Martinez bewierookt Duivel: "Krijgt niet lof die hij verdient"

door
Martinez bewierookt Duivel:

De Rode Duivels hebben woensdag iets rechtgezet tegen Polen. Onze landgenoten veegden de bezoekers van de mat met 6-1. Bovendien verwenden ze het publiek met enkele erg knappe goals. Roberto Martinez was achteraf een tevreden man.


De Spanjaard kreeg voor het duel nochtans opnieuw de nodige kritiek voor zijn keuzes. Zo verweten sommige fans hem op Twitter dat hij geen verjonging doorvoert in de basiself van de Duivels. De spelers lieten het niet aan hun hart komen en reageerden met de voeten. De bondscoach kon achteraf enkel tevreden zijn over wat zijn troepen lieten zien. "Ik heb genoten van het zelfvertrouwen en de persoonlijkheid van de spelers. We wilden het publiek iets geven na de teleurstellende nederlaag tegen Nederland (1-4, nvdr.), een rivaal dan nog", citeert Sporza de bondscoach.

Martinez koos voor Leander Dendoncker als vervanger van Dedryck Boyata, die maar bleek speelde tegen Nederland. Dendoncker scoorde en speelde een goede partij. "Soms krijgt hij niet de lof die hij verdient. Dat komt door zijn veelzijdige profiel. Hij kan altijd inspringen en ontgoochelt nooit", loofde Martinez zijn verdediger. "Maar vandaag was het meer dan dat. Vandaag toonde hij dat hij ook belangrijk kan zijn. Ik denk dat dit zijn meest mature prestatie was bij de Rode Duivels", aldus Martinez.

WALES

De Duivels houden met de zege tegen Polen hun kwalificatiekansen gaaf in de Nations League. Ze hebben nu evenveel punten als Polen. Nederland won in Wales en telt nu zes op zes. De Duivels maken op 11 juni de verplaatsing naar Wales. Op 14 juni volgt een uitduel op het veld van Polen. Als ze zes op zes pakken, dan staan ons in september nog twee duels met inzet te wachten.

LEES OOK: Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

Wie moet starten in Wales?

Meest recent

Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

3
3
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

13
13
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

34
34
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

103
103
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

70
70
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

37
37
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

44
44
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

26
26
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

35
35
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

103
103
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

147
147
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

276
276
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

313
313
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

134
134
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

155
155
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

464
464
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

58
58
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

128
128
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

45
45
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

566
566
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

849
849
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

236
236
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

399
399
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

256
256

Meer sportnieuws