Skov Olsen verontwaardigd: "Kon carrière kosten"

196 stemmen
Skov Olsen verontwaardigd:

Andreas Skov Olsen (22) heeft zich op korte tijd opgewerkt tot een sterkhouder bij Club Brugge. De Deen kwam in januari over van het Italiaanse Bologna en had meteen een impact. Hij scoorde en liet scoren en hielp Club zo mee op weg in zijn inhaalrace naar de titel. Ook bij de nationale ploeg van Denemarken is Skov Olsen uitgegroeid tot een meer dan gewaardeerde kracht.


Zo mocht de buitenspeler in het Nations League-duel tegen Frankrijk in de basis starten. Hij bleef 84 minuten op het veld staan en had zo een groot aandeel in de verrassende overwinning van de Denen. Ze haalden het met 1-2 op het veld van de wereldkampioen. Op de tweede speeldag, tegen Oostenrijk, mocht Skov Olsen dan weer een kleine 40 minuten invallen. Denemarken won opnieuw met 1-2 en is zo uitstekend begonnen aan zijn campagne.

Na afloop van de partij in Wenen was er wel heel wat te doen over het veld. Zo was er in het midden een gigantisch gat te zien. "De exacte omstandigheden worden momenteel onderzocht, maar we vermoeden een verband met de enorme regenval van de avond ervoor", kwam de Oostenrijkse bond met een verklaring bij BT. Skov Olsen dacht er het zijne van. "Dit moet beter. Iemands carrière had na vandaag voorbij kunnen zijn", vertelde hij aan TV2.

QATAR

Denemarken en Skov Olsen wisten zich te plaatsen voor het WK in Qatar. De Scandinaviërs zullen het in de groepsfase opnemen tegen Tunesië en ... Frankrijk. De derde tegenstander is nog niet bekend. Australië, de Verenigde Arabische Emiraten en Peru zullen onder elkaar uitmaken wie de derde opponent wordt van Denemarken.

LEES OOK: Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Dit zou niet mogen op dit niveau ...

Meest recent

Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

4
4
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

167
167
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

55
55
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

14
14
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

154
154
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

60
60
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

61
61
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

42
42
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

315
315
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

186
186
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

223
223
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

116
116
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

150
150
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

374
374
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

284
284
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

241
241
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

202
202
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

293
293
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

235
235
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

94
94
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

557
557
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

242
242
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

408
408
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

189
189

Meer sportnieuws