'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

door
'Club Brugge krijgt 2 stevige extra concurrenten voor Vinicius'

Het transferoffensief van Club Brugge lijkt stilaan helemaal onder stoom te komen. Eerder deze week werd Ferran Jutgla al voorgesteld als tweede zomeraanwinst en er liggen nog enkele dossiers op het bureau van Vincent Mannaert. Daarbij zitten ook enkele smaakmakers uit eigen land, want Club zou momenteel doordrukken voor de komst van Casper Nielsen


Maar de Deen van Union is niet de enige middenvelder op het Brugse verlanglijstje, want daar prijkt ook nog steeds Vinicius Souza. De 22-jarige Braziliaan maakte afgelopen seizoen indruk bij KV Mechelen, maar is eigendom van de City Football Group. Dat wil hem deze zomer te gelde maken en hoopt de jackpot te kunnen vangen. Het kan daarbij de verschillende gegadigden tegen elkaar uitspelen.

Naast Club zijn immers nog een pak andere teams geïnteresseerd. De voorbije weken werden al Genk, PSV en Fenerbahçe genoemd en de Daily Mail voegt nu nog twee stevige namen aan het rijtje concurrenten toe. Ook Celtic en Bologna zouden namelijk aan zijn komst denken. Vooral de Schotse kampioen lijkt concreet en zou al contact opgenomen hebben met het management van Vinicius.

HUUR OF KOOP?
Belangrijk detail is wel dat Celtic lijkt te azen op een uitleenbeurt, terwijl er voorheen telkens gesproken werd over een definitieve transfer. Daar zou wel een pittig prijskaartje aan hangen, want bedragen tot 9 miljoen euro werden genoemd. Het zal dus geen makkelijke opdracht worden voor Club om dat dossier tot een goed einde te brengen, wat de push voor Nielsen kan verklaren.

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Moet Club doordrukken voor hem?

Meest recent

UCL: Real dankt sterke Courtois, sensationele comeback Juve

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. ...

18
18
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

54
54
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

94
94
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

258
258
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

123
123
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

86
86
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

433
433
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

280
280
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

241
241
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

150
150
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

251
251
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

403
403
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

61
61
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

127
127
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

197
197
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

66
66
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

67
67
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

195
195
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

419
419
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97

Meer sportnieuws