'Bale zorgt voor enorme verrassing en blijft in Madrid'

door
'Bale zorgt voor enorme verrassing en blijft in Madrid'

De komende weken gaan een aantal grote namen nog als vrije speler op zoek naar een nieuwe club voor volgend seizoen. Eén van die grote namen is Gareth Bale, wiens aflopende contract bij Real Madrid niet verlengd werd. Er werd al heel wat gespeculeerd over wat de flamboyante flankaanvaller zou kunnen gaan doen, maar nu dient zich een verrassende optie aan.


Heel wat mogelijkheden werden de voorbije weken en maanden al besproken, gaande van een terugkeer naar Tottenham over een terugkeer naar Wales bij Cardiff tot zelfs een pensioen. Die laatste optie ontkrachtte Bale enkele dagen geleden wel zelf. In een interview verklaarde hij immers dat de kans 'zeer klein' is dat hij niet bij een nieuwe club zal tekenen.

Een piste die niet besproken werd, was om in Madrid te blijven. Maar dat zou weleens kunnen gaan gebeuren. Angel Torres, voorzitter van Getafe, kwam woensdagmiddag bij de voorstelling van de nieuwe shirts van zijn ploeg met verrassend nieuws. "Ik heb 45 minuten geleden gepraat met de makelaar van Bale. Hij is bij ons aangeboden. We zullen de optie overwegen met de technische staf en directie", verklaarde hij tot veler verbazing.

MADRID
Als het effectief tot een transfer zou komen, blijft Bale dus alsnog in Madrid. Getafe is immers een voorstad van de Spaanse hoofdstad en eindigde afgelopen seizoen als vijftiende in La Liga. Bale zou er verreweg de grootste naam in de selectie worden. De bekendste namen dit seizoen waren voor de Belgische voetballiefhebber allicht die van Stefan Mitrovic (ex-AA Gent) en topschutter Enes Ünal (ex-Genk).


Denk je dat Bale in Spanje blijft?

Meest recent

De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

26
26
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

77
77
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

47
47
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

29
29
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

30
30
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

34
34
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

169
169
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

294
294
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

230
230
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

468
468
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

40
40
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

408
408
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

105
105
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

81
81
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

300
300
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

178
178
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

251
251
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

152
152
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

406
406
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

297
297
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

436
436
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

167
167
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33

Meer sportnieuws