TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Nielsen, Genk wil miljoenen'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge blijft ook na de komst van Jutgla actief op de transfermarkt. Het volgende topdoelwit luistert naar de naam Casper Nielsen. Bij Union bevestigden ze donderdag dat ze een bod op de Deen binnengekregen hadden en dat zou afkomstig zijn van de landskampioen. Die had 3,5 miljoen euro veil, maar dat is lang niet voldoende om Union te overtuigen. Zij mikken op 7 miljoen. Bovendien hebben ze ook Mogi Bayat ingeschakeld om een hogere transfersom uit de brand te slepen.



Daarnaast zou er ook nog een aanvaller op het Brugse verlanglijstje staan. Club zou namelijk nog azen op Zeki Amdouni, een 21-jarige spits die afgelopen seizoen vijftien keer scoorde voor Stade-Lausanne. Daarmee speelde de Turkse Zwitser zich ook nog in de kijker van Schalke 04 en Besiktas.

Bij KRC Genk lijken momenteel vooral spelers te gaan vertrekken. Eén van de jongens die weg moet, is Iké Ugbo. De Canadees werd al na een half seizoen doorgestuurd en werd de voorbije maanden al verhuurd aan Troyes. Dat wil hem graag definitief overnemen, maar de transfersom is nog een struikelblok. Genk zou immers 4,5 miljoen euro vragen, maar dat zouden de Fransen niet willen betalen.



Zulte Waregem lijkt dit weekend zijn eerste aanwinst van de zomer voor te stellen en het gaat meteen om een opvallende naam. De 23-jarige Stan Braem zou namelijk een contract krijgen bij Essevee. De spits klom de voorbije jaren helemaal op vanuit vierde provinciale en komt over van Zwevezele. Ook Deinze en Club NXT dachten aan zijn komst, maar komen te laat.

Het was lang wachten, maar de nieuwe trainer van Standard lijkt eindelijk op komst. Donderdag zou er een doorbraak bereikt zijn in het dossier van Ronny Deila en een akkoord zou in de maak zijn. De Noorse trainer verkiest een avontuur op Sclessin boven Blackburn Rovers en zou één dezer dagen moeten overkomen van New York City.



Union zal de komende weken zich nog stevig moeten versterken met het oog op de Champions League en het vervangen van enkele sterkhouders. Naast Nielsen vertrekt ook Deniz Undav al zeker en dus is een extra spits welkom. Daarvoor zouden de Brusselaars aan een oude bekende denken, want ze zouden Ryan Mmaee op het oog hebben. Het jeugdproduct van Standard is tegenwoordig samen met zijn broer Samy actief bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

BUITENLAND

Er wacht Philippe Clement een hete transferzomer bij AS Monaco. De trainer zou een astronomisch budget ter beschikking krijgen om op zoek te gaan naar drie à vijf versterkingen, want Monaco incasseerde nog 35 miljoen euro door de contractverlenging van Kylian Mbappé en er volgt nog eens 100 miljoen euro door de op til staande transfer van Aurelien Tchouameni naar Real Madrid. De middenvelder zal wel vervangen moeten worden en daarvoor zouden er bij Monaco twee pistes gevolgd worden: Rode Duivel Amadou Onana (Lille), voor wie Clement een boontje heeft, en kersvers Braziliaans international Danilo (Palmeiras).



Voormalig belofteninternational Rocky Bushiri heeft eindelijk wat stabiliteit gevonden. De verdediger verlaat na drie seizoenen immers Norwich City. Bij de Engelse club kwam hij al die tijd geen enkele keer in actie, maar hij werd wel vijf keer verhuurd. Zijn laatste huurclub was Hibernian en de Schotten nemen Bushiri nu ook definitief over. De 22-jarige kreeg een driejarig contract voorgeschoteld.

LEES OOK: ‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Zal Club erin slagen Nielsen te strikken?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

43
43
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

213
213
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

174
174
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

291
291
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

361
361
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

156
156
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

291
291
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

942
942
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

391
391
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

794
794
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

223
223
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

739
739
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1063
1063

Meer sportnieuws