'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

door
'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

Bij Club Brugge lijkt er met Ferran Jutgla elk moment een nieuwe aanvaller neer te gaan strijken en daarmee lijkt de deur open te staan voor het vertrek van minstens één van de Brugse goudhaantjes. Zowel Charles De Ketelaere als Noa Lang lijken klaar voor een stap hogerop en werden de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan. Vooral voor Lang lijkt een transfer stilaan dicht te komen.


In Italië gaan alsmaar meer geluiden op dat de Nederlander immers al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met de Italiaanse kampioen. Dat nieuws wordt nu ook bevestigd door journalist Rudy Galetti, die meteen ook alle details van het contract op straat gooit. Er zou voor Lang in Milaan een contract voor vijf jaar klaarliggen, waarbij hij per seizoen 3 miljoen euro zou gaan opstrijken.

Milan moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met Club Brugge, dat uiteraard boter bij de vis wil. Toch zouden de eisen van Blauw-Zwart niet buitensporig zijn, want volgens Galetti zou er al een deal gesloten kunnen worden voor een som rond de 20 miljoen euro. Dat Lang zelf zijn zinnen gezet heeft op een vertrek naar de Rossoneri, speelt alvast in hun voordeel.

VERTREK AANGEKONDIGD
Na de overname lijkt Milan ook makkelijker aan de eisen van Club te kunnen gaan voldoen, waardoor Lang zijn zin lijkt te gaan krijgen. De aanvaller had de voorbije maanden alvast meermaals aangekondigd dat hij deze zomer een transfer zou gaan maken. Vorige week bevestigde hij dat nog eens in een spraakmakend interview.


LEES OOK: 'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Moet Club vrede nemen met 20 miljoen?

Meest recent

'Overmars in actie: Antwerp rond tafel met sterkhouder'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

11
11
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

435
435
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

200
200
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

250
250
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

133
133
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

209
209
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

213
213
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

79
79
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

151
151
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

226
226
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

243
243
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

448
448
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

94
94
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

434
434
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

269
269
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

228
228
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

512
512
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

402
402
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

107
107
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

298
298
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

154
154
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

121
121

Meer sportnieuws