CL-kandidaat verrast: Van den Brom op shortlist

door
CL-kandidaat verrast: Van den Brom op shortlist

John van den Brom passeerde tweemaal in ons land en sindsdien heeft de Nederlandse trainer de buitenlandmicrobe te pakken. Na een kort avontuur in Saoedi-Arabië staat hij kort bij een volgende trip naar Polen. Lech Poznan zou hem willen vastleggen voor twee jaar.


Lech Poznán kroonde zich tot kampioen in de Ekstraklasa en dat zorgt ervoor dat hun trainer en enkele spelers een stap hogerop zetten. Voor de leegte van de hoofdpost als coach stroomden zestig sollicitaties binnen volgens Poolse media. Enkele gekende namen als Sven-Göran Eriksson, Alan Pardew en Jorge Simão zien een Europees avontuur met Poznan wel zitten. Van den Brom lijkt op dit moment een van de belangrijkste kandidaten om in Poznán aan de slag te gaan.

De 55-jarige trainer is volgens Poolse media de topkandidaat bij de 'Spoorwegmannen' om kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League af te dwingen. Het verkennende gesprek verliep op een positieve noot, toch is het maar de vraag of de Polen aan de financiële eisen van de Nederlander kunnen voldoen. In Saoedi-Arabië verdiende Van den Brom natuurlijk geen klein geld, al werd na hij na vijf weken ontslagen.

ONTSLAG BIJ GENK
Daarvoor was Van den Brom succesvol in eigen land bij onder meer Vitesse en AZ Alkmaar. Ondanks een Belgische titel bij Anderlecht werd hij in zijn tweede jaar de laan uitgestuurd. Ook bij KRC Genk liep het eerst heel vlot met een mooie reeks in PO1 en een Beker van België als bekroning. Het jaar nadien werd hij ontslagen omdat de sportieve resultaten tegenvielen.

John van den Brom is een goede trainer voor de Belgische competitie

Meest recent

"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

11
11
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

65
65
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

27
27
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

60
60
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

164
164
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

115
115
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

83
83
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

106
106
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

95
95
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

145
145
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

44
44
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

112
112
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

333
333
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

207
207
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

99
99
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

97
97
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

367
367
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

250
250
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

358
358

Meer sportnieuws