'Club Brugge richt pijlen op jonge Israëliër'

door
'Club Brugge richt pijlen op jonge Israëliër'

Club Brugge lijkt af te stevenen op een drukke zomer. Vooral in het offensief compartiment staat er heel wat op til in Westkapelle, waar nieuwe spits Ferran Jutgla eerstdaags officieel wordt voorgesteld. In de tussentijd maakt Blauw-Zwart blijkbaar werk van nog een aantal andere dossiers.


Zo werd de landskampioen de voorbije dagen reeds gelinkt aan een resem middenvelders, maar ook voorin mag er zelfs na de komst van Jutgla gerust nog wat bij. Het toonaangevende Israëlische medium Walla komt in dat opzicht nu met een interessant nieuwtje op de proppen. Volgens hen solliciteert Club namelijk tevens nog naar de diensten van hun landgenoot Dor Turgeman.

Het voorbije jaar bracht de 18-jarige aanvaller van Maccabi Tel Aviv, in zijn thuisland aanzien als een groot talent, op huurbasis door bij Betar Tel Aviv Bat Yam. Daar was hij goed voor vier doelpunten en vijf assists in 31 optredens, prestaties die dus de aandacht van Vincent Mannaert en co hebben gewekt. Nog volgens de krant is er zelfs al sprake van een eerste officieel bod vanuit Jan Breydel.

GEEN AKKOORD
Het medium voegt er wel meteen aan toe dat Maccabi Tel Aviv voorlopig niet van plan is in te gaan op het Brugse voorstel. Zij zien tenslotte toekomst in Turgeman, die wellicht mag rekenen op een kans bij het eerste elftal. De Israëlische topclub verlangt naar verluidt dan ook een veel hoger bedrag dan de niet nader gekende som die Club op tafel wilde leggen. Een akkoord lijkt dus ver weg.

LEES OOK: Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

Goed target voor Club Brugge?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

39
39
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

91
91
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

67
67
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

126
126
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

130
130
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

168
168
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

54
54
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

159
159
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

404
404
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

346
346
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

117
117
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

323
323
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

226
226
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

107
107
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

257
257
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

24
24
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

112
112
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

525
525
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

135
135
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

250
250
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

357
357
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws