'Bale kiest voor hoogst bizarre transfer'

door
'Bale kiest voor hoogst bizarre transfer'

Gareth Bale wist zich met Wales voor het eerst sinds 1958 te plaatsen voor het WK. De linkerpoot was daarbij belangrijk, want zijn land scoorde via een vrije trap die van zijn voet vertrok. Waar de toekomst van Bale ligt op clubniveau, is ondertussen nog steeds koffiedik kijken.


De Welshman nam al afscheid van Real Madrid in een emotionele post op zijn sociale media. "Ik kwam hier negen jaar geleden aan als een jonge man die zijn droom wilde verwezenlijken om te spelen voor Real Madrid. Om dit witte tenue te dragen en in Santiago Bernabéu te spelen, om titels te pakken en te doen waar deze club om bekendstaat: de Champions League winnen. Ik kan nu terugkijken en zeggen dat deze droom werkelijkheid is geworden en nog veel, veel meer", schreef hij onder andere.

Verschillende clubs zouden nu naar de diensten van Bale hengelen. Newcastle, Tottenham en Southampton werden al aan de speler gelinkt. Ook Cardiff City werd genoemd. Volgens de BBC hoopt de club uit de Welshe hoofdstad Bale binnen te halen. Er zouden volgens het medium zelfs al contacten geweest zijn. Mehmet Dalman, de voorzitter van de club, trok naar verluidt zelfs naar Wales om te praten over de transfer. Cardiff is de geboorteplaats van Bale, maar een transfer naar de lokale voetbaltrots zou toch een enorme verrassing zijn.

TOTTENHAM

Bale is een jeugdproduct van Southampton en het is bij die club dat hij ook doorbrak als tiener. Pas echt naam maken in Engeland deed hij bij Tottenham. Voor de Spurs speelde hij 237 keer en scoorde hij 72 goals. Dat leverde hem een transfer naar Real op voor het astronomische bedrag van 101 miljoen euro. Met Real won hij talloze trofeeën, waaronder vijf keer de Beker met de Grote Oren.

LEES OOK: Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Voor welke club moet hij kiezen?

Meest recent

Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

1
1
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

51
51
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

830
830
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

40
40
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

94
94
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

167
167
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

167
167
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

133
133
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

247
247
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

365
365
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

59
59
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

262
262
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

414
414
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

601
601
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

270
270
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

59
59
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

186
186
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

21
21
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

133
133
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1368
1368
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

638
638
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

59
59
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

135
135
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

168
168

Meer sportnieuws