'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

door
'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

AC Milan mocht zich dit seizoen sinds lang nog eens een kampioen van Italië noemen. De Rossoneri slaagden erin om stadsgenoot Internazionale achter zich te houden. Volgend seizoen willen ze dat kunststukje maar wat graag overdoen in San Siro, en daarom zou er deze zomer geïnvesteerd worden in nieuw spelersmateriaal.


Milan zou zich in die context graag willen verzekeren van de diensten van Brahim Diaz. Dat meldt Fichajes. De Spanjaard wordt tot midden volgend jaar gehuurd van Real Madrid en liet zich positief opmerken dit seizoen. Hij kwam tot 31 optredens in de Serie A. Hij scoorde drie keer en gaf ook drie assists. De aankoopoptie in zijn contract bedraagt echter 22 miljoen en dat zou te veel zijn voor Milan. Bovendien zou Real Diaz wel eens kunnen terughalen en hem een kans geven.

Als Milan Diaz misloopt, dan zal het volgens Defensa Central het geweer van schouder veranderen. De Italiaanse club wil dan Marco Asensio en Luka Jovic naar San Siro halen. Die dubbeldeal zou echter veel duurder uitvallen dan het aantrekken van Diaz, dus het is afwachten of Milan ook daadwerkelijk tot actie zal overgaan. Asensio en Jovic moeten respectievelijk 40 en 16 miljoen kosten (Transfermarkt). Dat is meer dan dubbel zoveel als de 22 miljoen voor Diaz.

CDK EN LANG

Als Milan tot actie overgaat voor het Real-duo, dan zou Club Brugge zomaar heel wat miljoenen in rook kunnen zien opgaan. De dossiers van Charles De Ketelaere en Noa Lang lijken echter al in een verdergevorderd stadium te zitten. Met CDK en zijn entourage zou Milan in de loop van deze week nieuwe gesprekken voeren. In het geval van Lang zou er volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een akkoord zijn over een contract van vijf seizoenen. Ook met Lang zelf is er een deal, enkel op clubniveau moeten de plooien nog gladgestreken worden.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Wie zal naar Milan gaan?

Meest recent

‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

14
14
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

45
45
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

91
91
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

98
98
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

274
274
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

41
41
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

774
774
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

50
50
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

366
366
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

259
259
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

135
135
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

316
316
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

187
187
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

541
541
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

55
55
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

183
183
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

155
155
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

57
57
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

172
172
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

180
180
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

129
129
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

202
202
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

105
105
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

43
43
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

101
101

Meer sportnieuws