'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

door
'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

Bij Club Brugge lijkt er met Ferran Jutgla elk moment een nieuwe aanvaller neer te gaan strijken en daarmee lijkt de deur open te staan voor het vertrek van minstens één van de Brugse goudhaantjes. Zowel Charles De Ketelaere als Noa Lang lijken klaar voor een stap hogerop en werden de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan. Vooral voor Lang lijkt een transfer stilaan dicht te komen.


In Italië gaan alsmaar meer geluiden op dat de Nederlander immers al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met de Italiaanse kampioen. Dat nieuws wordt nu ook bevestigd door journalist Rudy Galetti, die meteen ook alle details van het contract op straat gooit. Er zou voor Lang in Milaan een contract voor vijf jaar klaarliggen, waarbij hij per seizoen 3 miljoen euro zou gaan opstrijken.

Milan moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met Club Brugge, dat uiteraard boter bij de vis wil. Toch zouden de eisen van Blauw-Zwart niet buitensporig zijn, want volgens Galetti zou er al een deal gesloten kunnen worden voor een som rond de 20 miljoen euro. Dat Lang zelf zijn zinnen gezet heeft op een vertrek naar de Rossoneri, speelt alvast in hun voordeel.

VERTREK AANGEKONDIGD
Na de overname lijkt Milan ook makkelijker aan de eisen van Club te kunnen gaan voldoen, waardoor Lang zijn zin lijkt te gaan krijgen. De aanvaller had de voorbije maanden alvast meermaals aangekondigd dat hij deze zomer een transfer zou gaan maken. Vorige week bevestigde hij dat nog eens in een spraakmakend interview.


LEES OOK: PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

Moet Club vrede nemen met 20 miljoen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

13
13
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

76
76
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

13
13
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

12
12
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

31
31
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

64
64
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

42
42
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

37
37
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

37
37
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

77
77
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

155
155
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

112
112
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

104
104
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

673
673
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

88
88
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

200
200
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

69
69
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws