'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

226 stemmen
'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

Het transferoffensief van Club Brugge lijkt stilaan helemaal onder stoom te komen. Eerder deze week werd Ferran Jutgla al voorgesteld als tweede zomeraanwinst en er liggen nog enkele dossiers op het bureau van Vincent Mannaert. Daarbij zitten ook enkele smaakmakers uit eigen land, want Club zou momenteel doordrukken voor de komst van Casper Nielsen


Maar de Deen van Union is niet de enige middenvelder op het Brugse verlanglijstje, want daar prijkt ook nog steeds Vinicius Souza. De 22-jarige Braziliaan maakte afgelopen seizoen indruk bij KV Mechelen, maar is eigendom van de City Football Group. Dat wil hem deze zomer te gelde maken en hoopt de jackpot te kunnen vangen. Het kan daarbij de verschillende gegadigden tegen elkaar uitspelen.

Naast Club zijn immers nog een pak andere teams geïnteresseerd. De voorbije weken werden al Genk, PSV en Fenerbahçe genoemd en de Daily Mail voegt nu nog twee stevige namen aan het rijtje concurrenten toe. Ook Celtic en Bologna zouden namelijk aan zijn komst denken. Vooral de Schotse kampioen lijkt concreet en zou al contact opgenomen hebben met het management van Vinicius.

HUUR OF KOOP?
Belangrijk detail is wel dat Celtic lijkt te azen op een uitleenbeurt, terwijl er voorheen telkens gesproken werd over een definitieve transfer. Daar zou wel een pittig prijskaartje aan hangen, want bedragen tot 9 miljoen euro werden genoemd. Het zal dus geen makkelijke opdracht worden voor Club om dat dossier tot een goed einde te brengen, wat de push voor Nielsen kan verklaren.

LEES OOK: 'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Moet Club doordrukken voor hem?

Meest recent

'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

23
23
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

9
9
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

43
43
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

150
150
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

166
166
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

109
109
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

45
45
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

44
44
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

98
98
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

220
220
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

156
156
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

68
68
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

57
57
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

72
72
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

618
618
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

143
143
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

426
426
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

186
186
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

285
285
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

249
249
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1253
1253
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

89
89
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

495
495
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

359
359

Meer sportnieuws