'PSG zet vier grote namen in de etalage'

door
'PSG zet vier grote namen in de etalage'

Paris Saint-Germain mocht zich dit seizoen opnieuw kampioen van Frankrijk noemen. De Parijzenaren koesteren echter één grote droom: de Champions League winnen. Dat is nog altijd niet gelukt in het Parc des Princes. Om dat doel te bereiken, zal de selectie ongetwijfeld weer voorzien worden van vers bloed. Tegelijkertijd mogen een aantal spelers beschikken.


L'Équipe weet dat Mauro Icardi, Leandro Paredes, Thilo Kehrer en Julian Draxler andere oorden mogen opzoeken. Hoewel de eerste twee niet veel aan spelen toekwamen de laatste tijd, willen ze wel in de Franse hoofdstad blijven. PSG zal met Luis Campos binnenkort hoogstwaarschijnlijk een nieuwe sportief directeur aanwijzen. Hij moet Leonardo opvolgen en mag meteen beginnen te bouwen aan een nieuwe ploeg.

De andere twee spelers, Kehrer en Draxler, zouden wel willen vertrekken. De laatstgenoemde kan rekenen op belangstelling uit zijn thuisland. Bayer Leverkusen en Borussia Dortmund worden genoemd. Draxler speelde bij onze oosterburen eerder al voor Schalke 04 en VfL Wolfsburg. Bij de ploeg van Koen Casteels kocht PSG hem in 2017 weg voor 36 miljoen euro. Een terugkeer naar de Bundesliga lijkt nu in de maak voor de fijnbesnaarde middenvelder.

MENDES

Voor volgend seizoen haalde PSG al Nuno Mendes (19) binnen. De jonge linksachter komt definitief over van Sporting. Met die transfer is 38 miljoen euro gemoeid. Mendes speelde dit seizoen op huurbasis 27 duels in de Ligue 1 en maakte een sterke indruk. Hij werd daarvoor beloond met een toptransfer. PSG kennende zullen er nog aanwinsten volgen deze zomer. Aurélien Tchouaménie zal alvast niet komen. De middenvelder van AS Monaco is naar verluidt zo goed als op weg naar Real Madrid.

Wie moeten ze toch houden?

Meest recent

Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

30
30
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

13
13
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

122
122
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

762
762
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

139
139
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

167
167
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

277
277
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

25
25
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

144
144
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

621
621
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

31
31
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

35
35
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

173
173
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

89
89
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

119
119
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

110
110
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

116
116
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

115
115
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

302
302
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

304
304
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

175
175
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

222
222

Meer sportnieuws