'Atlético wil Suarez vervangen door verrassende naam'

door
'Atlético wil Suarez vervangen door verrassende naam'

Atlético Madrid kende een teleurstellend seizoen. De ploeg van Diego Simeone slaagde er niet in om mee te strijden om de Spaanse landstitel, en kende ook in Europa een wisselvallig parcours. Met het oog op volgend seizoen aast de club uit de Spaanse hoofdstad dan weer op vers bloed.


Atlético besliste om het aflopende contract van Luis Suarez niet te verlengen. De 35-jarige Uruguayaan was nochtans goed voor elf doelpunten dit seizoen. Toch paste de aanvaller niet in de toekomstvisie van de Madrileense bestuurskamer. Atlético wil namelijk verjongen, en richt zijn pijlen nu op een verrassende naam.

Zo zouden de Rojiblancos zijn uitgekomen bij Raul De Tomas. De 27-jarige Spanjaard kende een uitstekend seizoen bij Espanyol, waar hij goed was voor zeventien doelpunten en drie assists. Het is wel nog niet duidelijk of Espanyol ook daadwerkelijk wil meewerken aan een transfer. Volgens Fichajes zou de aanvaller zelf alvast een overstap richting de Spaanse hoofdstad zien zitten. Het gerenommeerde Transfermarkt schat de waarde van De Tomas op 20 miljoen euro.

Pikante overstap

Een overstap van De Tomas richting Atlético zou wel eens gevoelig kunnen liggen bij de fanatieke supporters van de Spaanse topclub. De aanvaller genoot zijn jeugdopleiding namelijk bij stadsgenoot Real Madrid, waar hij echter wel nooit in actie kwam voor het eerste elftal. Na zijn jeugdopleiding probeerde De Tomas het ook al eens bij Benfica, waar hij volledig flopte. Op 27-jarige leeftijd lijkt de Spanjaard dus ‘eindelijk’ voor zijn grote doorbraak te kunnen staan.

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Zal Atlético volgend seizoen terug meestrijden om de landstitel?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

44
44
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

75
75
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

65
65
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

271
271
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

317
317
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

29
29
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

258
258
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

137
137
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

187
187
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

143
143
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

333
333
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

473
473
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

127
127
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

97
97
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

66
66
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

226
226
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1578
1578
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

286
286
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

160
160
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

372
372

Meer sportnieuws