'Barça lanceert transferoffensief met deal van 600 miljoen'

door
'Barça lanceert transferoffensief met deal van 600 miljoen'

De burger kreeg de voorbije maanden weer wat moed in Barcelona, onder meer dankzij de straffe 0-4 in de Clasico in het Bernabeu en de aanwezigheid van jonge goudhaantjes Pedri, Ansu Fati en Gavi. De Catalanen gingen de voorbije jaren door een diep dal, met als dieptepunten de soap rond het vertrek van Messi en de registratie van de zomeraanwinsten en de uitschakeling in de groepsfase van de Champions League. De club is nog steeds niet helemaal uit de put geklommen.


De financiële situatie van Barça is immers nog steeds zorgwekkend en zorgt ervoor dat de club eigenlijk nog steeds aan handen en voeten gebonden is, vooral op de transfermarkt. De club hoopt daar echter verandering in te brengen met een zeer lucratieve deal. Nadat ze eerder al een overeenkomst sloten met Spotify, dat niet alleen op de shirts prijkt maar ook zijn naam aan het Camp Nou zal geven, worden nu de pijlen op Bank of America gericht.

Volgens Bloomberg onderhandelt Barça immers met de Amerikaanse financiële gigant over een verkoop van hun televisierechten. Als de club binnen tien dagen van de socio's groen licht krijgt voor een verkoop van 25 procent van de mediarechten, hopen ze daarmee maar liefst 600 miljoen euro te kunnen vangen. Op die manier zouden ze eindelijk hun gehoopte transferoffensief kunnen inzetten.

LEWANDOWSKI EN CO
Barcelona wil immers stevig uitpakken op de transfermarkt, maar door de financiële situatie loopt dat nog moeizaam. De nieuwe injectie zou de dossiers van Robert Lewandowski en ook Leeds-winger Raphinha helemaal kunnen opengooien. Daarnaast zou ze er ook voor kunnen zorgen dat de transfervrije komst van Franck Kessié (AC Milan) en Andreas Christensen (Chelsea), met wie Barça al een tijdje een akkoord zou hebben, eindelijk geofficialiseerd kan worden.

LEES OOK: 'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

Zal Barça snel van zijn financiële zorgen verlost zijn?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

85
85
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

95
95
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

27
27
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

129
129
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

200
200
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

240
240
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

496
496
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

97
97
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

463
463
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

542
542
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

172
172
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

175
175
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

74
74
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

244
244
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

683
683
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

307
307
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

152
152
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws