Liverpool pakt uit met groot contractnieuws

door
Liverpool pakt uit met groot contractnieuws

Liverpool likt nog altijd zijn wonden van de Champions League-finale. De Reds liepen tegen een 1-0-nederlaag aan, vooral door een fabuleuze Thibaut Courtois. Onze landgenoot schudde de ene na de andere geweldige save uit zijn handschoenen en hield de nul. Liverpool wil het volgend seizoen nog eens proberen. Eén ervaren kracht zal er dan ook nog bij zijn.


De Engelse club meldt op haar website immers dat James Milner (36) zijn contract verlengd heeft. De speler ligt nu tot midden 2023 vast op Anfield. Milner arriveerde in de zomer van 2015 bij Liverpool en is er sindsdien nooit weggegaan. Op zijn teller staan ondertussen al 289 duels voor de CL-finalist. Hij trof daarin 26 keer raak en gaf ook 44 assists. Milner zou naar verluidt genoegen nemen met verminderde voorwaarden in zijn nieuwe contract. De speler zelf is opgetogen over zijn overeenkomst.

"Ik heb het spelen voor deze club nooit als vanzelfsprekend beschouwd en dat zal ik ook nooit doen. Vorig seizoen was buitengewoon, ook al had het niet het einde waarop we hoopten. Maar eerlijk gezegd denk ik dat we daardoor alleen nog maar hongeriger zijn op weg naar meer succes", zegt Milner op de clubwebstek. Ook Jürgen Klopp - een grote fan van Milner - en zijn familie speelden mee in zijn beslissing. "De trainer heeft duidelijk gemaakt hoe hij over me denkt en dat was belangrijk voor me. Uiteindelijk heb ik de beslissing samen met mijn familie genomen", aldus Milner.

LEEDS

Milner brak als broekventje bijna twintig jaar geleden door bij Leeds United. Zijn carrière bracht hem daarna naar Swindon Town, Newcastle United, Aston Villa en Manchester City. In 2015 ging hij transfervrij naar Liverpool, een overgang die de club zich ongetwijfeld nog niet beklaagd heeft. Met Liverpool won Milner onder meer de Engelse titel, de Champions League en de FA Cup.

LEES OOK: Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Clublegende?

Meest recent

Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

6
6
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

7
7
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

154
154
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

84
84
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

351
351
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

86
86
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

24
24
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

335
335
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

40
40
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

346
346
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

124
124
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

315
315
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

222
222
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

303
303
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

103
103
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

458
458
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

505
505
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

632
632
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

307
307
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

215
215
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

307
307
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

249
249
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

133
133
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

285
285

Meer sportnieuws