'PSG zet vier grote namen in de etalage'

106 stemmen
'PSG zet vier grote namen in de etalage'

Paris Saint-Germain mocht zich dit seizoen opnieuw kampioen van Frankrijk noemen. De Parijzenaren koesteren echter één grote droom: de Champions League winnen. Dat is nog altijd niet gelukt in het Parc des Princes. Om dat doel te bereiken, zal de selectie ongetwijfeld weer voorzien worden van vers bloed. Tegelijkertijd mogen een aantal spelers beschikken.


L'Équipe weet dat Mauro Icardi, Leandro Paredes, Thilo Kehrer en Julian Draxler andere oorden mogen opzoeken. Hoewel de eerste twee niet veel aan spelen toekwamen de laatste tijd, willen ze wel in de Franse hoofdstad blijven. PSG zal met Luis Campos binnenkort hoogstwaarschijnlijk een nieuwe sportief directeur aanwijzen. Hij moet Leonardo opvolgen en mag meteen beginnen te bouwen aan een nieuwe ploeg.

De andere twee spelers, Kehrer en Draxler, zouden wel willen vertrekken. De laatstgenoemde kan rekenen op belangstelling uit zijn thuisland. Bayer Leverkusen en Borussia Dortmund worden genoemd. Draxler speelde bij onze oosterburen eerder al voor Schalke 04 en VfL Wolfsburg. Bij de ploeg van Koen Casteels kocht PSG hem in 2017 weg voor 36 miljoen euro. Een terugkeer naar de Bundesliga lijkt nu in de maak voor de fijnbesnaarde middenvelder.

MENDES

Voor volgend seizoen haalde PSG al Nuno Mendes (19) binnen. De jonge linksachter komt definitief over van Sporting. Met die transfer is 38 miljoen euro gemoeid. Mendes speelde dit seizoen op huurbasis 27 duels in de Ligue 1 en maakte een sterke indruk. Hij werd daarvoor beloond met een toptransfer. PSG kennende zullen er nog aanwinsten volgen deze zomer. Aurélien Tchouaménie zal alvast niet komen. De middenvelder van AS Monaco is naar verluidt zo goed als op weg naar Real Madrid.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Wie moeten ze toch houden?

Meest recent

Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

2
2
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

16
16
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

54
54
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

36
36
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

68
68
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

307
307
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

151
151
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

55
55
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

353
353
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

111
111
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

711
711
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

105
105
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

95
95
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

80
80
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

195
195
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

357
357
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

318
318
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

553
553
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

919
919
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

149
149
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

956
956
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

702
702

Meer sportnieuws