'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

226 stemmen
'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

Het transferoffensief van Club Brugge lijkt stilaan helemaal onder stoom te komen. Eerder deze week werd Ferran Jutgla al voorgesteld als tweede zomeraanwinst en er liggen nog enkele dossiers op het bureau van Vincent Mannaert. Daarbij zitten ook enkele smaakmakers uit eigen land, want Club zou momenteel doordrukken voor de komst van Casper Nielsen


Maar de Deen van Union is niet de enige middenvelder op het Brugse verlanglijstje, want daar prijkt ook nog steeds Vinicius Souza. De 22-jarige Braziliaan maakte afgelopen seizoen indruk bij KV Mechelen, maar is eigendom van de City Football Group. Dat wil hem deze zomer te gelde maken en hoopt de jackpot te kunnen vangen. Het kan daarbij de verschillende gegadigden tegen elkaar uitspelen.

Naast Club zijn immers nog een pak andere teams geïnteresseerd. De voorbije weken werden al Genk, PSV en Fenerbahçe genoemd en de Daily Mail voegt nu nog twee stevige namen aan het rijtje concurrenten toe. Ook Celtic en Bologna zouden namelijk aan zijn komst denken. Vooral de Schotse kampioen lijkt concreet en zou al contact opgenomen hebben met het management van Vinicius.

HUUR OF KOOP?
Belangrijk detail is wel dat Celtic lijkt te azen op een uitleenbeurt, terwijl er voorheen telkens gesproken werd over een definitieve transfer. Daar zou wel een pittig prijskaartje aan hangen, want bedragen tot 9 miljoen euro werden genoemd. Het zal dus geen makkelijke opdracht worden voor Club om dat dossier tot een goed einde te brengen, wat de push voor Nielsen kan verklaren.

LEES OOK: Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Moet Club doordrukken voor hem?

Meest recent

Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

27
27
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

70
70
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

29
29
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

27
27
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

100
100
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

99
99
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

37
37
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

315
315
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

259
259
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

63
63
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

243
243
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

317
317
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

100
100
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

59
59
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

391
391
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

58
58
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

251
251
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

480
480
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

138
138
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

767
767
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

308
308
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

390
390
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

648
648

Meer sportnieuws