'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

door
'Milanese miljoenen in gevaar voor Club Brugge'

AC Milan mocht zich dit seizoen sinds lang nog eens een kampioen van Italië noemen. De Rossoneri slaagden erin om stadsgenoot Internazionale achter zich te houden. Volgend seizoen willen ze dat kunststukje maar wat graag overdoen in San Siro, en daarom zou er deze zomer geïnvesteerd worden in nieuw spelersmateriaal.


Milan zou zich in die context graag willen verzekeren van de diensten van Brahim Diaz. Dat meldt Fichajes. De Spanjaard wordt tot midden volgend jaar gehuurd van Real Madrid en liet zich positief opmerken dit seizoen. Hij kwam tot 31 optredens in de Serie A. Hij scoorde drie keer en gaf ook drie assists. De aankoopoptie in zijn contract bedraagt echter 22 miljoen en dat zou te veel zijn voor Milan. Bovendien zou Real Diaz wel eens kunnen terughalen en hem een kans geven.

Als Milan Diaz misloopt, dan zal het volgens Defensa Central het geweer van schouder veranderen. De Italiaanse club wil dan Marco Asensio en Luka Jovic naar San Siro halen. Die dubbeldeal zou echter veel duurder uitvallen dan het aantrekken van Diaz, dus het is afwachten of Milan ook daadwerkelijk tot actie zal overgaan. Asensio en Jovic moeten respectievelijk 40 en 16 miljoen kosten (Transfermarkt). Dat is meer dan dubbel zoveel als de 22 miljoen voor Diaz.

CDK EN LANG

Als Milan tot actie overgaat voor het Real-duo, dan zou Club Brugge zomaar heel wat miljoenen in rook kunnen zien opgaan. De dossiers van Charles De Ketelaere en Noa Lang lijken echter al in een verdergevorderd stadium te zitten. Met CDK en zijn entourage zou Milan in de loop van deze week nieuwe gesprekken voeren. In het geval van Lang zou er volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een akkoord zijn over een contract van vijf seizoenen. Ook met Lang zelf is er een deal, enkel op clubniveau moeten de plooien nog gladgestreken worden.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Wie zal naar Milan gaan?

Meest recent

'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

24
24
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

3
3
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

130
130
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

50
50
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

187
187
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

99
99
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

31
31
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

357
357
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

227
227
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

156
156
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

133
133
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

470
470
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

95
95
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

67
67
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

581
581
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

132
132
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

269
269
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

194
194
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

63
63
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

461
461
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

473
473
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

64
64
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

274
274

Meer sportnieuws