'Westerlo hakt knoop door over derde Club-huurling'

door
'Westerlo hakt knoop door over derde Club-huurling'

Alsmaar meer eersteklassers beginnen nu al aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Bij STVV hebben ze hun eerste trainingen al achter de rug, terwijl donderdag ook bij KV Oostende en Westerlo de medische testen op het programma staan. De Kemphanen maken zich na vijf jaar op voor hun rentree op het hoogste niveau, nadat ze vorig seizoen kampioen werden in 1B.


In de Jupiler Pro League lijkt Westerlo nog grotendeels te rekenen op de kern van vorig seizoen, al werden er met Nick Gillekens en Sinan Bolat al twee nieuwkomers gehaald en werden een aantal aflopende contracten niet verlengd. Over twee eindecontractspelers was er nog geen beslissing genomen: Koen Van Langendonck en Tibo Persyn.

Gazet van Antwerpen weet dat die eerste zich donderdag ook meldt voor de medische testen, want er lopen nog gesprekken over een verlenging. Persyn zal er echter niet meer bij zijn, wat erop lijkt te wijzen dat Westerlo niet met hem verdergaat. De 20-jarige flankspeler werd sinds januari gehuurd van Club Brugge, maar in tegenstelling tot Maxim De Cuyper en Thomas Van den Keybus kon hij niet overtuigen en blijft hij dus geen jaar langer.

INTER
Persyn raakte niet verder dan vier invalbeurten, waarin hij één keer scoorde. Ook bij Club Brugge kon hij zich niet doorzetten en lichten ze zijn aankoopoptie niet, waardoor de jeugdinternational dus terugkeert naar Internazionale. Ook daar zal een doorbraak er na dit seizoen niet inzitten en dus zal hij op zoek moeten naar een nieuwe club, al dan niet op huurbasis.

LEES OOK: 'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

Moet Persyn nog een kans krijgen in België?

Meest recent

DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

56
56
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

156
156
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

433
433
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

60
60
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

162
162
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

96
96
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

193
193
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

465
465
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

356
356
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

37
37
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

723
723
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1001
1001
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

60
60
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

181
181
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

271
271
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

430
430
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

235
235
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

240
240
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

735
735
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

453
453
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

109
109
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124

Meer sportnieuws