'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

door
'Club Brugge vreest voor nieuw miljoenenbod'

De drukke transferperiode dreigt in een stroomversnelling te gaan komen voor Club Brugge. De landskampioen gaf al aan dat enkele sterkhouders het Jan Breydelstadion zullen verlaten, en men mag zich wellicht snel verwachten aan enkele officiële aanbiedingen.


Noa Lang nam al afscheid van de Brugse supporters, en zal de landskampioen dus met zekerheid verlaten. Toch is er momenteel nog geen officieel bod binnengekomen bij de Bruggelingen. Daar kan volgens Tuttomercatoweb wel eens snel verandering inkomen. Er wordt namelijk melding gemaakt van het feit dat Milan een nieuwe sponsordeal heeft gesloten met Puma.

Door die nieuwe deal zou de Italiaanse landskampioen maar liefst dertig miljoen euro opstrijken. Het dubbele van het huidige contract met de kledinggigant. Het medium meldt dan ook dat dat geld direct zou gebruikt kunnen worden met het oog op inkomende transfers. Bij Club Brugge lijken ze zich dus te mogen gaan opmaken voor een bezoek van de Italiaanse topclub.

Lang én De Ketelaere?

Er wordt al weken gespeculeerd over de interesse van Milan in Noa Lang én Charles De Ketelaere. De Rossoneri zouden beide spelers aan de kern willen toevoegen, en zouden zelfs bijzonder diep in de buidel willen tasten voor hun diensten. Gezien de recente overname van Milan, én de nieuwe sponsordeal, lijkt de Italiaanse topclub ook over voldoende financiële slagkracht te beschikken om beide transfers te realiseren. De komende weken zal ongetwijfeld duidelijk worden waar beide sterkhouders hun toekomst zullen vervoegen.

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Zouden Lang en De Ketelaere de basis halen bij Milan?

Meest recent

'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

8
8
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

36
36
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

74
74
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

75
75
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

98
98
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

30
30
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

747
747
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

30
30
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

35
35
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

256
256
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

103
103
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

169
169
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

210
210
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

47
47
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

199
199
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

357
357
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

831
831
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

153
153
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

44
44
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

407
407
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

581
581
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

669
669
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

456
456
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

70
70

Meer sportnieuws