'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

door
'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

AC Milan mocht zich dit seizoen sinds lang nog eens een kampioen van Italië noemen. De Rossoneri slaagden erin om stadsgenoot Internazionale achter zich te houden. Volgend seizoen willen ze dat kunststukje maar wat graag overdoen in San Siro, en daarom zou er deze zomer geïnvesteerd worden in nieuw spelersmateriaal.


Milan zou zich in die context graag willen verzekeren van de diensten van Brahim Diaz. Dat meldt Fichajes. De Spanjaard wordt tot midden volgend jaar gehuurd van Real Madrid en liet zich positief opmerken dit seizoen. Hij kwam tot 31 optredens in de Serie A. Hij scoorde drie keer en gaf ook drie assists. De aankoopoptie in zijn contract bedraagt echter 22 miljoen en dat zou te veel zijn voor Milan. Bovendien zou Real Diaz wel eens kunnen terughalen en hem een kans geven.

Als Milan Diaz misloopt, dan zal het volgens Defensa Central het geweer van schouder veranderen. De Italiaanse club wil dan Marco Asensio en Luka Jovic naar San Siro halen. Die dubbeldeal zou echter veel duurder uitvallen dan het aantrekken van Diaz, dus het is afwachten of Milan ook daadwerkelijk tot actie zal overgaan. Asensio en Jovic moeten respectievelijk 40 en 16 miljoen kosten (Transfermarkt). Dat is meer dan dubbel zoveel als de 22 miljoen voor Diaz.

CDK EN LANG

Als Milan tot actie overgaat voor het Real-duo, dan zou Club Brugge zomaar heel wat miljoenen in rook kunnen zien opgaan. De dossiers van Charles De Ketelaere en Noa Lang lijken echter al in een verdergevorderd stadium te zitten. Met CDK en zijn entourage zou Milan in de loop van deze week nieuwe gesprekken voeren. In het geval van Lang zou er volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een akkoord zijn over een contract van vijf seizoenen. Ook met Lang zelf is er een deal, enkel op clubniveau moeten de plooien nog gladgestreken worden.

LEES OOK: 'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Trending:

'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

Wie zal naar Milan gaan?

Meest recent

Anderlecht-fans reageren woedend: “Ze lachen met ons!”

RSC Anderlecht stelde vier nieuwe shirts voor. Paars-Wit legde het volledige creatieve ontwerp in de ...

39
39
STVV gaat weer Japanse toer op met aanwinst nummer acht (!)

Sint-Truiden VV zit niet stil op de zomermercato. Op de officiële kanalen werd al de achtste ...

15
15
KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

30
30
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

122
122
'Lokeren past voor ex-Rode Duivel, wel zoon Gouden Schoen?'

Begin augustus wordt het seizoen in de Challenger Pro League afgetrapt en dus zijn heel wat clubs ...

47
47
'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Bij Club Brugge lijkt het echte transfervuurwerk nog te moeten losbarsten. Ferran Jutgla trok wel ...

674
674
‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

60
60
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

616
616
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

221
221
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

89
89
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

86
86
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

458
458
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

172
172
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

214
214
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

1178
1178
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

734
734
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

609
609
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

513
513
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

83
83
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

102
102
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

270
270
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

106
106
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1356
1356
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

207
207

Meer sportnieuws