TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft ook na de komst van Jutgla actief op de transfermarkt. Het volgende topdoelwit luistert naar de naam Casper Nielsen. Bij Union bevestigden ze donderdag dat ze een bod op de Deen binnengekregen hadden en dat zou afkomstig zijn van de landskampioen. Die had 3,5 miljoen euro veil, maar dat is lang niet voldoende om Union te overtuigen. Zij mikken op 7 miljoen. Bovendien hebben ze ook Mogi Bayat ingeschakeld om een hogere transfersom uit de brand te slepen.



Daarnaast zou er ook nog een aanvaller op het Brugse verlanglijstje staan. Club zou namelijk nog azen op Zeki Amdouni, een 21-jarige spits die afgelopen seizoen vijftien keer scoorde voor Stade-Lausanne. Daarmee speelde de Turkse Zwitser zich ook nog in de kijker van Schalke 04 en Besiktas.

Bij KRC Genk lijken momenteel vooral spelers te gaan vertrekken. Eén van de jongens die weg moet, is Iké Ugbo. De Canadees werd al na een half seizoen doorgestuurd en werd de voorbije maanden al verhuurd aan Troyes. Dat wil hem graag definitief overnemen, maar de transfersom is nog een struikelblok. Genk zou immers 4,5 miljoen euro vragen, maar dat zouden de Fransen niet willen betalen.



Zulte Waregem lijkt dit weekend zijn eerste aanwinst van de zomer voor te stellen en het gaat meteen om een opvallende naam. De 23-jarige Stan Braem zou namelijk een contract krijgen bij Essevee. De spits klom de voorbije jaren helemaal op vanuit vierde provinciale en komt over van Zwevezele. Ook Deinze en Club NXT dachten aan zijn komst, maar komen te laat.

Het was lang wachten, maar de nieuwe trainer van Standard lijkt eindelijk op komst. Donderdag zou er een doorbraak bereikt zijn in het dossier van Ronny Deila en een akkoord zou in de maak zijn. De Noorse trainer verkiest een avontuur op Sclessin boven Blackburn Rovers en zou één dezer dagen moeten overkomen van New York City.



Union zal de komende weken zich nog stevig moeten versterken met het oog op de Champions League en het vervangen van enkele sterkhouders. Naast Nielsen vertrekt ook Deniz Undav al zeker en dus is een extra spits welkom. Daarvoor zouden de Brusselaars aan een oude bekende denken, want ze zouden Ryan Mmaee op het oog hebben. Het jeugdproduct van Standard is tegenwoordig samen met zijn broer Samy actief bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

BUITENLAND

Er wacht Philippe Clement een hete transferzomer bij AS Monaco. De trainer zou een astronomisch budget ter beschikking krijgen om op zoek te gaan naar drie à vijf versterkingen, want Monaco incasseerde nog 35 miljoen euro door de contractverlenging van Kylian Mbappé en er volgt nog eens 100 miljoen euro door de op til staande transfer van Aurelien Tchouameni naar Real Madrid. De middenvelder zal wel vervangen moeten worden en daarvoor zouden er bij Monaco twee pistes gevolgd worden: Rode Duivel Amadou Onana (Lille), voor wie Clement een boontje heeft, en kersvers Braziliaans international Danilo (Palmeiras).



Voormalig belofteninternational Rocky Bushiri heeft eindelijk wat stabiliteit gevonden. De verdediger verlaat na drie seizoenen immers Norwich City. Bij de Engelse club kwam hij al die tijd geen enkele keer in actie, maar hij werd wel vijf keer verhuurd. Zijn laatste huurclub was Hibernian en de Schotten nemen Bushiri nu ook definitief over. De 22-jarige kreeg een driejarig contract voorgeschoteld.

LEES OOK: Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

Zal Club erin slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

16
16
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

16
16
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

133
133
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

55
55
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

108
108
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

403
403
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

391
391
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

67
67
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

105
105
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

59
59
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

222
222
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

33
33
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

52
52
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

216
216
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

108
108
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

174
174
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

253
253
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

149
149
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

183
183
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

316
316
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

230
230
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

598
598

Meer sportnieuws