TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft ook na de komst van Jutgla actief op de transfermarkt. Het volgende topdoelwit luistert naar de naam Casper Nielsen. Bij Union bevestigden ze donderdag dat ze een bod op de Deen binnengekregen hadden en dat zou afkomstig zijn van de landskampioen. Die had 3,5 miljoen euro veil, maar dat is lang niet voldoende om Union te overtuigen. Zij mikken op 7 miljoen. Bovendien hebben ze ook Mogi Bayat ingeschakeld om een hogere transfersom uit de brand te slepen.



Daarnaast zou er ook nog een aanvaller op het Brugse verlanglijstje staan. Club zou namelijk nog azen op Zeki Amdouni, een 21-jarige spits die afgelopen seizoen vijftien keer scoorde voor Stade-Lausanne. Daarmee speelde de Turkse Zwitser zich ook nog in de kijker van Schalke 04 en Besiktas.

Bij KRC Genk lijken momenteel vooral spelers te gaan vertrekken. Eén van de jongens die weg moet, is Iké Ugbo. De Canadees werd al na een half seizoen doorgestuurd en werd de voorbije maanden al verhuurd aan Troyes. Dat wil hem graag definitief overnemen, maar de transfersom is nog een struikelblok. Genk zou immers 4,5 miljoen euro vragen, maar dat zouden de Fransen niet willen betalen.



Zulte Waregem lijkt dit weekend zijn eerste aanwinst van de zomer voor te stellen en het gaat meteen om een opvallende naam. De 23-jarige Stan Braem zou namelijk een contract krijgen bij Essevee. De spits klom de voorbije jaren helemaal op vanuit vierde provinciale en komt over van Zwevezele. Ook Deinze en Club NXT dachten aan zijn komst, maar komen te laat.

Het was lang wachten, maar de nieuwe trainer van Standard lijkt eindelijk op komst. Donderdag zou er een doorbraak bereikt zijn in het dossier van Ronny Deila en een akkoord zou in de maak zijn. De Noorse trainer verkiest een avontuur op Sclessin boven Blackburn Rovers en zou één dezer dagen moeten overkomen van New York City.



Union zal de komende weken zich nog stevig moeten versterken met het oog op de Champions League en het vervangen van enkele sterkhouders. Naast Nielsen vertrekt ook Deniz Undav al zeker en dus is een extra spits welkom. Daarvoor zouden de Brusselaars aan een oude bekende denken, want ze zouden Ryan Mmaee op het oog hebben. Het jeugdproduct van Standard is tegenwoordig samen met zijn broer Samy actief bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

BUITENLAND

Er wacht Philippe Clement een hete transferzomer bij AS Monaco. De trainer zou een astronomisch budget ter beschikking krijgen om op zoek te gaan naar drie à vijf versterkingen, want Monaco incasseerde nog 35 miljoen euro door de contractverlenging van Kylian Mbappé en er volgt nog eens 100 miljoen euro door de op til staande transfer van Aurelien Tchouameni naar Real Madrid. De middenvelder zal wel vervangen moeten worden en daarvoor zouden er bij Monaco twee pistes gevolgd worden: Rode Duivel Amadou Onana (Lille), voor wie Clement een boontje heeft, en kersvers Braziliaans international Danilo (Palmeiras).



Voormalig belofteninternational Rocky Bushiri heeft eindelijk wat stabiliteit gevonden. De verdediger verlaat na drie seizoenen immers Norwich City. Bij de Engelse club kwam hij al die tijd geen enkele keer in actie, maar hij werd wel vijf keer verhuurd. Zijn laatste huurclub was Hibernian en de Schotten nemen Bushiri nu ook definitief over. De 22-jarige kreeg een driejarig contract voorgeschoteld.

LEES OOK: Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

Zal Club erin slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

3
3
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

11
11
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

42
42
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

82
82
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

123
123
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

38
38
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

186
186
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

77
77
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

74
74
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

107
107
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

255
255
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

478
478
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

118
118
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

212
212
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

386
386
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

118
118
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

298
298
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

114
114
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

489
489
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

454
454
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

288
288
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

214
214
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

53
53

Meer sportnieuws