'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

door
'Inter offert Lukaku en strikt andere aanvaller'

Romelu Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Big Rom verhuisde vorige zomer naar Londen, maar zijn avontuur verliep daar voorlopig nog niet zoals hij voor ogen had. De aanvaller wil nu terugkeren naar Internazionale, waar hij vorig seizoen de pannen van het dak speelde.


Lukaku scoorde aan de lopende band in Milaan en had een belangrijk aandeel in de scudetto van de Nerazzurri. Hij voelde zich ook duidelijk goed in Italië. Dat lijkt minder het geval te zijn in Londen. Allemaal redenen die Lukaku nu aanzetten om terug te keren naar zijn geliefde Inter. De liefde zou ook wederzijds zijn, maar de Milanese club is wel gebonden aan de financiële realiteit. Enkel een huurtransfer zou mogelijk zijn. Chelsea wil daarentegen een huur mét verplichte aankoopoptie of een definitieve transfer. Dat lijkt op dit moment onmogelijk voor Inter.

De Londenaren hebben naar verluidt ook een andere optie in gedachten. Zo zien ze wel iets in een ruildeal met bijvoorbeeld Milan Skriniar, Alessandro Bastoni of Lautaro Martinez. Als Inter Lukaku wil halen, dan lijkt vooral een vertrek van die laatstgenoemde onmogelijk. Lukaku zou immers willen dat Lautaro aan boord blijft in Milaan. De twee vonden elkaar heel goed vorig seizoen en scoorden en lieten scoren.

DYBALA

Inter zou ondertussen ook inzetten op de komst van een andere aanvaller. Zo zou de club volgens Fabrizio Romano al een officieel voorstel gedaan hebben aan Paulo Dybala, die zijn contract zag aflopen bij Juventus. Er zou een overeenkomst van vier seizoenen klaarliggen voor de Argentijn. Er is nog geen akkoord over het loon van de linkerpoot. Inter anticipeert zo misschien al op een vertrek van Lautaro, maar dan lijkt het de komst van Lukaku te mogen vergeten.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Wie vind je de beste?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

8
8
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

1
1
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

17
17
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

55
55
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

11
11
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

20
20
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

43
43
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

102
102
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

82
82
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

35
35
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

178
178
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

119
119
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

344
344
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

120
120
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

155
155
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

190
190
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

312
312
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

313
313
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

65
65
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

382
382
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

313
313
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

183
183
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

339
339
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

321
321
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34

Meer sportnieuws