'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

55 stemmen
'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

Het spel zit op de wagen. Romelu Lukaku zal er straks niet bij zijn wanneer de Rode Duivels het opnemen tegen Polen, maar op de transfermarkt zal hij de komende weken nog een hoofdrol vertolken. Zijn gedroomde terugkeer naar Internazionale lijkt er stilaan echt te gaan komen. De laatste tonwikkelingen zetten de deur voor een transfer immers wagenwijd open.


Om te beginnen is er de beslissing van Chelsea om zijn medewerking te gaan verlenen aan een transfer. Dat zal dan wel moeten gebeuren op huurbasis met aankoopverplichting, want Inter kan het zich niet veroorloven om de man van 115 miljoen euro meteen weer over te nemen. De financiële situatie van de Nerazzurri zorgt er ook voor dat Lukaku stevige opofferingen zal moeten doen.

Het Laatste Nieuws weet immers dat de spits bereid is om de helft van zijn loon in te leveren voor een terugkeer naar Milaan. Bij Chelsea strijkt hij momenteel rond de 20 miljoen euro bruto per jaar op, terwijl Inter hem slechts 10 miljoen euro per jaar kan bieden. En dat is dan ook alleen maar als de transfer op tijd rond raakt, want er is een duidelijke deadline.

BELASTINGVOORDEEL
Alle handtekeningen zouden immers voor 1 juli gezet moeten worden, anders kan Lukaku niet meer genieten van de belastingvoordelen uit het zogenoemde Decreto Crescita. Daardoor zou Lukaku minder belastingen moeten betalen omdat hij zijn appartementen in Milaan behouden heeft en zou hij dus een hoger nettoloon kunnen opstrijken. Het lijkt er dus op dat de soap vrij snel zijn afloop zal kennen.

LEES OOK: Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Denk je dat de transfer op tijd rond zal raken?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

4
4
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

66
66
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

174
174
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

330
330
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

294
294
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

366
366
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

440
440
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

141
141
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

209
209
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

208
208
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

93
93
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

231
231
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

530
530
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

155
155
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

219
219
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

399
399
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

659
659
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

65
65
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

268
268
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

436
436
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1050
1050

Meer sportnieuws