TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

149 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft ook na de komst van Jutgla actief op de transfermarkt. Het volgende topdoelwit luistert naar de naam Casper Nielsen. Bij Union bevestigden ze donderdag dat ze een bod op de Deen binnengekregen hadden en dat zou afkomstig zijn van de landskampioen. Die had 3,5 miljoen euro veil, maar dat is lang niet voldoende om Union te overtuigen. Zij mikken op 7 miljoen. Bovendien hebben ze ook Mogi Bayat ingeschakeld om een hogere transfersom uit de brand te slepen.



Daarnaast zou er ook nog een aanvaller op het Brugse verlanglijstje staan. Club zou namelijk nog azen op Zeki Amdouni, een 21-jarige spits die afgelopen seizoen vijftien keer scoorde voor Stade-Lausanne. Daarmee speelde de Turkse Zwitser zich ook nog in de kijker van Schalke 04 en Besiktas.

Bij KRC Genk lijken momenteel vooral spelers te gaan vertrekken. Eén van de jongens die weg moet, is Iké Ugbo. De Canadees werd al na een half seizoen doorgestuurd en werd de voorbije maanden al verhuurd aan Troyes. Dat wil hem graag definitief overnemen, maar de transfersom is nog een struikelblok. Genk zou immers 4,5 miljoen euro vragen, maar dat zouden de Fransen niet willen betalen.



Zulte Waregem lijkt dit weekend zijn eerste aanwinst van de zomer voor te stellen en het gaat meteen om een opvallende naam. De 23-jarige Stan Braem zou namelijk een contract krijgen bij Essevee. De spits klom de voorbije jaren helemaal op vanuit vierde provinciale en komt over van Zwevezele. Ook Deinze en Club NXT dachten aan zijn komst, maar komen te laat.

Het was lang wachten, maar de nieuwe trainer van Standard lijkt eindelijk op komst. Donderdag zou er een doorbraak bereikt zijn in het dossier van Ronny Deila en een akkoord zou in de maak zijn. De Noorse trainer verkiest een avontuur op Sclessin boven Blackburn Rovers en zou één dezer dagen moeten overkomen van New York City.



Union zal de komende weken zich nog stevig moeten versterken met het oog op de Champions League en het vervangen van enkele sterkhouders. Naast Nielsen vertrekt ook Deniz Undav al zeker en dus is een extra spits welkom. Daarvoor zouden de Brusselaars aan een oude bekende denken, want ze zouden Ryan Mmaee op het oog hebben. Het jeugdproduct van Standard is tegenwoordig samen met zijn broer Samy actief bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

BUITENLAND

Er wacht Philippe Clement een hete transferzomer bij AS Monaco. De trainer zou een astronomisch budget ter beschikking krijgen om op zoek te gaan naar drie à vijf versterkingen, want Monaco incasseerde nog 35 miljoen euro door de contractverlenging van Kylian Mbappé en er volgt nog eens 100 miljoen euro door de op til staande transfer van Aurelien Tchouameni naar Real Madrid. De middenvelder zal wel vervangen moeten worden en daarvoor zouden er bij Monaco twee pistes gevolgd worden: Rode Duivel Amadou Onana (Lille), voor wie Clement een boontje heeft, en kersvers Braziliaans international Danilo (Palmeiras).



Voormalig belofteninternational Rocky Bushiri heeft eindelijk wat stabiliteit gevonden. De verdediger verlaat na drie seizoenen immers Norwich City. Bij de Engelse club kwam hij al die tijd geen enkele keer in actie, maar hij werd wel vijf keer verhuurd. Zijn laatste huurclub was Hibernian en de Schotten nemen Bushiri nu ook definitief over. De 22-jarige kreeg een driejarig contract voorgeschoteld.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Zal Club erin slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

28
28
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

49
49
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

63
63
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

296
296
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

86
86
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

92
92
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

40
40
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

113
113
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

268
268
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

98
98
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

50
50
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

58
58
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

182
182
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

59
59
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

146
146
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

389
389
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

254
254
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

521
521
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

140
140
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

138
138
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

110
110
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

438
438
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

825
825
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

106
106

Meer sportnieuws