'Barça lanceert transferoffensief met deal van 600 miljoen'

253 stemmen
'Barça lanceert transferoffensief met deal van 600 miljoen'

De burger kreeg de voorbije maanden weer wat moed in Barcelona, onder meer dankzij de straffe 0-4 in de Clasico in het Bernabeu en de aanwezigheid van jonge goudhaantjes Pedri, Ansu Fati en Gavi. De Catalanen gingen de voorbije jaren door een diep dal, met als dieptepunten de soap rond het vertrek van Messi en de registratie van de zomeraanwinsten en de uitschakeling in de groepsfase van de Champions League. De club is nog steeds niet helemaal uit de put geklommen.


De financiële situatie van Barça is immers nog steeds zorgwekkend en zorgt ervoor dat de club eigenlijk nog steeds aan handen en voeten gebonden is, vooral op de transfermarkt. De club hoopt daar echter verandering in te brengen met een zeer lucratieve deal. Nadat ze eerder al een overeenkomst sloten met Spotify, dat niet alleen op de shirts prijkt maar ook zijn naam aan het Camp Nou zal geven, worden nu de pijlen op Bank of America gericht.

Volgens Bloomberg onderhandelt Barça immers met de Amerikaanse financiële gigant over een verkoop van hun televisierechten. Als de club binnen tien dagen van de socio's groen licht krijgt voor een verkoop van 25 procent van de mediarechten, hopen ze daarmee maar liefst 600 miljoen euro te kunnen vangen. Op die manier zouden ze eindelijk hun gehoopte transferoffensief kunnen inzetten.

LEWANDOWSKI EN CO
Barcelona wil immers stevig uitpakken op de transfermarkt, maar door de financiële situatie loopt dat nog moeizaam. De nieuwe injectie zou de dossiers van Robert Lewandowski en ook Leeds-winger Raphinha helemaal kunnen opengooien. Daarnaast zou ze er ook voor kunnen zorgen dat de transfervrije komst van Franck Kessié (AC Milan) en Andreas Christensen (Chelsea), met wie Barça al een tijdje een akkoord zou hebben, eindelijk geofficialiseerd kan worden.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Zal Barça snel van zijn financiële zorgen verlost zijn?

Meest recent

Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

80
80
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

36
36
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

131
131
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

59
59
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

80
80
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

405
405
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

100
100
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

151
151
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

543
543
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

65
65
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

257
257
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

380
380
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1347
1347
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

572
572
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

192
192
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

209
209
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

852
852
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

622
622
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

149
149
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

211
211
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

56
56
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64

Meer sportnieuws