor cruciaal seizoen staan

Standard en Royal Antwerp FC hebben beiden het potentieel om mee te doen voor de prijzen. Maar het ...

69
69
Anderlecht zet groot plan in gang met Bornauw en Verschueren

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zijn aangesteld als de CEO en voorzitter van RSC Anderlecht. ...

203
203
Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

260
260
Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

In aanloop naar de competitiehervatting, kwam RSC Anderlecht met groot nieuws naar buiten. Zo werd ...

254
254
'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona leeft momenteel al toe naar de clash tegen Real Madrid over anderhalve week. ...

91
91
Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

142
142
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

315
315
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

266
266
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

133
133
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

616
616
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

140
140
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

1304
1304

Meer sportnieuws