Kogel door de kerk: Union kiest Geraerts als nieuwe coach

17
Kogel door de kerk: Union kiest Geraerts als nieuwe coach

Union werd de voorbije weken geschokt door het vaudeville rond Felice Mazzu. Het dacht een akkoord te hebben met zijn succestrainer om ook volgend seizoen aan boord te blijven, maar toen sprong Anderlecht in de dans. Mazzu kon niet weerstaan aan de lokroep van de recordkampioen en toen de clubs geen akkoord vonden, verbrak hij eenzijdig zijn contract.


Union toonde zich 'not amused' door de handelswijze van zijn trainer en zijn buur en kondigde gerechtelijke stappen aan, maar uiteindelijk restte de vice-kampioen geen andere optie dan een nieuwe coach te zoeken. Al snel werd duidelijk dat het daarvoor vooral in eigen rangen keek, met Karel Geraerts als topkandidaat. Nu is de kogel ook definitief door de kerk.

"Met veel trots kondigen we aan dat Karel Geraerts onze nieuwe hoofdcoach zal worden vanaf komend seizoen", kondigt de club donderdagmiddag immers aan. "Onze kersverse T1 heeft een contract van onbepaalde duur. De komende dagen wordt een aantal posities binnen zijn sportieve staf ingevuld." Voor de ex-speler van Standard en Club Brugge wordt het zijn allereerste opdracht als T1.

STERKE LEIDER
Voorzitter Alex Muzio is tevreden met de keuze. "De eerste keer toen ik Karel ontmoette was ik onder de indruk van zijn positiviteit en openheid", verklaart hij. "En die eigenschappen zijn de afgelopen jaren nog meer naar boven gekomen. Hij heeft de voorbije seizoenen bewezen dat hij een een sterke leider is en beschikt over een uitmuntend voetbalverstand. De hele club is dan ook opgetogen dat Karel nu onze T1 is."


LEES OOK: Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Goede keuze van Union?

Meest recent

KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

6
6
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

32
32
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

27
27
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

19
19
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

72
72
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

45
45
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

26
26
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

47
47
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

202
202
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

108
108
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

32
32
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

201
201
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

30
30
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

97
97
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

636
636
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

450
450
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

124
124
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

87
87
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

242
242
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

554
554
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

91
91
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

204
204
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

65
65
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

218
218
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

102
102

Meer sportnieuws