'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

door
'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

Romelu Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Big Rom verhuisde vorige zomer naar Londen, maar zijn avontuur verliep daar voorlopig nog niet zoals hij voor ogen had. De aanvaller wil nu terugkeren naar Internazionale, waar hij vorig seizoen de pannen van het dak speelde.


Lukaku scoorde aan de lopende band in Milaan en had een belangrijk aandeel in de scudetto van de Nerazzurri. Hij voelde zich ook duidelijk goed in Italië. Dat lijkt minder het geval te zijn in Londen. Allemaal redenen die Lukaku nu aanzetten om terug te keren naar zijn geliefde Inter. De liefde zou ook wederzijds zijn, maar de Milanese club is wel gebonden aan de financiële realiteit. Enkel een huurtransfer zou mogelijk zijn. Chelsea wil daarentegen een huur mét verplichte aankoopoptie of een definitieve transfer. Dat lijkt op dit moment onmogelijk voor Inter.

De Londenaren hebben naar verluidt ook een andere optie in gedachten. Zo zien ze wel iets in een ruildeal met bijvoorbeeld Milan Skriniar, Alessandro Bastoni of Lautaro Martinez. Als Inter Lukaku wil halen, dan lijkt vooral een vertrek van die laatstgenoemde onmogelijk. Lukaku zou immers willen dat Lautaro aan boord blijft in Milaan. De twee vonden elkaar heel goed vorig seizoen en scoorden en lieten scoren.

DYBALA

Inter zou ondertussen ook inzetten op de komst van een andere aanvaller. Zo zou de club volgens Fabrizio Romano al een officieel voorstel gedaan hebben aan Paulo Dybala, die zijn contract zag aflopen bij Juventus. Er zou een overeenkomst van vier seizoenen klaarliggen voor de Argentijn. Er is nog geen akkoord over het loon van de linkerpoot. Inter anticipeert zo misschien al op een vertrek van Lautaro, maar dan lijkt het de komst van Lukaku te mogen vergeten.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Wie vind je de beste?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

36
36
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

98
98
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

39
39
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

72
72
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

68
68
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

79
79
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

91
91
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

362
362
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

97
97
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

78
78
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

65
65
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

120
120
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

462
462
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

254
254
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

236
236
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

147
147
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

42
42
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

356
356
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

113
113
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

441
441
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

347
347
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

375
375
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

121
121
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

404
404

Meer sportnieuws