CL-kandidaat verrast: Van den Brom op shortlist

126 stemmen
CL-kandidaat verrast: Van den Brom op shortlist

John van den Brom passeerde tweemaal in ons land en sindsdien heeft de Nederlandse trainer de buitenlandmicrobe te pakken. Na een kort avontuur in Saoedi-Arabië staat hij kort bij een volgende trip naar Polen. Lech Poznan zou hem willen vastleggen voor twee jaar.


Lech Poznán kroonde zich tot kampioen in de Ekstraklasa en dat zorgt ervoor dat hun trainer en enkele spelers een stap hogerop zetten. Voor de leegte van de hoofdpost als coach stroomden zestig sollicitaties binnen volgens Poolse media. Enkele gekende namen als Sven-Göran Eriksson, Alan Pardew en Jorge Simão zien een Europees avontuur met Poznan wel zitten. Van den Brom lijkt op dit moment een van de belangrijkste kandidaten om in Poznán aan de slag te gaan.

De 55-jarige trainer is volgens Poolse media de topkandidaat bij de 'Spoorwegmannen' om kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League af te dwingen. Het verkennende gesprek verliep op een positieve noot, toch is het maar de vraag of de Polen aan de financiële eisen van de Nederlander kunnen voldoen. In Saoedi-Arabië verdiende Van den Brom natuurlijk geen klein geld, al werd na hij na vijf weken ontslagen.

ONTSLAG BIJ GENK
Daarvoor was Van den Brom succesvol in eigen land bij onder meer Vitesse en AZ Alkmaar. Ondanks een Belgische titel bij Anderlecht werd hij in zijn tweede jaar de laan uitgestuurd. Ook bij KRC Genk liep het eerst heel vlot met een mooie reeks in PO1 en een Beker van België als bekroning. Het jaar nadien werd hij ontslagen omdat de sportieve resultaten tegenvielen.

John van den Brom is een goede trainer voor de Belgische competitie

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

53
53
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

400
400
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

341
341
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

279
279
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

136
136
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

210
210
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

82
82
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

53
53
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

187
187
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

81
81
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

62
62
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

361
361
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

187
187
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

216
216
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

432
432
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

110
110
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

247
247
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

433
433
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

200
200
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

183
183
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

79
79
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

329
329
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

310
310
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

109
109

Meer sportnieuws