Martinez bewierookt Duivel: "Krijgt niet lof die hij verdient"

door
Martinez bewierookt Duivel:

De Rode Duivels hebben woensdag iets rechtgezet tegen Polen. Onze landgenoten veegden de bezoekers van de mat met 6-1. Bovendien verwenden ze het publiek met enkele erg knappe goals. Roberto Martinez was achteraf een tevreden man.


De Spanjaard kreeg voor het duel nochtans opnieuw de nodige kritiek voor zijn keuzes. Zo verweten sommige fans hem op Twitter dat hij geen verjonging doorvoert in de basiself van de Duivels. De spelers lieten het niet aan hun hart komen en reageerden met de voeten. De bondscoach kon achteraf enkel tevreden zijn over wat zijn troepen lieten zien. "Ik heb genoten van het zelfvertrouwen en de persoonlijkheid van de spelers. We wilden het publiek iets geven na de teleurstellende nederlaag tegen Nederland (1-4, nvdr.), een rivaal dan nog", citeert Sporza de bondscoach.

Martinez koos voor Leander Dendoncker als vervanger van Dedryck Boyata, die maar bleek speelde tegen Nederland. Dendoncker scoorde en speelde een goede partij. "Soms krijgt hij niet de lof die hij verdient. Dat komt door zijn veelzijdige profiel. Hij kan altijd inspringen en ontgoochelt nooit", loofde Martinez zijn verdediger. "Maar vandaag was het meer dan dat. Vandaag toonde hij dat hij ook belangrijk kan zijn. Ik denk dat dit zijn meest mature prestatie was bij de Rode Duivels", aldus Martinez.

WALES

De Duivels houden met de zege tegen Polen hun kwalificatiekansen gaaf in de Nations League. Ze hebben nu evenveel punten als Polen. Nederland won in Wales en telt nu zes op zes. De Duivels maken op 11 juni de verplaatsing naar Wales. Op 14 juni volgt een uitduel op het veld van Polen. Als ze zes op zes pakken, dan staan ons in september nog twee duels met inzet te wachten.

LEES OOK: Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Wie moet starten in Wales?

Meest recent

'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

1
1
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

62
62
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

71
71
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

191
191
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

54
54
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

444
444
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

577
577
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

171
171
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

406
406
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

243
243
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

195
195
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

88
88
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

80
80
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

49
49
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

221
221
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

180
180
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

229
229
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

131
131
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

220
220
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

136
136
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

82
82
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

162
162

Meer sportnieuws