'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

door
'Strakke deadline voor droomtransfer Lukaku'

Het spel zit op de wagen. Romelu Lukaku zal er straks niet bij zijn wanneer de Rode Duivels het opnemen tegen Polen, maar op de transfermarkt zal hij de komende weken nog een hoofdrol vertolken. Zijn gedroomde terugkeer naar Internazionale lijkt er stilaan echt te gaan komen. De laatste tonwikkelingen zetten de deur voor een transfer immers wagenwijd open.


Om te beginnen is er de beslissing van Chelsea om zijn medewerking te gaan verlenen aan een transfer. Dat zal dan wel moeten gebeuren op huurbasis met aankoopverplichting, want Inter kan het zich niet veroorloven om de man van 115 miljoen euro meteen weer over te nemen. De financiële situatie van de Nerazzurri zorgt er ook voor dat Lukaku stevige opofferingen zal moeten doen.

Het Laatste Nieuws weet immers dat de spits bereid is om de helft van zijn loon in te leveren voor een terugkeer naar Milaan. Bij Chelsea strijkt hij momenteel rond de 20 miljoen euro bruto per jaar op, terwijl Inter hem slechts 10 miljoen euro per jaar kan bieden. En dat is dan ook alleen maar als de transfer op tijd rond raakt, want er is een duidelijke deadline.

BELASTINGVOORDEEL
Alle handtekeningen zouden immers voor 1 juli gezet moeten worden, anders kan Lukaku niet meer genieten van de belastingvoordelen uit het zogenoemde Decreto Crescita. Daardoor zou Lukaku minder belastingen moeten betalen omdat hij zijn appartementen in Milaan behouden heeft en zou hij dus een hoger nettoloon kunnen opstrijken. Het lijkt er dus op dat de soap vrij snel zijn afloop zal kennen.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Denk je dat de transfer op tijd rond zal raken?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

55
55
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

62
62
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

92
92
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

290
290
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

574
574
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

213
213
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

480
480
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

114
114
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

317
317
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

480
480
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

469
469
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

53
53
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

243
243
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

361
361
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

507
507
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

132
132
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

304
304
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

326
326
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

383
383
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

729
729
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

242
242
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws