Martinez bewierookt Duivel: "Krijgt niet lof die hij verdient"

door
Martinez bewierookt Duivel:

De Rode Duivels hebben woensdag iets rechtgezet tegen Polen. Onze landgenoten veegden de bezoekers van de mat met 6-1. Bovendien verwenden ze het publiek met enkele erg knappe goals. Roberto Martinez was achteraf een tevreden man.


De Spanjaard kreeg voor het duel nochtans opnieuw de nodige kritiek voor zijn keuzes. Zo verweten sommige fans hem op Twitter dat hij geen verjonging doorvoert in de basiself van de Duivels. De spelers lieten het niet aan hun hart komen en reageerden met de voeten. De bondscoach kon achteraf enkel tevreden zijn over wat zijn troepen lieten zien. "Ik heb genoten van het zelfvertrouwen en de persoonlijkheid van de spelers. We wilden het publiek iets geven na de teleurstellende nederlaag tegen Nederland (1-4, nvdr.), een rivaal dan nog", citeert Sporza de bondscoach.

Martinez koos voor Leander Dendoncker als vervanger van Dedryck Boyata, die maar bleek speelde tegen Nederland. Dendoncker scoorde en speelde een goede partij. "Soms krijgt hij niet de lof die hij verdient. Dat komt door zijn veelzijdige profiel. Hij kan altijd inspringen en ontgoochelt nooit", loofde Martinez zijn verdediger. "Maar vandaag was het meer dan dat. Vandaag toonde hij dat hij ook belangrijk kan zijn. Ik denk dat dit zijn meest mature prestatie was bij de Rode Duivels", aldus Martinez.

WALES

De Duivels houden met de zege tegen Polen hun kwalificatiekansen gaaf in de Nations League. Ze hebben nu evenveel punten als Polen. Nederland won in Wales en telt nu zes op zes. De Duivels maken op 11 juni de verplaatsing naar Wales. Op 14 juni volgt een uitduel op het veld van Polen. Als ze zes op zes pakken, dan staan ons in september nog twee duels met inzet te wachten.

LEES OOK: Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

Wie moet starten in Wales?

Meest recent

Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

12
12
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

32
32
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

86
86
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

110
110
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

103
103
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

265
265
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

289
289
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

244
244
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

262
262
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

69
69
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

212
212
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

252
252
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

73
73
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

205
205
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

119
119
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

109
109
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

592
592
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

495
495
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

85
85
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

295
295

Meer sportnieuws