'Atlético wil Suarez vervangen door verrassende naam'

112 stemmen
'Atlético wil Suarez vervangen door verrassende naam'

Atlético Madrid kende een teleurstellend seizoen. De ploeg van Diego Simeone slaagde er niet in om mee te strijden om de Spaanse landstitel, en kende ook in Europa een wisselvallig parcours. Met het oog op volgend seizoen aast de club uit de Spaanse hoofdstad dan weer op vers bloed.


Atlético besliste om het aflopende contract van Luis Suarez niet te verlengen. De 35-jarige Uruguayaan was nochtans goed voor elf doelpunten dit seizoen. Toch paste de aanvaller niet in de toekomstvisie van de Madrileense bestuurskamer. Atlético wil namelijk verjongen, en richt zijn pijlen nu op een verrassende naam.

Zo zouden de Rojiblancos zijn uitgekomen bij Raul De Tomas. De 27-jarige Spanjaard kende een uitstekend seizoen bij Espanyol, waar hij goed was voor zeventien doelpunten en drie assists. Het is wel nog niet duidelijk of Espanyol ook daadwerkelijk wil meewerken aan een transfer. Volgens Fichajes zou de aanvaller zelf alvast een overstap richting de Spaanse hoofdstad zien zitten. Het gerenommeerde Transfermarkt schat de waarde van De Tomas op 20 miljoen euro.

Pikante overstap

Een overstap van De Tomas richting Atlético zou wel eens gevoelig kunnen liggen bij de fanatieke supporters van de Spaanse topclub. De aanvaller genoot zijn jeugdopleiding namelijk bij stadsgenoot Real Madrid, waar hij echter wel nooit in actie kwam voor het eerste elftal. Na zijn jeugdopleiding probeerde De Tomas het ook al eens bij Benfica, waar hij volledig flopte. Op 27-jarige leeftijd lijkt de Spanjaard dus ‘eindelijk’ voor zijn grote doorbraak te kunnen staan.

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Zal Atlético volgend seizoen terug meestrijden om de landstitel?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

8
8
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

15
15
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

22
22
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

99
99
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

46
46
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

189
189
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

195
195
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

60
60
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

273
273
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

29
29
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

425
425
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

303
303
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

355
355
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

140
140
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

63
63
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

120
120
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

99
99
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

48
48
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

269
269
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

131
131
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

789
789
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

526
526
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

285
285

Meer sportnieuws