TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft ook na de komst van Jutgla actief op de transfermarkt. Het volgende topdoelwit luistert naar de naam Casper Nielsen. Bij Union bevestigden ze donderdag dat ze een bod op de Deen binnengekregen hadden en dat zou afkomstig zijn van de landskampioen. Die had 3,5 miljoen euro veil, maar dat is lang niet voldoende om Union te overtuigen. Zij mikken op 7 miljoen. Bovendien hebben ze ook Mogi Bayat ingeschakeld om een hogere transfersom uit de brand te slepen.



Daarnaast zou er ook nog een aanvaller op het Brugse verlanglijstje staan. Club zou namelijk nog azen op Zeki Amdouni, een 21-jarige spits die afgelopen seizoen vijftien keer scoorde voor Stade-Lausanne. Daarmee speelde de Turkse Zwitser zich ook nog in de kijker van Schalke 04 en Besiktas.

Bij KRC Genk lijken momenteel vooral spelers te gaan vertrekken. Eén van de jongens die weg moet, is Iké Ugbo. De Canadees werd al na een half seizoen doorgestuurd en werd de voorbije maanden al verhuurd aan Troyes. Dat wil hem graag definitief overnemen, maar de transfersom is nog een struikelblok. Genk zou immers 4,5 miljoen euro vragen, maar dat zouden de Fransen niet willen betalen.



Zulte Waregem lijkt dit weekend zijn eerste aanwinst van de zomer voor te stellen en het gaat meteen om een opvallende naam. De 23-jarige Stan Braem zou namelijk een contract krijgen bij Essevee. De spits klom de voorbije jaren helemaal op vanuit vierde provinciale en komt over van Zwevezele. Ook Deinze en Club NXT dachten aan zijn komst, maar komen te laat.

Het was lang wachten, maar de nieuwe trainer van Standard lijkt eindelijk op komst. Donderdag zou er een doorbraak bereikt zijn in het dossier van Ronny Deila en een akkoord zou in de maak zijn. De Noorse trainer verkiest een avontuur op Sclessin boven Blackburn Rovers en zou één dezer dagen moeten overkomen van New York City.



Union zal de komende weken zich nog stevig moeten versterken met het oog op de Champions League en het vervangen van enkele sterkhouders. Naast Nielsen vertrekt ook Deniz Undav al zeker en dus is een extra spits welkom. Daarvoor zouden de Brusselaars aan een oude bekende denken, want ze zouden Ryan Mmaee op het oog hebben. Het jeugdproduct van Standard is tegenwoordig samen met zijn broer Samy actief bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

BUITENLAND

Er wacht Philippe Clement een hete transferzomer bij AS Monaco. De trainer zou een astronomisch budget ter beschikking krijgen om op zoek te gaan naar drie à vijf versterkingen, want Monaco incasseerde nog 35 miljoen euro door de contractverlenging van Kylian Mbappé en er volgt nog eens 100 miljoen euro door de op til staande transfer van Aurelien Tchouameni naar Real Madrid. De middenvelder zal wel vervangen moeten worden en daarvoor zouden er bij Monaco twee pistes gevolgd worden: Rode Duivel Amadou Onana (Lille), voor wie Clement een boontje heeft, en kersvers Braziliaans international Danilo (Palmeiras).



Voormalig belofteninternational Rocky Bushiri heeft eindelijk wat stabiliteit gevonden. De verdediger verlaat na drie seizoenen immers Norwich City. Bij de Engelse club kwam hij al die tijd geen enkele keer in actie, maar hij werd wel vijf keer verhuurd. Zijn laatste huurclub was Hibernian en de Schotten nemen Bushiri nu ook definitief over. De 22-jarige kreeg een driejarig contract voorgeschoteld.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Zal Club erin slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

6
6
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

267
267
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

101
101
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

93
93
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

258
258
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

21
21
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

138
138
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

472
472
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

23
23
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

32
32
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

79
79
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

115
115
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

105
105
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

112
112
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

103
103
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

286
286
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

289
289
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

172
172
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

143
143
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

204
204
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

157
157
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

115
115

Meer sportnieuws