'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

door
'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

Romelu Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Big Rom verhuisde vorige zomer naar Londen, maar zijn avontuur verliep daar voorlopig nog niet zoals hij voor ogen had. De aanvaller wil nu terugkeren naar Internazionale, waar hij vorig seizoen de pannen van het dak speelde.


Lukaku scoorde aan de lopende band in Milaan en had een belangrijk aandeel in de scudetto van de Nerazzurri. Hij voelde zich ook duidelijk goed in Italië. Dat lijkt minder het geval te zijn in Londen. Allemaal redenen die Lukaku nu aanzetten om terug te keren naar zijn geliefde Inter. De liefde zou ook wederzijds zijn, maar de Milanese club is wel gebonden aan de financiële realiteit. Enkel een huurtransfer zou mogelijk zijn. Chelsea wil daarentegen een huur mét verplichte aankoopoptie of een definitieve transfer. Dat lijkt op dit moment onmogelijk voor Inter.

De Londenaren hebben naar verluidt ook een andere optie in gedachten. Zo zien ze wel iets in een ruildeal met bijvoorbeeld Milan Skriniar, Alessandro Bastoni of Lautaro Martinez. Als Inter Lukaku wil halen, dan lijkt vooral een vertrek van die laatstgenoemde onmogelijk. Lukaku zou immers willen dat Lautaro aan boord blijft in Milaan. De twee vonden elkaar heel goed vorig seizoen en scoorden en lieten scoren.

DYBALA

Inter zou ondertussen ook inzetten op de komst van een andere aanvaller. Zo zou de club volgens Fabrizio Romano al een officieel voorstel gedaan hebben aan Paulo Dybala, die zijn contract zag aflopen bij Juventus. Er zou een overeenkomst van vier seizoenen klaarliggen voor de Argentijn. Er is nog geen akkoord over het loon van de linkerpoot. Inter anticipeert zo misschien al op een vertrek van Lautaro, maar dan lijkt het de komst van Lukaku te mogen vergeten.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Wie vind je de beste?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

15
15
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

18
18
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

105
105
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

16
16
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

59
59
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

99
99
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

112
112
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

50
50
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

57
57
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

96
96
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

118
118
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

303
303
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

51
51
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

324
324
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1068
1068
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

71
71
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

156
156
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

232
232
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

655
655
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

672
672
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

423
423
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

577
577
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

173
173
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

579
579

Meer sportnieuws