'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

door
'Leicester krijgt eerste officiële bod op Praet binnen'

Dennis Praet slaagde er de voorbije seizoenen niet helemaal in om zich door te zetten bij Leicester City. Na twee jaar pendelen tussen bank en basis keerde hij vorige zomer terug naar Italië, waar Torino hem op huurbasis onderdak bood. Praet groeide er snel uit tot een sterkhouder, maar zijn seizoen werd wel verstoord door blessures. Daardoor besloot Torino zijn aankoopoptie van 15 miljoen euro niet te lichten.


De Italianen willen Praet wel graag houden, maar waren niet bereid om die pittige transfersom op te hoesten. Ze drongen aan op een nieuwe huurbeurt, deze keer met een lagere aankoopoptie of mogelijk zelfs -verplichting. Leicester verkoos echter een definitieve transfersom en bleef daarom de kat uit de boom kijken, om te zien of zich nog een andere club zou melden.

Dat lijkt echter niet meteen te gaan gebeuren en dus kiest Torino volgens Tuttosport nu voor de vlucht vooruit. Ze zouden een nieuw bod op Praet neergelegd hebben, waarbij ze 1 miljoen euro zouden neertellen om hem nog een jaar te huren. Daar zou ook een aankoopoptie van 8 miljoen euro aan gekoppeld worden. Die optie zou onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht worden. Die voorwaarden zouden te maken hebben met de eindklassering van Torino en de individuele prestaties van Praet, maar zouden van die aard zijn dat de optie bijna zeker geactiveerd zal worden.

RODE DUIVELS
Leicester neemt dat aanbod nu in overweging. Praet zou zelf wel aansturen op een langer verblijft in Turijn, waar hij zich goed zou voelen. Dat speelt dus in het voordeel van Torino. Witte rook zal wellicht niet voor direct zijn, want Praet vertoeft momenteel nog bij de Rode Duivels. Hij kwam in de Nations League echter nog niet aan de bak, want zowel tegen Nederland als Polen moest hij vrede nemen met een plaats in de tribune.

Moet Praet bij Torino blijven?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

36
36
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

25
25
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

50
50
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

63
63
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

95
95
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

26
26
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

75
75
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

257
257
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

110
110
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

194
194
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

347
347
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

441
441
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws