'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

97
'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

Arsenal moet op zoek naar aanvallende versterking. The Gunners zagen in de wintermercato Pierre-Emerick Aubameyang naar FC Barcelona verkassen. Bovendien zal Alexandre Lacazette zijn contract niet verlengen in het Emirates Stadium. De Fransman zou naar verluidt op weg zijn naar ex-club Olympique Lyon.


Arsenal zou volgens Fichajes aan drie namen denken om de aanval te versterken. De eerste naam die het medium naar voren schuift, is die van Darwin Núñez. De aanvaller van Benfica kende een geweldig seizoen. Hij scoorde 34 goals in 41 duels. Transfermarkt schat de marktwaarde van Núñez op 55 miljoen euro, maar Benfica zou naar verluidt veel meer willen vangen. Mogelijk komt Arsenal wel te laat, want volgens The Mirror is Núñez al op weg naar Manchester United.

Een tweede naam die genoemd wordt, is Memphis Depay. De Nederlander werd met grote trom binnengehaald bij FC Barcelona, maar kon de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen. Depay heeft nog een contract tot midden 2023 in Camp Nou. Hij zou volgens Transfermarkt 35 miljoen euro moeten kosten. Last but not least valt ook de naam van Gabriel Jesus van Manchester City. Die zal mogelijk wat meer naar de achtergrond verdwijnen bij de Citizens na de komst van Erling Haaland en de terugkeer na een uitleenbeurt van Julian Álvarez. Jesus ligt nog tot medio volgend jaar vast en moet 50 miljoen euro kosten.

CHAMPIONS LEAGUE

Arsenal heeft wel één groot nadeel in de onderhandelingen: de club zal volgend seizoen geen Champions League spelen. De Londenaren eindigden als vijfde in de Premier League en moeten zich tevreden stellen met de Europa League. Het is afwachten of dat de komst van een topspits moeilijker maakt, De komende mercato zal uitsluitsel brengen over welke aanvaller in het Emirates Stadium landt.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Wie moeten ze halen?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

50
50
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

126
126
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

42
42
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

27
27
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

131
131
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

21
21
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

62
62
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

149
149
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

572
572
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

73
73
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

115
115
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

176
176
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

143
143
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

63
63
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

107
107
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

125
125
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

209
209
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

429
429
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

172
172
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws