'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

500 stemmen
'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

De drukke transferperiode dreigt in een stroomversnelling te gaan komen voor Club Brugge. De landskampioen gaf al aan dat enkele sterkhouders het Jan Breydelstadion zullen verlaten, en men mag zich wellicht snel verwachten aan enkele officiële aanbiedingen.


Noa Lang nam al afscheid van de Brugse supporters, en zal de landskampioen dus met zekerheid verlaten. Toch is er momenteel nog geen officieel bod binnengekomen bij de Bruggelingen. Daar kan volgens Tuttomercatoweb wel eens snel verandering inkomen. Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Milan een nieuwe sponsordeal heeft gesloten met Puma.

Door die nieuwe deal zou de Italiaanse landskampioen maar liefst dertig miljoen euro opstrijken. Het dubbele van het huidige contract met de kledinggigant. Het medium meldt dan ook dat dat geld direct zou gebruikt kunnen worden met het oog op inkomende transfers. Bij Club Brugge lijken ze zich dus te mogen gaan opmaken voor een bezoek van de Italiaanse topclub.

Lang én De Ketelaere?

Er wordt al weken gespeculeerd over de interesse van Milan in Noa Lang én Charles De Ketelaere. De Rossoneri zouden beide spelers aan de kern willen toevoegen, en zouden zelfs bijzonder diep in de buidel willen tasten voor hun diensten. Gezien de recente overname van Milan, én de nieuwe sponsordeal, lijkt de Italiaanse topclub ook over voldoende financiële slagkracht te beschikken om beide transfers te realiseren. De komende weken zal ongetwijfeld duidelijk worden waar beide sterkhouders hun toekomst zullen vervoegen.

LEES OOK: Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Zouden Lang en De Ketelaere de basis halen bij Milan?

Meest recent

'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

61
61
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

137
137
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

197
197
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

224
224
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

272
272
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

99
99
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

100
100
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

526
526
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

221
221
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

619
619
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

561
561
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

128
128
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

749
749
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

467
467
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

116
116
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

44
44
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

687
687
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

736
736
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

200
200
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

788
788
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

79
79
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

99
99
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

205
205
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

112
112
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

121
121

Meer sportnieuws