'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

door
'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

Arsenal moet op zoek naar aanvallende versterking. The Gunners zagen in de wintermercato Pierre-Emerick Aubameyang naar FC Barcelona verkassen. Bovendien zal Alexandre Lacazette zijn contract niet verlengen in het Emirates Stadium. De Fransman zou naar verluidt op weg zijn naar ex-club Olympique Lyon.


Arsenal zou volgens Fichajes aan drie namen denken om de aanval te versterken. De eerste naam die het medium naar voren schuift, is die van Darwin Núñez. De aanvaller van Benfica kende een geweldig seizoen. Hij scoorde 34 goals in 41 duels. Transfermarkt schat de marktwaarde van Núñez op 55 miljoen euro, maar Benfica zou naar verluidt veel meer willen vangen. Mogelijk komt Arsenal wel te laat, want volgens The Mirror is Núñez al op weg naar Manchester United.

Een tweede naam die genoemd wordt, is Memphis Depay. De Nederlander werd met grote trom binnengehaald bij FC Barcelona, maar kon de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen. Depay heeft nog een contract tot midden 2023 in Camp Nou. Hij zou volgens Transfermarkt 35 miljoen euro moeten kosten. Last but not least valt ook de naam van Gabriel Jesus van Manchester City. Die zal mogelijk wat meer naar de achtergrond verdwijnen bij de Citizens na de komst van Erling Haaland en de terugkeer na een uitleenbeurt van Julian Álvarez. Jesus ligt nog tot medio volgend jaar vast en moet 50 miljoen euro kosten.

CHAMPIONS LEAGUE

Arsenal heeft wel één groot nadeel in de onderhandelingen: de club zal volgend seizoen geen Champions League spelen. De Londenaren eindigden als vijfde in de Premier League en moeten zich tevreden stellen met de Europa League. Het is afwachten of dat de komst van een topspits moeilijker maakt, De komende mercato zal uitsluitsel brengen over welke aanvaller in het Emirates Stadium landt.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Wie moeten ze halen?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

101
101
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

143
143
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

132
132
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

90
90
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

220
220
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

230
230
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

164
164
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

74
74
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

508
508
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

368
368
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

607
607
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

374
374
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

126
126
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

450
450
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

273
273
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

117
117
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

485
485
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

207
207
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

77
77
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

594
594

Meer sportnieuws