'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

door
'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

Bij Club Brugge lijkt er met Ferran Jutgla elk moment een nieuwe aanvaller neer te gaan strijken en daarmee lijkt de deur open te staan voor het vertrek van minstens één van de Brugse goudhaantjes. Zowel Charles De Ketelaere als Noa Lang lijken klaar voor een stap hogerop en werden de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan. Vooral voor Lang lijkt een transfer stilaan dicht te komen.


In Italië gaan alsmaar meer geluiden op dat de Nederlander immers al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met de Italiaanse kampioen. Dat nieuws wordt nu ook bevestigd door journalist Rudy Galetti, die meteen ook alle details van het contract op straat gooit. Er zou voor Lang in Milaan een contract voor vijf jaar klaarliggen, waarbij hij per seizoen 3 miljoen euro zou gaan opstrijken.

Milan moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met Club Brugge, dat uiteraard boter bij de vis wil. Toch zouden de eisen van Blauw-Zwart niet buitensporig zijn, want volgens Galetti zou er al een deal gesloten kunnen worden voor een som rond de 20 miljoen euro. Dat Lang zelf zijn zinnen gezet heeft op een vertrek naar de Rossoneri, speelt alvast in hun voordeel.

VERTREK AANGEKONDIGD
Na de overname lijkt Milan ook makkelijker aan de eisen van Club te kunnen gaan voldoen, waardoor Lang zijn zin lijkt te gaan krijgen. De aanvaller had de voorbije maanden alvast meermaals aangekondigd dat hij deze zomer een transfer zou gaan maken. Vorige week bevestigde hij dat nog eens in een spraakmakend interview.


LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Moet Club vrede nemen met 20 miljoen?

Meest recent

Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

34
34
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

24
24
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

18
18
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

105
105
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

223
223
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

173
173
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

180
180
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

312
312
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

123
123
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

182
182
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

177
177
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

580
580
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

908
908
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

457
457
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

249
249
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

411
411
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

138
138
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

636
636
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

192
192
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

65
65
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

76
76
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

153
153
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

346
346
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

262
262

Meer sportnieuws