'Barça lanceert transferoffensief met deal van 600 miljoen'

door
'Barça lanceert transferoffensief met deal van 600 miljoen'

De burger kreeg de voorbije maanden weer wat moed in Barcelona, onder meer dankzij de straffe 0-4 in de Clasico in het Bernabeu en de aanwezigheid van jonge goudhaantjes Pedri, Ansu Fati en Gavi. De Catalanen gingen de voorbije jaren door een diep dal, met als dieptepunten de soap rond het vertrek van Messi en de registratie van de zomeraanwinsten en de uitschakeling in de groepsfase van de Champions League. De club is nog steeds niet helemaal uit de put geklommen.


De financiële situatie van Barça is immers nog steeds zorgwekkend en zorgt ervoor dat de club eigenlijk nog steeds aan handen en voeten gebonden is, vooral op de transfermarkt. De club hoopt daar echter verandering in te brengen met een zeer lucratieve deal. Nadat ze eerder al een overeenkomst sloten met Spotify, dat niet alleen op de shirts prijkt maar ook zijn naam aan het Camp Nou zal geven, worden nu de pijlen op Bank of America gericht.

Volgens Bloomberg onderhandelt Barça immers met de Amerikaanse financiële gigant over een verkoop van hun televisierechten. Als de club binnen tien dagen van de socio's groen licht krijgt voor een verkoop van 25 procent van de mediarechten, hopen ze daarmee maar liefst 600 miljoen euro te kunnen vangen. Op die manier zouden ze eindelijk hun gehoopte transferoffensief kunnen inzetten.

LEWANDOWSKI EN CO
Barcelona wil immers stevig uitpakken op de transfermarkt, maar door de financiële situatie loopt dat nog moeizaam. De nieuwe injectie zou de dossiers van Robert Lewandowski en ook Leeds-winger Raphinha helemaal kunnen opengooien. Daarnaast zou ze er ook voor kunnen zorgen dat de transfervrije komst van Franck Kessié (AC Milan) en Andreas Christensen (Chelsea), met wie Barça al een tijdje een akkoord zou hebben, eindelijk geofficialiseerd kan worden.

LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Zal Barça snel van zijn financiële zorgen verlost zijn?

Meest recent

Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

59
59
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

87
87
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

73
73
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

246
246
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

136
136
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

277
277
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

35
35
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

99
99
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

192
192
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

158
158
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

149
149
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

585
585
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

198
198
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

467
467
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

419
419
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

567
567
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

212
212
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

418
418
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

312
312
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

573
573
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

668
668
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

104
104
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

487
487

Meer sportnieuws