'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

door
'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

Het transferoffensief van Club Brugge lijkt stilaan helemaal onder stoom te komen. Eerder deze week werd Ferran Jutgla al voorgesteld als tweede zomeraanwinst en er liggen nog enkele dossiers op het bureau van Vincent Mannaert. Daarbij zitten ook enkele smaakmakers uit eigen land, want Club zou momenteel doordrukken voor de komst van Casper Nielsen


Maar de Deen van Union is niet de enige middenvelder op het Brugse verlanglijstje, want daar prijkt ook nog steeds Vinicius Souza. De 22-jarige Braziliaan maakte afgelopen seizoen indruk bij KV Mechelen, maar is eigendom van de City Football Group. Dat wil hem deze zomer te gelde maken en hoopt de jackpot te kunnen vangen. Het kan daarbij de verschillende gegadigden tegen elkaar uitspelen.

Naast Club zijn immers nog een pak andere teams geïnteresseerd. De voorbije weken werden al Genk, PSV en Fenerbahçe genoemd en de Daily Mail voegt nu nog twee stevige namen aan het rijtje concurrenten toe. Ook Celtic en Bologna zouden namelijk aan zijn komst denken. Vooral de Schotse kampioen lijkt concreet en zou al contact opgenomen hebben met het management van Vinicius.

HUUR OF KOOP?
Belangrijk detail is wel dat Celtic lijkt te azen op een uitleenbeurt, terwijl er voorheen telkens gesproken werd over een definitieve transfer. Daar zou wel een pittig prijskaartje aan hangen, want bedragen tot 9 miljoen euro werden genoemd. Het zal dus geen makkelijke opdracht worden voor Club om dat dossier tot een goed einde te brengen, wat de push voor Nielsen kan verklaren.

LEES OOK: Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Moet Club doordrukken voor hem?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

47
47
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

43
43
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

45
45
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

45
45
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

51
51
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

68
68
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

101
101
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

40
40
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

131
131
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

207
207
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

454
454
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

382
382
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

310
310
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

275
275
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

162
162
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

100
100
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

306
306
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

493
493
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

208
208
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

232
232
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

332
332
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

518
518
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

283
283

Meer sportnieuws