TRANSFERUURTJE: 'Club vindt akkoord, einde verhaal Mertens'

525
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt akkoord, einde verhaal Mertens'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge staat dicht bij een transfer van Ferran Jutgla (FC Barcelona). De speler wordt deze week nog in België verwacht voor zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens kunnen de handtekeningen gezet worden. Jutgla zou volgens Het Laatste Nieuws een contract ondertekenen tot medio 2026. Met Barcelona werd dan weer een akkoord gevonden over een transfersom van zo'n 5 miljoen euro. Al voegt transferwatcher Fabrizio Romano daar aan toe dat dit bedrag nog gevoelig kan stijgen door allerlei bonussen en variabelen. Daarnaast zouden de Catalanen ook nog eens 10% krijgen van de mogelijke doorverkoopsom.

Noa lang lijkt op weg naar AC Milan. Volgens La Gazzetta dello Sport werd tussen de entourage van Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen een akkoord gevonden over een contract van vijf seizoenen en over alle financiële voorwaarden aan spelerszijde. Op clubniveau is er wel nog geen overeenkomst, maar dat zou niet lang duren nu de overname van Milan volledig is afgerond. Bij CalcioMercato meldt men echter dat de afloop van het dossier momenteel in handen van één man ligt. Volgens CM heeft Paolo Maldini de transfer van Lang even 'on hold' gezet. Hij zou enkele dagen nemen om te reflecteren over het dossier.

Ook de samenwerking met Sargis Adamyan er lijkt erop te zitten. De Armeense spits werd afgelopen winter op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. Hij deed het zeker niet onaardig, maar toch lijkt Club niet geneigd om beroep te doen op de afkoopclausule in zijn huurcontract. Volgens Kicker heeft het er alle schijn van dat Adamyan na de zomerbreak niet meer terugkeert naar West-Vlaanderen en ook bij Hoffenheim lijkt hij geen hoofdrol te gaan spelen. Verschillende Bundesliga-ploegen zouden wel belangstelling tonen.

Enige tijd geleden raakte al bekend dat Club Brugge verregaande interesse heeft voor toptalent Williot Swedberg. Vorige week bracht Swedberg volgens Spaanse bronnen een bezoek aan het Jan Breydelstadion en Belfius Base Camp. Daarna trok de Zweed dan weer richting Spanje, waar hij het oefenkamp van Celta de Vigo ging verkennen. Volgens Faro De Vigo zou Celta echter niet bepaald een plan hebben met Swedberg. Door het uitvallen van Mats Rits zou hij bij Club meer aan spelen kunnen toekomen. Bovendien kan hij ook mogelijk proeven van Champions League-voetbal. Twee troeven die Vincent Mannaert en co ongetwijfeld zullen uitspelen.

RSC Anderlecht
bekeek in de voorbije weken of een nieuwe huurbeurt van Josua Zirkzee mogelijk is. Maar het Duitse Kicker vreest dat Paars-Wit zijn plannen voorlopig in de koelkast moet steken. Zirkzee en zijn entourage zouden nochtans openstaan voor een verlengd verblijf, Bayern blijkt echter niet geneigd om mee te werken. De Duitse kampioen vasthouden aan een vraagprijs van 10 miljoen euro. Wat veel te hoog is voor Paars-Wit.

Bij KRC Genk kan Jhon Lucumi rekenen op heel wat interesse. Volgens de Colombiaanse journalist Pipe Sierra zou Atalanta opnieuw belangstelling tonen. Maar ook het Duitse Augsburg zou interesse hebben. Genk hoopt volgens de genoemde bron op een slordige 10 miljoen euro voor de 23-jarige.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Beerschot zijn oog laten vallen op Mardochée Nzita. De 22-jarige linksachter genoot zijn jeugdopleiding bij Anderlecht, maar koos in 2019 voor een Italiaans avontuur. Daar speelde hij eerst een jaar bij Perugia, alvorens naar Pescara te verkassen.

Beerschot gaat langer door met Ryan Sanusi (30). Die heeft zijn contract verlengd heeft op het Kiel verlengd. Dat meldde de club op de officiële kanalen. De middenvelder zette zijn krabbel onder een overeenkomst tot 2025. Beerschot maakte ook de komst van Robbe Quirynen bekend. De 20-jarige transfervrije vleugelverdediger zette op 't Kiel zijn krabbel onder een contract van twee seizoenen, met de optie tot twee extra jaren.

Xavier Mercier
lijkt zo goed als op weg naar het Hongaarse Ferencvaros. Het Nieuwsblad meldde immers dat Mercier afwezig was tijdens de medische testen van OHL. Een transfer hangt dus in de lucht voor de smaakmaker van de Leuvenaars. Het is wel nog niet duidelijk welk bedrag de ploeg van Marc Brys zal vangen voor zijn smaakmaker.

BUITENLAND

Dries Mertens lijkt Napoli te gaan verlaten. CalcioMercato is zeker van het feit dat de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en de Italiaanse topclub beëindigd zijn. Mertens zou een te hoog loon willen. Napoli heeft beslist om niet toe te geven aan de hoge looneisen van Mertens en zal de Rode Duivel transfervrij laten beschikken volgens de genoemde bron.

Newcastle United
zou opnieuw aan de mouw trekken van Yannick Carasco. Voor de steenrijke Magpies zou het geen probleem zijn om de afkoopsom van 60 miljoen euro op tafel te leggen. Volgens Marca is de Engelse club echter slechts een pion in een sluw spelletje van Carrasco en zijn makelaar Pini Zahavi, die met de interesse Atletico onder druk willen zetten om hem een nieuw contract te geven, met een hogere afkoopsom én uiteraard een hoger loon.

Atlético Madrid
zou Raul De Tomas willen halen als vervanger van Luis Suárez. De 27-jarige Spanjaard kende een uitstekend seizoen bij Espanyol, waar hij goed was voor zeventien doelpunten en drie assists. Het is wel nog niet duidelijk of Espanyol ook daadwerkelijk wil meewerken aan een transfer. Volgens Fichajes zou de aanvaller zelf alvast een overstap richting de Spaanse hoofdstad zien zitten.

Bayern München lijkt door te drukken voor Sadio Mané. Der Rekordmeister deed al een bod, maar dat werd echter door Liverpool van tafel geveegd. Bayern heeft volgens Sport1 alweer een nieuwe aanbieding klaar. Zo zou het dit keer gaan om 35 miljoen euro, met een bonuspakket van nog eens 5 miljoen euro. Volgens het Duitse medium zouden beide clubs er inmiddels ook vanuit gaan dat er weldra een akkoord kan bereikt worden.

Volgens GiveMeSport heeft Liverpool verregaande interesse in Darwin Nunez. De Uruguayaan van Benfica zou de voorkeur van Jurgen Klopp genieten om de potentieel vertrekkende Sadio Mané te vervangen. Het medium meldt ook dat de Reds zelfs al een officieel bod neerlegden bij Benfica. Over een akkoord is er evenwel nog geen sprake. Daardoor lijkt Liverpool een stuk sneller te schakelen dan de grote rivaal uit Manchester United, dat al langer zou azen op de diensten van de smaakmaker van Benfica. Eerder werd ook Real Madrid al gelinkt aan de aanvaller.

Kevin Mirallas is nog steeds op zoek naar een club. De voorbije dagen was er al sprake van een mogelijke terugkeer naar Saint-Etienne, maar ook een andere Franse club blijkt een optie. Volgens MSV Foot heeft nu ook AC Ajaccio geïnformeerd. De club uit Corsica keert volgend seizoen terug in de Ligue 1, nadat ze dit seizoen als tweede in de Ligue 2 eindigden.

Real Madrid
wil vol werk wou maken van het aantrekken van Aurélien Tchouaméni. Volgens AS is de deal nu ook bijna rond. Real zou al een persoonlijk akkoord gevonden hebben met de 22-jarige, terwijl ook de onderhandelingen met AS Monaco goed zouden opschieten. Er heerst wel nog een kloof tussen vraag en aanbod, want de Monegasken zouden 80 miljoen euro eisen en Real wil momenteel niet meer dan 60 miljoen geven.

Verschillende clubs zouden hengelen naar de diensten van Gareth Bale. Newcastle, Tottenham en Southampton werden al aan de speler gelinkt. Ook Cardiff City werd genoemd. Volgens de BBC hoopt de club uit de Welshe hoofdstad Bale binnen te halen. Er zouden volgens het medium zelfs al contacten geweest zijn.

FC Barcelona
zou volgens Fichajes opnieuw denken aan Dani Olmo (24). De middenvelder van RB Leipzig kende een tegenvallend seizoen in de Bundesliga met slechts 19 optredens (3 goals, 3 assists). Daarom zou hij een verhuis naar Barça overwegen. Trainer Xavi is een fan en wil de speler er naar verluidt graag bij. Zijn transferwaarde wordt geschat op 45 miljoen euro (Transfermarkt).

Ángel Di María heeft zijn zinnen gezet op een verblijf bij FC Barcelona. Alles wees er niet zo lang geleden nochtans op dat de oud-speler van PSG gratis naar de Italiaanse topclub Juventus zou verkassen, maar de speler uitte zijn wens om liever in La Liga te willen spelen. Volgens Fichajes heeft de entourage van de middenvelder hem zelf aangeboden aan Barça. Beide partijen zouden de eerste contacten al hebben gelegd en zijn van plan de transfer effectief te maken.

Juve wordt ook al geruime tijd aan Paul Pogba gelinkt. De Oude Dame boekt volgens Fabrizio Romano progressie in de onderhandelingen met de zaakwaarnemer van de Fransman. Juventus zou Pogba een jaarsalaris van acht miljoen euro aanbieden, waardoor hij meteen de best betaalde speler van de club zou worden. De entourage van de middenvelder zou inmiddels ook gecharmeerd zijn door het voorstel van de Italiaanse topclub.

LEES OOK: Vitor Bruno miste Anderlecht-pion door opvallende reden

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot meldt flinke domper voor clash met Anderlecht
Beerschot meldt flinke domper voor clash met Anderlecht
107

Zal Lang het maken bij Milan?

Meest recent

KAA Gent stoomt door: Rik De Mil looft en tempert

KAA Gent stoomt ook in Europa door. De leider van de Jupiler Pro League won met het kleinste ...

0
0
Vitor Bruno miste Anderlecht-pion door opvallende reden

RSC Anderlecht keert met nul punten huiswaarts van Zagreb. In de Europa League werd met 1-0 verloren ...

11
11
Nieuw Union-goudhaantje staat op: Hubert grijpt in

Union SG wist in het slot van de wedstrijd een punt uit de brand te slepen tegen Real Sociedad. De ...

14
14
AA Gent niet te stoppen: héél straffe ambitie

AA Gent is voorlopig uitstekend bezig. Ook in Europa verloopt alles op wieltjes. De Buffalo's wonnen ...

43
43
Bruno met geniale zet? Nieuwe patron bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde tegen Dinamo Zagreb een stuk beter dan tegen Cercle Brugge, maar verloor nu ...

131
131
PSV-fan Van Gerwen met persoonlijk drama: "Plots werd het heel stil"

Michael van Gerwen heeft de voorbije jaren al heel wat meegemaakt, maar ook naast de oche is het ...

17
17
STVV klaart de klus: "Zoals FC Barcelona"

STVV heeft zijn Europese campagne afgetrapt met een oververdiende 2-0-zege tegen Iberia. Een ...

19
19
Rits komt met bizar verhaal over Renard en Borguet

Bij RSC Anderlecht lijkt Antoine Sibierski voor een nieuwe wind te zorgen. Paars-Wit heeft duidelijk ...

110
110
Weldra nieuwe Rode Duivel voor KRC Genk?

Mark van Bommel heeft de nodige weelde bij de Rode Duivels. De bondscoach zal ongetwijfeld een ...

88
88
Hubert blinkt: "Eén van mijn fierste momenten als coach"

Union SG is zeer sterk gestart in de Europa League. Na de vlotte zege tegen Viktoria Plzen pakten ze ...

36
36
'Conte op zucht van terugkeer naar Premier League'

Manchester United lijkt steeds nadrukkelijker rekening te houden met een trainerswissel. Volgens ...

43
43
'Anderlecht-ster maakt buitenland gek: miljoenen lonken'

In Kroatië noemen ze hem een van de beste jonge spitsen van Europa. In België kreeg ...

194
194
Straf AA Gent: "Heb hier andere tijden meegemaakt"

AA Gent won met 1-0 van een Aarhus dat veel sterkhouders liet rusten. De Buffalo's blijven zo wel ...

91
91
Bruno looft vier spelers na verlies: "Zij toonden zich"

RSC Anderlecht speelde zestig minuten best goed, nadien was het dertig minuten minder. Er werd met ...

281
281
STVV wint mét wereldgoal: "Dit is zo mooi"

STVV heeft zijn campagne in de Conference League zeer goed gestart met een 2-0-zege. Robert-Jan ...

55
55
Anderlecht met veel pech: "Dit verdienden we niet"

RSC Anderlecht verloor met 1-0 bij Dinamo Zagreb na een ongelukkige penalty. De Brusselaars kenden ...

122
122
IJskoude douche voor Anderlecht: één sterkhouder gebuisd

Na twee speeldagen is RSC Anderlecht nog steeds puntenloos in de Europa League. Donderdag speelde ...

182
182
UEL/UECL: Trossard klopt De Cat, nog meer Duivels vieren

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. En ...

24
24
Europees drama Anderlecht: 0 op 6 na penalty in 96ste minuut

RSC Anderlecht heeft zichzelf serieus in de voet geschoten in de League Phase van de Europa League. ...

212
212
Start van sprookje? STVV trakteert Stayen op Europese zege

STVV heeft zijn start in de Conference League niet gemist. De Limburgers boekten donderdagavond een ...

75
75
'Flick laaiend enthousiast: Barça wil nieuwe Club Brugge-deal'

Club Brugge deed afgelopen zomer zaken met FC Barcelona. De Spaanse kampioen betaalde zo'n 10 ...

632
632
Filip Joos zwijmelt: volgende monstertransfer voor Union

Union SG heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het Europese toneel. Tegen Real Sociedad ...

152
152
Anderlecht laat kansen liggen: één titularis valt uit de toon

RSC Anderlecht gaat donderdagavond op zoek naar zijn eerste punten in de League Phase van de Europa ...

107
107
Na WK-drama: Tessa Wullaert loopt helemaal leeg op Instagram

Tessa Wullaert laat zich niet zomaar doen. Terwijl de Red Flames na een nieuwe mislukte WK campagne ...

115
115
UEL/UECL: Sadiki voorkomt megastunt, Kroatische blamage Ajax

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. En ...

67
67

Meer sportnieuws