Real Madrid komt met verlossend Modric-nieuws

door
Real Madrid komt met verlossend Modric-nieuws

Real Madrid kende alweer een bijzonder succesvol seizoen, waarin het in La Liga de titel veroverde en in de Champions League na een onwaarschijnlijk parcours met enkele straffe comebacks op het einde met de beker met de grote oren pronkte. Sindsdien is het al druk geweest in het Bernabeu op het vlak van transfers. Met Antonio Rüdiger werd al een eerste aanwinst aangekondigd, terwijl ook enkele spelers de club verlaten hebben.


Real liet al weten dat de aflopende contracten van Gareth Bale en Isco niet verlengd worden, maar een andere oudgediende krijgt wel een nieuwe overeenkomst. De Koninklijke kwam woensdag met het langverwachte nieuws dat Luka Modric bijgetekend heeft. De Kroatische draaischijf was einde contract, maar kreeg een nieuw contract tot 2023.

Real betaalde in de zomer van 2012 35 miljoen euro aan Tottenham om Modric binnen te halen. Na zijn eerste seizoen werd hij nog verkozen tot slechtste aankoop in La Liga, maar daarna ontbolsterde hij helemaal. Modric sprokkelde de voorbije tien jaar een indrukwekkend palmares bij elkaar: drie titels, één beker, vijf keer de Champions League en vier keer het WK voor clubteams.

GOUDEN BAL
Zijn persoonlijke hoogtepunt beleefde Modric in 2018, toen hij na een CL-zege ook nog eens Kroatië verrassend naar de WK-finale stuwde. Het leverde hem dat jaar de Gouden Bal op. Ook op zijn 36ste is de middenvelder nog steeds een sleutelspeler voor Real. Hij kwam afgelopen seizoen nog steeds 45 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie doelpunten en twaalf assists.


LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Zal hij volgend seizoen even belangrijk blijven?

Meest recent

'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

5
5
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

24
24
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

60
60
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

104
104
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

96
96
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

392
392
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

89
89
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

108
108
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

139
139
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

435
435
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

44
44
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

171
171
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

110
110
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

145
145
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

70
70
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

327
327
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

296
296
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

71
71
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

222
222
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

432
432
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

528
528
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1095
1095
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

141
141
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

616
616
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

943
943

Meer sportnieuws