Tévez stopt met voetballen om heel trieste reden

door
Tévez stopt met voetballen om heel trieste reden

Carlos Tévez kende een prachtige voetbalcarrière. De Argentijn speelde bij verschillende topclubs in Europa en verzamelde ook heel wat caps voor Argentinië. Nu zet de aanvaller een punt achter zijn rijkgevulde carrière.


En dat om een wel heel droevige reden. Zo vindt hij de motivatie niet meer om te voetballen na de dood van zijn vader. Dat vertelde hij aan het Argentijnse programma Animales Sueltos. "Ik ben met pensioen, het is officieel", verklaarde Tévez, die wel nog genoeg voorstellen kreeg. "Ik heb veel aanbiedingen gekregen, onder meer uit Amerika, maar dit is het. Ik heb alles gegeven. Het was vorig jaar al erg lastig om te spelen, maar toen kon ik tenminste mijn vader nog zien. Ik ben gestopt omdat ik mijn nummer één fan ben verloren", is hij duidelijk.

Tévez brak in eigen land door bij Boca Juniors. Hij verhuisde naar het Braziliaanse Corinthians, om daarna zijn geluk in Europa te gaan beproeven. Hij speelde achtereenvolgens voor West Ham United, Manchester United, Manchester City en Juventus. Daarna ging hij opnieuw naar Boca, even naar China en dan weer naar Boca. Bij die club sluit hij zijn carrière nu ook af.

PRIJZENKAST

Tévez won zijn carrière heel wat mooie prijzen. Hij werd onder meer twee keer Italiaans,  drie keer Engels en één keer Braziliaans kampioen. Hij won ook de Champions League, de Copa Libertadores, de FA Cup en de Italiaanse beker. Voor Argentinië verzamelde hij in totaal 76 caps. Daarin was hij goed voor 13 goals.

LEES OOK: Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Legende van het Argentijnse voetbal?

Meest recent

Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

35
35
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

46
46
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

42
42
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

11
11
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

175
175
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

31
31
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

31
31
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

64
64
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

89
89
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

193
193
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

432
432
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

200
200
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

351
351
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

224
224
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

363
363
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

597
597
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

238
238
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

270
270
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

116
116
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

171
171
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

424
424
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

748
748
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

375
375
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

134
134

Meer sportnieuws