'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

55 stemmen
'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

Het spel zit op de wagen. Romelu Lukaku zal er straks niet bij zijn wanneer de Rode Duivels het opnemen tegen Polen, maar op de transfermarkt zal hij de komende weken nog een hoofdrol vertolken. Zijn gedroomde terugkeer naar Internazionale lijkt er stilaan echt te gaan komen. De laatste tonwikkelingen zetten de deur voor een transfer immers wagenwijd open.


Om te beginnen is er de beslissing van Chelsea om zijn medewerking te gaan verlenen aan een transfer. Dat zal dan wel moeten gebeuren op huurbasis met aankoopverplichting, want Inter kan het zich niet veroorloven om de man van 115 miljoen euro meteen weer over te nemen. De financiële situatie van de Nerazzurri zorgt er ook voor dat Lukaku stevige opofferingen zal moeten doen.

Het Laatste Nieuws weet immers dat de spits bereid is om de helft van zijn loon in te leveren voor een terugkeer naar Milaan. Bij Chelsea strijkt hij momenteel rond de 20 miljoen euro bruto per jaar op, terwijl Inter hem slechts 10 miljoen euro per jaar kan bieden. En dat is dan ook alleen maar als de transfer op tijd rond raakt, want er is een duidelijke deadline.

BELASTINGVOORDEEL
Alle handtekeningen zouden immers voor 1 juli gezet moeten worden, anders kan Lukaku niet meer genieten van de belastingvoordelen uit het zogenoemde Decreto Crescita. Daardoor zou Lukaku minder belastingen moeten betalen omdat hij zijn appartementen in Milaan behouden heeft en zou hij dus een hoger nettoloon kunnen opstrijken. Het lijkt er dus op dat de soap vrij snel zijn afloop zal kennen.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Denk je dat de transfer op tijd rond zal raken?

Meest recent

Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

8
8
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

44
44
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

161
161
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

57
57
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

60
60
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

187
187
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

15
15
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

446
446
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

370
370
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

60
60
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

355
355
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

370
370
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

179
179
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

201
201
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

400
400
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

558
558
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

149
149
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

330
330
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

103
103
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

722
722
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

139
139
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

57
57
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

97
97

Meer sportnieuws