Martinez bewierookt Duivel: "Krijgt niet lof die hij verdient"

334 stemmen
Martinez bewierookt Duivel:

De Rode Duivels hebben woensdag iets rechtgezet tegen Polen. Onze landgenoten veegden de bezoekers van de mat met 6-1. Bovendien verwenden ze het publiek met enkele erg knappe goals. Roberto Martinez was achteraf een tevreden man.


De Spanjaard kreeg voor het duel nochtans opnieuw de nodige kritiek voor zijn keuzes. Zo verweten sommige fans hem op Twitter dat hij geen verjonging doorvoert in de basiself van de Duivels. De spelers lieten het niet aan hun hart komen en reageerden met de voeten. De bondscoach kon achteraf enkel tevreden zijn over wat zijn troepen lieten zien. "Ik heb genoten van het zelfvertrouwen en de persoonlijkheid van de spelers. We wilden het publiek iets geven na de teleurstellende nederlaag tegen Nederland (1-4, nvdr.), een rivaal dan nog", citeert Sporza de bondscoach.

Martinez koos voor Leander Dendoncker als vervanger van Dedryck Boyata, die maar bleek speelde tegen Nederland. Dendoncker scoorde en speelde een goede partij. "Soms krijgt hij niet de lof die hij verdient. Dat komt door zijn veelzijdige profiel. Hij kan altijd inspringen en ontgoochelt nooit", loofde Martinez zijn verdediger. "Maar vandaag was het meer dan dat. Vandaag toonde hij dat hij ook belangrijk kan zijn. Ik denk dat dit zijn meest mature prestatie was bij de Rode Duivels", aldus Martinez.

WALES

De Duivels houden met de zege tegen Polen hun kwalificatiekansen gaaf in de Nations League. Ze hebben nu evenveel punten als Polen. Nederland won in Wales en telt nu zes op zes. De Duivels maken op 11 juni de verplaatsing naar Wales. Op 14 juni volgt een uitduel op het veld van Polen. Als ze zes op zes pakken, dan staan ons in september nog twee duels met inzet te wachten.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Wie moet starten in Wales?

Meest recent

Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

8
8
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

174
174
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

289
289
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

252
252
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

17
17
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

111
111
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

37
37
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

67
67
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

101
101
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

56
56
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

82
82
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

64
64
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

359
359
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

997
997
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

392
392
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

386
386
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

331
331
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

40
40
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

245
245
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

247
247
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

100
100

Meer sportnieuws