'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

door
'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

Bij Club Brugge lijkt er met Ferran Jutgla elk moment een nieuwe aanvaller neer te gaan strijken en daarmee lijkt de deur open te staan voor het vertrek van minstens één van de Brugse goudhaantjes. Zowel Charles De Ketelaere als Noa Lang lijken klaar voor een stap hogerop en werden de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan. Vooral voor Lang lijkt een transfer stilaan dicht te komen.


In Italië gaan alsmaar meer geluiden op dat de Nederlander immers al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met de Italiaanse kampioen. Dat nieuws wordt nu ook bevestigd door journalist Rudy Galetti, die meteen ook alle details van het contract op straat gooit. Er zou voor Lang in Milaan een contract voor vijf jaar klaarliggen, waarbij hij per seizoen 3 miljoen euro zou gaan opstrijken.

Milan moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met Club Brugge, dat uiteraard boter bij de vis wil. Toch zouden de eisen van Blauw-Zwart niet buitensporig zijn, want volgens Galetti zou er al een deal gesloten kunnen worden voor een som rond de 20 miljoen euro. Dat Lang zelf zijn zinnen gezet heeft op een vertrek naar de Rossoneri, speelt alvast in hun voordeel.

VERTREK AANGEKONDIGD
Na de overname lijkt Milan ook makkelijker aan de eisen van Club te kunnen gaan voldoen, waardoor Lang zijn zin lijkt te gaan krijgen. De aanvaller had de voorbije maanden alvast meermaals aangekondigd dat hij deze zomer een transfer zou gaan maken. Vorige week bevestigde hij dat nog eens in een spraakmakend interview.


LEES OOK: Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Moet Club vrede nemen met 20 miljoen?

Meest recent

Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

9
9
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

33
33
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

46
46
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

31
31
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

26
26
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

61
61
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

122
122
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

128
128
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

40
40
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

256
256
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

94
94
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

105
105
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

159
159
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

75
75
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

383
383
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

171
171
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

476
476
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

121
121
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

107
107
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

309
309
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

407
407
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

420
420
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

255
255

Meer sportnieuws