'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

door
'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

Dennis Praet slaagde er de voorbije seizoenen niet helemaal in om zich door te zetten bij Leicester City. Na twee jaar pendelen tussen bank en basis keerde hij vorige zomer terug naar Italië, waar Torino hem op huurbasis onderdak bood. Praet groeide er snel uit tot een sterkhouder, maar zijn seizoen werd wel verstoord door blessures. Daardoor besloot Torino zijn aankoopoptie van 15 miljoen euro niet te lichten.


De Italianen willen Praet wel graag houden, maar waren niet bereid om die pittige transfersom op te hoesten. Ze drongen aan op een nieuwe huurbeurt, deze keer met een lagere aankoopoptie of mogelijk zelfs -verplichting. Leicester verkoos echter een definitieve transfersom en bleef daarom de kat uit de boom kijken, om te zien of zich nog een andere club zou melden.

Dat lijkt echter niet meteen te gaan gebeuren en dus kiest Torino volgens Tuttosport nu voor de vlucht vooruit. Ze zouden een nieuw bod op Praet neergelegd hebben, waarbij ze 1 miljoen euro zouden neertellen om hem nog een jaar te huren. Daar zou ook een aankoopoptie van 8 miljoen euro aan gekoppeld worden. Die optie zou onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht worden. Die voorwaarden zouden te maken hebben met de eindklassering van Torino en de individuele prestaties van Praet, maar zouden van die aard zijn dat de optie bijna zeker geactiveerd zal worden.

RODE DUIVELS
Leicester neemt dat aanbod nu in overweging. Praet zou zelf wel aansturen op een langer verblijft in Turijn, waar hij zich goed zou voelen. Dat speelt dus in het voordeel van Torino. Witte rook zal wellicht niet voor direct zijn, want Praet vertoeft momenteel nog bij de Rode Duivels. Hij kwam in de Nations League echter nog niet aan de bak, want zowel tegen Nederland als Polen moest hij vrede nemen met een plaats in de tribune.

Moet Praet bij Torino blijven?

Meest recent

'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

0
0
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

14
14
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

58
58
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

66
66
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

77
77
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

40
40
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

37
37
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

89
89
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

59
59
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

307
307
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

290
290
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

252
252
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

95
95
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

211
211
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

95
95
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

69
69
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

237
237
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

364
364
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

87
87
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

303
303
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

292
292
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

335
335
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

293
293

Meer sportnieuws