'Westerlo hakt knoop door over derde Club-huurling'

door
'Westerlo hakt knoop door over derde Club-huurling'

Alsmaar meer eersteklassers beginnen nu al aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Bij STVV hebben ze hun eerste trainingen al achter de rug, terwijl donderdag ook bij KV Oostende en Westerlo de medische testen op het programma staan. De Kemphanen maken zich na vijf jaar op voor hun rentree op het hoogste niveau, nadat ze vorig seizoen kampioen werden in 1B.


In de Jupiler Pro League lijkt Westerlo nog grotendeels te rekenen op de kern van vorig seizoen, al werden er met Nick Gillekens en Sinan Bolat al twee nieuwkomers gehaald en werden een aantal aflopende contracten niet verlengd. Over twee eindecontractspelers was er nog geen beslissing genomen: Koen Van Langendonck en Tibo Persyn.

Gazet van Antwerpen weet dat die eerste zich donderdag ook meldt voor de medische testen, want er lopen nog gesprekken over een verlenging. Persyn zal er echter niet meer bij zijn, wat erop lijkt te wijzen dat Westerlo niet met hem verdergaat. De 20-jarige flankspeler werd sinds januari gehuurd van Club Brugge, maar in tegenstelling tot Maxim De Cuyper en Thomas Van den Keybus kon hij niet overtuigen en blijft hij dus geen jaar langer.

INTER
Persyn raakte niet verder dan vier invalbeurten, waarin hij één keer scoorde. Ook bij Club Brugge kon hij zich niet doorzetten en lichten ze zijn aankoopoptie niet, waardoor de jeugdinternational dus terugkeert naar Internazionale. Ook daar zal een doorbraak er na dit seizoen niet inzitten en dus zal hij op zoek moeten naar een nieuwe club, al dan niet op huurbasis.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Moet Persyn nog een kans krijgen in België?

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

3
3
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

70
70
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

33
33
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

115
115
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

88
88
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

180
180
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

225
225
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

184
184
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

87
87
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

111
111
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

86
86
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

112
112
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

103
103
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

151
151
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

46
46
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

168
168
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

246
246
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

534
534
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

471
471
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

356
356
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

341
341
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

176
176
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

111
111

Meer sportnieuws