'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

500 stemmen
'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

De drukke transferperiode dreigt in een stroomversnelling te gaan komen voor Club Brugge. De landskampioen gaf al aan dat enkele sterkhouders het Jan Breydelstadion zullen verlaten, en men mag zich wellicht snel verwachten aan enkele officiële aanbiedingen.


Noa Lang nam al afscheid van de Brugse supporters, en zal de landskampioen dus met zekerheid verlaten. Toch is er momenteel nog geen officieel bod binnengekomen bij de Bruggelingen. Daar kan volgens Tuttomercatoweb wel eens snel verandering inkomen. Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Milan een nieuwe sponsordeal heeft gesloten met Puma.

Door die nieuwe deal zou de Italiaanse landskampioen maar liefst dertig miljoen euro opstrijken. Het dubbele van het huidige contract met de kledinggigant. Het medium meldt dan ook dat dat geld direct zou gebruikt kunnen worden met het oog op inkomende transfers. Bij Club Brugge lijken ze zich dus te mogen gaan opmaken voor een bezoek van de Italiaanse topclub.

Lang én De Ketelaere?

Er wordt al weken gespeculeerd over de interesse van Milan in Noa Lang én Charles De Ketelaere. De Rossoneri zouden beide spelers aan de kern willen toevoegen, en zouden zelfs bijzonder diep in de buidel willen tasten voor hun diensten. Gezien de recente overname van Milan, én de nieuwe sponsordeal, lijkt de Italiaanse topclub ook over voldoende financiële slagkracht te beschikken om beide transfers te realiseren. De komende weken zal ongetwijfeld duidelijk worden waar beide sterkhouders hun toekomst zullen vervoegen.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Zouden Lang en De Ketelaere de basis halen bij Milan?

Meest recent

Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

20
20
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

41
41
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

89
89
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

64
64
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

50
50
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

98
98
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

136
136
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

97
97
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

212
212
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

392
392
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

275
275
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

26
26
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

129
129
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

30
30
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

156
156
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

766
766
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

220
220
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

129
129
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

431
431
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

359
359
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

903
903

Meer sportnieuws