Tévez stopt met voetballen om heel trieste reden

door
Tévez stopt met voetballen om heel trieste reden

Carlos Tévez kende een prachtige voetbalcarrière. De Argentijn speelde bij verschillende topclubs in Europa en verzamelde ook heel wat caps voor Argentinië. Nu zet de aanvaller een punt achter zijn rijkgevulde carrière.


En dat om een wel heel droevige reden. Zo vindt hij de motivatie niet meer om te voetballen na de dood van zijn vader. Dat vertelde hij aan het Argentijnse programma Animales Sueltos. "Ik ben met pensioen, het is officieel", verklaarde Tévez, die wel nog genoeg voorstellen kreeg. "Ik heb veel aanbiedingen gekregen, onder meer uit Amerika, maar dit is het. Ik heb alles gegeven. Het was vorig jaar al erg lastig om te spelen, maar toen kon ik tenminste mijn vader nog zien. Ik ben gestopt omdat ik mijn nummer één fan ben verloren", is hij duidelijk.

Tévez brak in eigen land door bij Boca Juniors. Hij verhuisde naar het Braziliaanse Corinthians, om daarna zijn geluk in Europa te gaan beproeven. Hij speelde achtereenvolgens voor West Ham United, Manchester United, Manchester City en Juventus. Daarna ging hij opnieuw naar Boca, even naar China en dan weer naar Boca. Bij die club sluit hij zijn carrière nu ook af.

PRIJZENKAST

Tévez won zijn carrière heel wat mooie prijzen. Hij werd onder meer twee keer Italiaans,  drie keer Engels en één keer Braziliaans kampioen. Hij won ook de Champions League, de Copa Libertadores, de FA Cup en de Italiaanse beker. Voor Argentinië verzamelde hij in totaal 76 caps. Daarin was hij goed voor 13 goals.

Legende van het Argentijnse voetbal?

Meest recent

KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

107
107
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

85
85
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

78
78
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

86
86
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

28
28
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

74
74
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

391
391
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

53
53
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

115
115
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

204
204
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

132
132
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

101
101
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

630
630
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

327
327
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

121
121
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

104
104
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

97
97
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

68
68

Meer sportnieuws