'PSG zet vier grote namen in de etalage'

106
'PSG zet vier grote namen in de etalage'

Paris Saint-Germain mocht zich dit seizoen opnieuw kampioen van Frankrijk noemen. De Parijzenaren koesteren echter één grote droom: de Champions League winnen. Dat is nog altijd niet gelukt in het Parc des Princes. Om dat doel te bereiken, zal de selectie ongetwijfeld weer voorzien worden van vers bloed. Tegelijkertijd mogen een aantal spelers beschikken.


L'Équipe weet dat Mauro Icardi, Leandro Paredes, Thilo Kehrer en Julian Draxler andere oorden mogen opzoeken. Hoewel de eerste twee niet veel aan spelen toekwamen de laatste tijd, willen ze wel in de Franse hoofdstad blijven. PSG zal met Luis Campos binnenkort hoogstwaarschijnlijk een nieuwe sportief directeur aanwijzen. Hij moet Leonardo opvolgen en mag meteen beginnen te bouwen aan een nieuwe ploeg.

De andere twee spelers, Kehrer en Draxler, zouden wel willen vertrekken. De laatstgenoemde kan rekenen op belangstelling uit zijn thuisland. Bayer Leverkusen en Borussia Dortmund worden genoemd. Draxler speelde bij onze oosterburen eerder al voor Schalke 04 en VfL Wolfsburg. Bij de ploeg van Koen Casteels kocht PSG hem in 2017 weg voor 36 miljoen euro. Een terugkeer naar de Bundesliga lijkt nu in de maak voor de fijnbesnaarde middenvelder.

MENDES

Voor volgend seizoen haalde PSG al Nuno Mendes (19) binnen. De jonge linksachter komt definitief over van Sporting. Met die transfer is 38 miljoen euro gemoeid. Mendes speelde dit seizoen op huurbasis 27 duels in de Ligue 1 en maakte een sterke indruk. Hij werd daarvoor beloond met een toptransfer. PSG kennende zullen er nog aanwinsten volgen deze zomer. Aurélien Tchouaménie zal alvast niet komen. De middenvelder van AS Monaco is naar verluidt zo goed als op weg naar Real Madrid.

LEES OOK: 'Negen clubs in de running voor Mauro Icardi'

Wie moeten ze toch houden?

Meest recent

BILD: Vincent Kompany afgevoerd naar ziekenhuis

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

2
2
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

1
1
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

28
28
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

14
14
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

21
21
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

17
17
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

49
49
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

86
86
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

38
38
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

87
87
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

58
58
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

232
232
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

38
38
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

150
150
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

322
322
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

95
95
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

174
174
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

287
287
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

39
39
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

42
42
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

364
364
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

392
392
AA Gent likt wonden: spelers steken koppen bij elkaar voor Anderlecht

KAA Gent is de leider van de Jupiler Pro League, maar de afgelopen wedstrijden kreeg het klappen. In ...

200
200

Meer sportnieuws