Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

73 stemmen
Beerschot stelt verrassende tweede zomeraanwinst voor

Beerschot moet volgend seizoen aan de bak in de 1B Pro League. De Ratten waren een vogel voor de kat in 1A en konden zich niet handhaven. Heel wat spelers op het Kiel trokken daarop hun conclusies en maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg konden. Daardoor dreigt een ware leegloop bij de Antwerpenaren.


Maar kijk: Beerschot stelde met Robbe Quirynen onlangs zijn eerste aanwinst voor en heeft nu al een tweede versterking beet. De club kondigt op haar website namelijk de komst aan van Thibaud Verlinden. De 22-jarige Belg tekent tot midden 2024, met optie op een bijkomend jaar. Hij maakt transfervrij de overstap van het Slovaakse DAC.

Verlinden stond in de jeugd bekend als een groot talent. Van de opleiding van Club Brugge trok hij naar die van Standard en daarna naar die van het Engelse Stoke City. Daar kwam hij 13 keer in actie voor de hoofdmacht. Stoke leende hem uit aan FC St. Pauli en Bolton, alvorens hem begin 2021 te verkopen aan Fortuna Sittard. Vanuit Nederland ging het naar Slovakije, waar hij sinds september 2021 de kost verdiende bij DAC.

REACTIE

Verlinden hoefde niet lang na te denken toen Beerschot kwam aankloppen. "Of ik lang getwijfeld heb om naar Beerschot te komen? Nee, ik heb gesproken met Sander (Van Praet, nvdr) en de Coach en het klikte meteen. Na enkele gesprekken was ik overtuigd dat dit de beste stap is voor mij", klinkt het op de clubwebstek. "Ik ben ook blij dat ik dichter bij mijn familie en vrienden zit door deze overstap. Al was dat voor mij niet doorslaggevend in mijn keuze, het belangrijkste was het gevoel dat ik bij mijn nieuwe club had, en dat zit bij Beerschot dus helemaal goed", verklaart Verlinden zijn keuze.

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken
110

Goede transfer?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

38
38
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

32
32
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

243
243
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

292
292
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

194
194
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

157
157
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

35
35
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

113
113
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

305
305
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

489
489
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

415
415
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

382
382
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

176
176
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

105
105
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

110
110
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

589
589
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

130
130
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

122
122
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

91
91
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

89
89
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

263
263
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

258
258
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

776
776

Meer sportnieuws