'Bale kiest voor hoogst bizarre transfer'

341 stemmen
'Bale kiest voor hoogst bizarre transfer'

Gareth Bale wist zich met Wales voor het eerst sinds 1958 te plaatsen voor het WK. De linkerpoot was daarbij belangrijk, want zijn land scoorde via een vrije trap die van zijn voet vertrok. Waar de toekomst van Bale ligt op clubniveau, is ondertussen nog steeds koffiedik kijken.


De Welshman nam al afscheid van Real Madrid in een emotionele post op zijn sociale media. "Ik kwam hier negen jaar geleden aan als een jonge man die zijn droom wilde verwezenlijken om te spelen voor Real Madrid. Om dit witte tenue te dragen en in Santiago Bernabéu te spelen, om titels te pakken en te doen waar deze club om bekendstaat: de Champions League winnen. Ik kan nu terugkijken en zeggen dat deze droom werkelijkheid is geworden en nog veel, veel meer", schreef hij onder andere.

Verschillende clubs zouden nu naar de diensten van Bale hengelen. Newcastle, Tottenham en Southampton werden al aan de speler gelinkt. Ook Cardiff City werd genoemd. Volgens de BBC hoopt de club uit de Welshe hoofdstad Bale binnen te halen. Er zouden volgens het medium zelfs al contacten geweest zijn. Mehmet Dalman, de voorzitter van de club, trok naar verluidt zelfs naar Wales om te praten over de transfer. Cardiff is de geboorteplaats van Bale, maar een transfer naar de lokale voetbaltrots zou toch een enorme verrassing zijn.

TOTTENHAM

Bale is een jeugdproduct van Southampton en het is bij die club dat hij ook doorbrak als tiener. Pas echt naam maken in Engeland deed hij bij Tottenham. Voor de Spurs speelde hij 237 keer en scoorde hij 72 goals. Dat leverde hem een transfer naar Real op voor het astronomische bedrag van 101 miljoen euro. Met Real won hij talloze trofeeën, waaronder vijf keer de Beker met de Grote Oren.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

🚀

Voor welke club moet hij kiezen?

Meest recent

Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

6
6
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

86
86
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

298
298
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

74
74
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

45
45
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

69
69
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

205
205
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

302
302
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

155
155
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

262
262
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

106
106
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

202
202
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

320
320
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

594
594
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

229
229
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

103
103
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

121
121
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

52
52
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

523
523
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

254
254

Meer sportnieuws