'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

door
'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

Romelu Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Big Rom verhuisde vorige zomer naar Londen, maar zijn avontuur verliep daar voorlopig nog niet zoals hij voor ogen had. De aanvaller wil nu terugkeren naar Internazionale, waar hij vorig seizoen de pannen van het dak speelde.


Lukaku scoorde aan de lopende band in Milaan en had een belangrijk aandeel in de scudetto van de Nerazzurri. Hij voelde zich ook duidelijk goed in Italië. Dat lijkt minder het geval te zijn in Londen. Allemaal redenen die Lukaku nu aanzetten om terug te keren naar zijn geliefde Inter. De liefde zou ook wederzijds zijn, maar de Milanese club is wel gebonden aan de financiële realiteit. Enkel een huurtransfer zou mogelijk zijn. Chelsea wil daarentegen een huur mét verplichte aankoopoptie of een definitieve transfer. Dat lijkt op dit moment onmogelijk voor Inter.

De Londenaren hebben naar verluidt ook een andere optie in gedachten. Zo zien ze wel iets in een ruildeal met bijvoorbeeld Milan Skriniar, Alessandro Bastoni of Lautaro Martinez. Als Inter Lukaku wil halen, dan lijkt vooral een vertrek van die laatstgenoemde onmogelijk. Lukaku zou immers willen dat Lautaro aan boord blijft in Milaan. De twee vonden elkaar heel goed vorig seizoen en scoorden en lieten scoren.

DYBALA

Inter zou ondertussen ook inzetten op de komst van een andere aanvaller. Zo zou de club volgens Fabrizio Romano al een officieel voorstel gedaan hebben aan Paulo Dybala, die zijn contract zag aflopen bij Juventus. Er zou een overeenkomst van vier seizoenen klaarliggen voor de Argentijn. Er is nog geen akkoord over het loon van de linkerpoot. Inter anticipeert zo misschien al op een vertrek van Lautaro, maar dan lijkt het de komst van Lukaku te mogen vergeten.

LEES OOK: Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Wie vind je de beste?

Meest recent

'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

60
60
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

98
98
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

34
34
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

93
93
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

37
37
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

228
228
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

304
304
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

108
108
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

140
140
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

51
51
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

70
70
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

119
119
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

69
69
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

229
229
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

21
21
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

203
203
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

137
137
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

85
85
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

68
68
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

121
121
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

88
88
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

353
353
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

426
426

Meer sportnieuws