'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

door
'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

Romelu Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Big Rom verhuisde vorige zomer naar Londen, maar zijn avontuur verliep daar voorlopig nog niet zoals hij voor ogen had. De aanvaller wil nu terugkeren naar Internazionale, waar hij vorig seizoen de pannen van het dak speelde.


Lukaku scoorde aan de lopende band in Milaan en had een belangrijk aandeel in de scudetto van de Nerazzurri. Hij voelde zich ook duidelijk goed in Italië. Dat lijkt minder het geval te zijn in Londen. Allemaal redenen die Lukaku nu aanzetten om terug te keren naar zijn geliefde Inter. De liefde zou ook wederzijds zijn, maar de Milanese club is wel gebonden aan de financiële realiteit. Enkel een huurtransfer zou mogelijk zijn. Chelsea wil daarentegen een huur mét verplichte aankoopoptie of een definitieve transfer. Dat lijkt op dit moment onmogelijk voor Inter.

De Londenaren hebben naar verluidt ook een andere optie in gedachten. Zo zien ze wel iets in een ruildeal met bijvoorbeeld Milan Skriniar, Alessandro Bastoni of Lautaro Martinez. Als Inter Lukaku wil halen, dan lijkt vooral een vertrek van die laatstgenoemde onmogelijk. Lukaku zou immers willen dat Lautaro aan boord blijft in Milaan. De twee vonden elkaar heel goed vorig seizoen en scoorden en lieten scoren.

DYBALA

Inter zou ondertussen ook inzetten op de komst van een andere aanvaller. Zo zou de club volgens Fabrizio Romano al een officieel voorstel gedaan hebben aan Paulo Dybala, die zijn contract zag aflopen bij Juventus. Er zou een overeenkomst van vier seizoenen klaarliggen voor de Argentijn. Er is nog geen akkoord over het loon van de linkerpoot. Inter anticipeert zo misschien al op een vertrek van Lautaro, maar dan lijkt het de komst van Lukaku te mogen vergeten.

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Wie vind je de beste?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

46
46
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

94
94
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

39
39
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

200
200
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

57
57
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

206
206
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

51
51
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

31
31
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

65
65
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

291
291
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

271
271
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

158
158
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

195
195
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

377
377
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

281
281
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

25
25
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

416
416
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

88
88
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

197
197
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

78
78
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

217
217

Meer sportnieuws