'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

door
'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

AC Milan mocht zich dit seizoen sinds lang nog eens een kampioen van Italië noemen. De Rossoneri slaagden erin om stadsgenoot Internazionale achter zich te houden. Volgend seizoen willen ze dat kunststukje maar wat graag overdoen in San Siro, en daarom zou er deze zomer geïnvesteerd worden in nieuw spelersmateriaal.


Milan zou zich in die context graag willen verzekeren van de diensten van Brahim Diaz. Dat meldt Fichajes. De Spanjaard wordt tot midden volgend jaar gehuurd van Real Madrid en liet zich positief opmerken dit seizoen. Hij kwam tot 31 optredens in de Serie A. Hij scoorde drie keer en gaf ook drie assists. De aankoopoptie in zijn contract bedraagt echter 22 miljoen en dat zou te veel zijn voor Milan. Bovendien zou Real Diaz wel eens kunnen terughalen en hem een kans geven.

Als Milan Diaz misloopt, dan zal het volgens Defensa Central het geweer van schouder veranderen. De Italiaanse club wil dan Marco Asensio en Luka Jovic naar San Siro halen. Die dubbeldeal zou echter veel duurder uitvallen dan het aantrekken van Diaz, dus het is afwachten of Milan ook daadwerkelijk tot actie zal overgaan. Asensio en Jovic moeten respectievelijk 40 en 16 miljoen kosten (Transfermarkt). Dat is meer dan dubbel zoveel als de 22 miljoen voor Diaz.

CDK EN LANG

Als Milan tot actie overgaat voor het Real-duo, dan zou Club Brugge zomaar heel wat miljoenen in rook kunnen zien opgaan. De dossiers van Charles De Ketelaere en Noa Lang lijken echter al in een verdergevorderd stadium te zitten. Met CDK en zijn entourage zou Milan in de loop van deze week nieuwe gesprekken voeren. In het geval van Lang zou er volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een akkoord zijn over een contract van vijf seizoenen. Ook met Lang zelf is er een deal, enkel op clubniveau moeten de plooien nog gladgestreken worden.

LEES OOK: ‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

Wie zal naar Milan gaan?

Meest recent

Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

0
0
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

7
7
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

58
58
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

149
149
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

18
18
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

84
84
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

23
23
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

38
38
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

67
67
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

74
74
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

353
353
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

208
208
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

156
156
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

132
132
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

299
299
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

41
41
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

86
86
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

237
237
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

34
34
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

88
88
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

139
139
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

209
209
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

79
79
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

104
104
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

49
49

Meer sportnieuws