'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

886 stemmen
'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

AC Milan mocht zich dit seizoen sinds lang nog eens een kampioen van Italië noemen. De Rossoneri slaagden erin om stadsgenoot Internazionale achter zich te houden. Volgend seizoen willen ze dat kunststukje maar wat graag overdoen in San Siro, en daarom zou er deze zomer geïnvesteerd worden in nieuw spelersmateriaal.


Milan zou zich in die context graag willen verzekeren van de diensten van Brahim Diaz. Dat meldt Fichajes. De Spanjaard wordt tot midden volgend jaar gehuurd van Real Madrid en liet zich positief opmerken dit seizoen. Hij kwam tot 31 optredens in de Serie A. Hij scoorde drie keer en gaf ook drie assists. De aankoopoptie in zijn contract bedraagt echter 22 miljoen en dat zou te veel zijn voor Milan. Bovendien zou Real Diaz wel eens kunnen terughalen en hem een kans geven.

Als Milan Diaz misloopt, dan zal het volgens Defensa Central het geweer van schouder veranderen. De Italiaanse club wil dan Marco Asensio en Luka Jovic naar San Siro halen. Die dubbeldeal zou echter veel duurder uitvallen dan het aantrekken van Diaz, dus het is afwachten of Milan ook daadwerkelijk tot actie zal overgaan. Asensio en Jovic moeten respectievelijk 40 en 16 miljoen kosten (Transfermarkt). Dat is meer dan dubbel zoveel als de 22 miljoen voor Diaz.

CDK EN LANG

Als Milan tot actie overgaat voor het Real-duo, dan zou Club Brugge zomaar heel wat miljoenen in rook kunnen zien opgaan. De dossiers van Charles De Ketelaere en Noa Lang lijken echter al in een verdergevorderd stadium te zitten. Met CDK en zijn entourage zou Milan in de loop van deze week nieuwe gesprekken voeren. In het geval van Lang zou er volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een akkoord zijn over een contract van vijf seizoenen. Ook met Lang zelf is er een deal, enkel op clubniveau moeten de plooien nog gladgestreken worden.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Wie zal naar Milan gaan?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

61
61
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

66
66
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

28
28
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

69
69
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

212
212
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

433
433
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

272
272
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

412
412
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

364
364
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

359
359
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

273
273
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

244
244
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

468
468
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

314
314
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

294
294
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

309
309
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

84
84
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

201
201
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

199
199
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

328
328
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

503
503

Meer sportnieuws