'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

500 stemmen
'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

De drukke transferperiode dreigt in een stroomversnelling te gaan komen voor Club Brugge. De landskampioen gaf al aan dat enkele sterkhouders het Jan Breydelstadion zullen verlaten, en men mag zich wellicht snel verwachten aan enkele officiële aanbiedingen.


Noa Lang nam al afscheid van de Brugse supporters, en zal de landskampioen dus met zekerheid verlaten. Toch is er momenteel nog geen officieel bod binnengekomen bij de Bruggelingen. Daar kan volgens Tuttomercatoweb wel eens snel verandering inkomen. Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Milan een nieuwe sponsordeal heeft gesloten met Puma.

Door die nieuwe deal zou de Italiaanse landskampioen maar liefst dertig miljoen euro opstrijken. Het dubbele van het huidige contract met de kledinggigant. Het medium meldt dan ook dat dat geld direct zou gebruikt kunnen worden met het oog op inkomende transfers. Bij Club Brugge lijken ze zich dus te mogen gaan opmaken voor een bezoek van de Italiaanse topclub.

Lang én De Ketelaere?

Er wordt al weken gespeculeerd over de interesse van Milan in Noa Lang én Charles De Ketelaere. De Rossoneri zouden beide spelers aan de kern willen toevoegen, en zouden zelfs bijzonder diep in de buidel willen tasten voor hun diensten. Gezien de recente overname van Milan, én de nieuwe sponsordeal, lijkt de Italiaanse topclub ook over voldoende financiële slagkracht te beschikken om beide transfers te realiseren. De komende weken zal ongetwijfeld duidelijk worden waar beide sterkhouders hun toekomst zullen vervoegen.

LEES OOK: Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

Zouden Lang en De Ketelaere de basis halen bij Milan?

Meest recent

'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

0
0
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

8
8
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

41
41
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

71
71
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

89
89
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

74
74
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

127
127
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

113
113
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

298
298
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

37
37
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

221
221
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

608
608
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

275
275
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

112
112
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

58
58
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

96
96
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1005
1005
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

75
75
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

48
48
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1055
1055
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

376
376
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

303
303
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

747
747
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

758
758

Meer sportnieuws