'Club Brugge richt pijlen op jonge Israëliër'

259 stemmen
'Club Brugge richt pijlen op jonge Israëliër'

Club Brugge lijkt af te stevenen op een drukke zomer. Vooral in het offensief compartiment staat er heel wat op til in Westkapelle, waar nieuwe spits Ferran Jutgla eerstdaags officieel wordt voorgesteld. In de tussentijd maakt Blauw-Zwart blijkbaar werk van nog een aantal andere dossiers.


Zo werd de landskampioen de voorbije dagen reeds gelinkt aan een resem middenvelders, maar ook voorin mag er zelfs na de komst van Jutgla gerust nog wat bij. Het toonaangevende Israëlische medium Walla komt in dat opzicht nu met een interessant nieuwtje op de proppen. Volgens hen solliciteert Club namelijk tevens nog naar de diensten van hun landgenoot Dor Turgeman.

Het voorbije jaar bracht de 18-jarige aanvaller van Maccabi Tel Aviv, in zijn thuisland aanzien als een groot talent, op huurbasis door bij Betar Tel Aviv Bat Yam. Daar was hij goed voor vier doelpunten en vijf assists in 31 optredens, prestaties die dus de aandacht van Vincent Mannaert en co hebben gewekt. Nog volgens de krant is er zelfs al sprake van een eerste officieel bod vanuit Jan Breydel.

GEEN AKKOORD
Het medium voegt er wel meteen aan toe dat Maccabi Tel Aviv voorlopig niet van plan is in te gaan op het Brugse voorstel. Zij zien tenslotte toekomst in Turgeman, die wellicht mag rekenen op een kans bij het eerste elftal. De Israëlische topclub verlangt naar verluidt dan ook een veel hoger bedrag dan de niet nader gekende som die Club op tafel wilde leggen. Een akkoord lijkt dus ver weg.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Goed target voor Club Brugge?

Meest recent

'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

8
8
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

54
54
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

143
143
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

231
231
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

272
272
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

85
85
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

73
73
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

546
546
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

305
305
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

138
138
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

137
137
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

129
129
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

106
106
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

308
308
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

132
132
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

441
441
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

109
109
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

41
41
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

143
143
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

582
582
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

221
221
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

75
75
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

374
374
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

287
287

Meer sportnieuws