'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

door
'Lang bereikt persoonlijk akkoord, cijfers bekend'

Bij Club Brugge lijkt er met Ferran Jutgla elk moment een nieuwe aanvaller neer te gaan strijken en daarmee lijkt de deur open te staan voor het vertrek van minstens één van de Brugse goudhaantjes. Zowel Charles De Ketelaere als Noa Lang lijken klaar voor een stap hogerop en werden de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan. Vooral voor Lang lijkt een transfer stilaan dicht te komen.


In Italië gaan alsmaar meer geluiden op dat de Nederlander immers al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met de Italiaanse kampioen. Dat nieuws wordt nu ook bevestigd door journalist Rudy Galetti, die meteen ook alle details van het contract op straat gooit. Er zou voor Lang in Milaan een contract voor vijf jaar klaarliggen, waarbij hij per seizoen 3 miljoen euro zou gaan opstrijken.

Milan moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met Club Brugge, dat uiteraard boter bij de vis wil. Toch zouden de eisen van Blauw-Zwart niet buitensporig zijn, want volgens Galetti zou er al een deal gesloten kunnen worden voor een som rond de 20 miljoen euro. Dat Lang zelf zijn zinnen gezet heeft op een vertrek naar de Rossoneri, speelt alvast in hun voordeel.

VERTREK AANGEKONDIGD
Na de overname lijkt Milan ook makkelijker aan de eisen van Club te kunnen gaan voldoen, waardoor Lang zijn zin lijkt te gaan krijgen. De aanvaller had de voorbije maanden alvast meermaals aangekondigd dat hij deze zomer een transfer zou gaan maken. Vorige week bevestigde hij dat nog eens in een spraakmakend interview.


LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Moet Club vrede nemen met 20 miljoen?

Meest recent

Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

28
28
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

58
58
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

43
43
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

113
113
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

33
33
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

140
140
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

215
215
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

25
25
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

241
241
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

91
91
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

121
121
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

360
360
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

353
353
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

385
385
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

591
591
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

185
185
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

120
120
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

50
50
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

89
89
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

339
339
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

121
121
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

115
115
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

109
109
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

86
86

Meer sportnieuws