'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

door
'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

Het spel zit op de wagen. Romelu Lukaku zal er straks niet bij zijn wanneer de Rode Duivels het opnemen tegen Polen, maar op de transfermarkt zal hij de komende weken nog een hoofdrol vertolken. Zijn gedroomde terugkeer naar Internazionale lijkt er stilaan echt te gaan komen. De laatste tonwikkelingen zetten de deur voor een transfer immers wagenwijd open.


Om te beginnen is er de beslissing van Chelsea om zijn medewerking te gaan verlenen aan een transfer. Dat zal dan wel moeten gebeuren op huurbasis met aankoopverplichting, want Inter kan het zich niet veroorloven om de man van 115 miljoen euro meteen weer over te nemen. De financiële situatie van de Nerazzurri zorgt er ook voor dat Lukaku stevige opofferingen zal moeten doen.

Het Laatste Nieuws weet immers dat de spits bereid is om de helft van zijn loon in te leveren voor een terugkeer naar Milaan. Bij Chelsea strijkt hij momenteel rond de 20 miljoen euro bruto per jaar op, terwijl Inter hem slechts 10 miljoen euro per jaar kan bieden. En dat is dan ook alleen maar als de transfer op tijd rond raakt, want er is een duidelijke deadline.

BELASTINGVOORDEEL
Alle handtekeningen zouden immers voor 1 juli gezet moeten worden, anders kan Lukaku niet meer genieten van de belastingvoordelen uit het zogenoemde Decreto Crescita. Daardoor zou Lukaku minder belastingen moeten betalen omdat hij zijn appartementen in Milaan behouden heeft en zou hij dus een hoger nettoloon kunnen opstrijken. Het lijkt er dus op dat de soap vrij snel zijn afloop zal kennen.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Denk je dat de transfer op tijd rond zal raken?

Meest recent

‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

23
23
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

18
18
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

21
21
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

148
148
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

96
96
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

242
242
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

109
109
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

45
45
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

505
505
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

139
139
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

235
235
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

286
286
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

242
242
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

176
176
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

95
95
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

68
68
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

105
105
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

460
460
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

237
237
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

353
353
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

172
172
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

243
243
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

287
287

Meer sportnieuws