'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

door
'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

Het transferoffensief van Club Brugge lijkt stilaan helemaal onder stoom te komen. Eerder deze week werd Ferran Jutgla al voorgesteld als tweede zomeraanwinst en er liggen nog enkele dossiers op het bureau van Vincent Mannaert. Daarbij zitten ook enkele smaakmakers uit eigen land, want Club zou momenteel doordrukken voor de komst van Casper Nielsen


Maar de Deen van Union is niet de enige middenvelder op het Brugse verlanglijstje, want daar prijkt ook nog steeds Vinicius Souza. De 22-jarige Braziliaan maakte afgelopen seizoen indruk bij KV Mechelen, maar is eigendom van de City Football Group. Dat wil hem deze zomer te gelde maken en hoopt de jackpot te kunnen vangen. Het kan daarbij de verschillende gegadigden tegen elkaar uitspelen.

Naast Club zijn immers nog een pak andere teams geïnteresseerd. De voorbije weken werden al Genk, PSV en Fenerbahçe genoemd en de Daily Mail voegt nu nog twee stevige namen aan het rijtje concurrenten toe. Ook Celtic en Bologna zouden namelijk aan zijn komst denken. Vooral de Schotse kampioen lijkt concreet en zou al contact opgenomen hebben met het management van Vinicius.

HUUR OF KOOP?
Belangrijk detail is wel dat Celtic lijkt te azen op een uitleenbeurt, terwijl er voorheen telkens gesproken werd over een definitieve transfer. Daar zou wel een pittig prijskaartje aan hangen, want bedragen tot 9 miljoen euro werden genoemd. Het zal dus geen makkelijke opdracht worden voor Club om dat dossier tot een goed einde te brengen, wat de push voor Nielsen kan verklaren.

LEES OOK: Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Moet Club doordrukken voor hem?

Meest recent

Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

4
4
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

104
104
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

110
110
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

137
137
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

39
39
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

176
176
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

124
124
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

38
38
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

58
58
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

741
741
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

464
464
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

166
166
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

90
90
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

166
166
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

338
338
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

88
88
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

296
296
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

144
144
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

272
272
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

276
276
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

225
225
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

117
117
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

60
60
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

109
109

Meer sportnieuws