Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

door
Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

Beerschot moet volgend seizoen aan de bak in de 1B Pro League. De Ratten waren een vogel voor de kat in 1A en konden zich niet handhaven. Heel wat spelers op het Kiel trokken daarop hun conclusies en maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg konden. Daardoor dreigt een ware leegloop bij de Antwerpenaren.


Maar kijk: Beerschot stelde met Robbe Quirynen onlangs zijn eerste aanwinst voor en heeft nu al een tweede versterking beet. De club kondigt op haar website namelijk de komst aan van Thibaud Verlinden. De 22-jarige Belg tekent tot midden 2024, met optie op een bijkomend jaar. Hij maakt transfervrij de overstap van het Slovaakse DAC.

Verlinden stond in de jeugd bekend als een groot talent. Van de opleiding van Club Brugge trok hij naar die van Standard en daarna naar die van het Engelse Stoke City. Daar kwam hij 13 keer in actie voor de hoofdmacht. Stoke leende hem uit aan FC St. Pauli en Bolton, alvorens hem begin 2021 te verkopen aan Fortuna Sittard. Vanuit Nederland ging het naar Slovakije, waar hij sinds september 2021 de kost verdiende bij DAC.

REACTIE

Verlinden hoefde niet lang na te denken toen Beerschot kwam aankloppen. "Of ik lang getwijfeld heb om naar Beerschot te komen? Nee, ik heb gesproken met Sander (Van Praet, nvdr) en de Coach en het klikte meteen. Na enkele gesprekken was ik overtuigd dat dit de beste stap is voor mij", klinkt het op de clubwebstek. "Ik ben ook blij dat ik dichter bij mijn familie en vrienden zit door deze overstap. Al was dat voor mij niet doorslaggevend in mijn keuze, het belangrijkste was het gevoel dat ik bij mijn nieuwe club had, en dat zit bij Beerschot dus helemaal goed", verklaart Verlinden zijn keuze.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Goede transfer?

Meest recent

'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

0
0
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

72
72
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

113
113
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

33
33
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

384
384
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

112
112
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

233
233
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

41
41
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

176
176
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

335
335
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

124
124
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

350
350
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

57
57
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

225
225
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

561
561
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1378
1378
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

141
141
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

536
536
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

507
507
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

368
368
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

305
305
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

428
428
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

543
543

Meer sportnieuws