Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

73 stemmen
Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

Beerschot moet volgend seizoen aan de bak in de 1B Pro League. De Ratten waren een vogel voor de kat in 1A en konden zich niet handhaven. Heel wat spelers op het Kiel trokken daarop hun conclusies en maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg konden. Daardoor dreigt een ware leegloop bij de Antwerpenaren.


Maar kijk: Beerschot stelde met Robbe Quirynen onlangs zijn eerste aanwinst voor en heeft nu al een tweede versterking beet. De club kondigt op haar website namelijk de komst aan van Thibaud Verlinden. De 22-jarige Belg tekent tot midden 2024, met optie op een bijkomend jaar. Hij maakt transfervrij de overstap van het Slovaakse DAC.

Verlinden stond in de jeugd bekend als een groot talent. Van de opleiding van Club Brugge trok hij naar die van Standard en daarna naar die van het Engelse Stoke City. Daar kwam hij 13 keer in actie voor de hoofdmacht. Stoke leende hem uit aan FC St. Pauli en Bolton, alvorens hem begin 2021 te verkopen aan Fortuna Sittard. Vanuit Nederland ging het naar Slovakije, waar hij sinds september 2021 de kost verdiende bij DAC.

REACTIE

Verlinden hoefde niet lang na te denken toen Beerschot kwam aankloppen. "Of ik lang getwijfeld heb om naar Beerschot te komen? Nee, ik heb gesproken met Sander (Van Praet, nvdr) en de Coach en het klikte meteen. Na enkele gesprekken was ik overtuigd dat dit de beste stap is voor mij", klinkt het op de clubwebstek. "Ik ben ook blij dat ik dichter bij mijn familie en vrienden zit door deze overstap. Al was dat voor mij niet doorslaggevend in mijn keuze, het belangrijkste was het gevoel dat ik bij mijn nieuwe club had, en dat zit bij Beerschot dus helemaal goed", verklaart Verlinden zijn keuze.

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

🚀

Goede transfer?

Meest recent

De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

32
32
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

48
48
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

134
134
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

174
174
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

129
129
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

122
122
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

193
193
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

183
183
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

66
66
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

46
46
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

399
399
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

201
201
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

313
313
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

156
156
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

111
111
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

424
424
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

184
184
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

331
331
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

237
237
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

159
159
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

120
120
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

887
887

Meer sportnieuws