Liverpool pakt uit met groot contractnieuws

92 stemmen
Liverpool pakt uit met groot contractnieuws

Liverpool likt nog altijd zijn wonden van de Champions League-finale. De Reds liepen tegen een 1-0-nederlaag aan, vooral door een fabuleuze Thibaut Courtois. Onze landgenoot schudde de ene na de andere geweldige save uit zijn handschoenen en hield de nul. Liverpool wil het volgend seizoen nog eens proberen. Eén ervaren kracht zal er dan ook nog bij zijn.


De Engelse club meldt op haar website immers dat James Milner (36) zijn contract verlengd heeft. De speler ligt nu tot midden 2023 vast op Anfield. Milner arriveerde in de zomer van 2015 bij Liverpool en is er sindsdien nooit weggegaan. Op zijn teller staan ondertussen al 289 duels voor de CL-finalist. Hij trof daarin 26 keer raak en gaf ook 44 assists. Milner zou naar verluidt genoegen nemen met verminderde voorwaarden in zijn nieuwe contract. De speler zelf is opgetogen over zijn overeenkomst.

"Ik heb het spelen voor deze club nooit als vanzelfsprekend beschouwd en dat zal ik ook nooit doen. Vorig seizoen was buitengewoon, ook al had het niet het einde waarop we hoopten. Maar eerlijk gezegd denk ik dat we daardoor alleen nog maar hongeriger zijn op weg naar meer succes", zegt Milner op de clubwebstek. Ook Jürgen Klopp - een grote fan van Milner - en zijn familie speelden mee in zijn beslissing. "De trainer heeft duidelijk gemaakt hoe hij over me denkt en dat was belangrijk voor me. Uiteindelijk heb ik de beslissing samen met mijn familie genomen", aldus Milner.

LEEDS

Milner brak als broekventje bijna twintig jaar geleden door bij Leeds United. Zijn carrière bracht hem daarna naar Swindon Town, Newcastle United, Aston Villa en Manchester City. In 2015 ging hij transfervrij naar Liverpool, een overgang die de club zich ongetwijfeld nog niet beklaagd heeft. Met Liverpool won Milner onder meer de Engelse titel, de Champions League en de FA Cup.

LEES OOK: Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Clublegende?

Meest recent

'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

28
28
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

10
10
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

23
23
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

60
60
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

64
64
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

50
50
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

33
33
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

214
214
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

138
138
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

263
263
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

190
190
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

315
315
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

453
453
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

208
208
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

75
75
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

75
75
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

89
89
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

159
159
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

211
211
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

306
306
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

594
594
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

140
140
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1112
1112
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

372
372
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

122
122

Meer sportnieuws