Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

73 stemmen
Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

Beerschot moet volgend seizoen aan de bak in de 1B Pro League. De Ratten waren een vogel voor de kat in 1A en konden zich niet handhaven. Heel wat spelers op het Kiel trokken daarop hun conclusies en maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg konden. Daardoor dreigt een ware leegloop bij de Antwerpenaren.


Maar kijk: Beerschot stelde met Robbe Quirynen onlangs zijn eerste aanwinst voor en heeft nu al een tweede versterking beet. De club kondigt op haar website namelijk de komst aan van Thibaud Verlinden. De 22-jarige Belg tekent tot midden 2024, met optie op een bijkomend jaar. Hij maakt transfervrij de overstap van het Slovaakse DAC.

Verlinden stond in de jeugd bekend als een groot talent. Van de opleiding van Club Brugge trok hij naar die van Standard en daarna naar die van het Engelse Stoke City. Daar kwam hij 13 keer in actie voor de hoofdmacht. Stoke leende hem uit aan FC St. Pauli en Bolton, alvorens hem begin 2021 te verkopen aan Fortuna Sittard. Vanuit Nederland ging het naar Slovakije, waar hij sinds september 2021 de kost verdiende bij DAC.

REACTIE

Verlinden hoefde niet lang na te denken toen Beerschot kwam aankloppen. "Of ik lang getwijfeld heb om naar Beerschot te komen? Nee, ik heb gesproken met Sander (Van Praet, nvdr) en de Coach en het klikte meteen. Na enkele gesprekken was ik overtuigd dat dit de beste stap is voor mij", klinkt het op de clubwebstek. "Ik ben ook blij dat ik dichter bij mijn familie en vrienden zit door deze overstap. Al was dat voor mij niet doorslaggevend in mijn keuze, het belangrijkste was het gevoel dat ik bij mijn nieuwe club had, en dat zit bij Beerschot dus helemaal goed", verklaart Verlinden zijn keuze.

LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

🚀

Goede transfer?

Meest recent

"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

41
41
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

45
45
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

294
294
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

250
250
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

286
286
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

53
53
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

300
300
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

149
149
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

91
91
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

505
505
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

73
73
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

589
589
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

849
849
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

321
321
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

968
968
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

602
602
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

153
153
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1017
1017
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

244
244
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

154
154
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

390
390
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

216
216
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

77
77
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

54
54

Meer sportnieuws