'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

97
'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

Arsenal moet op zoek naar aanvallende versterking. The Gunners zagen in de wintermercato Pierre-Emerick Aubameyang naar FC Barcelona verkassen. Bovendien zal Alexandre Lacazette zijn contract niet verlengen in het Emirates Stadium. De Fransman zou naar verluidt op weg zijn naar ex-club Olympique Lyon.


Arsenal zou volgens Fichajes aan drie namen denken om de aanval te versterken. De eerste naam die het medium naar voren schuift, is die van Darwin Núñez. De aanvaller van Benfica kende een geweldig seizoen. Hij scoorde 34 goals in 41 duels. Transfermarkt schat de marktwaarde van Núñez op 55 miljoen euro, maar Benfica zou naar verluidt veel meer willen vangen. Mogelijk komt Arsenal wel te laat, want volgens The Mirror is Núñez al op weg naar Manchester United.

Een tweede naam die genoemd wordt, is Memphis Depay. De Nederlander werd met grote trom binnengehaald bij FC Barcelona, maar kon de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen. Depay heeft nog een contract tot midden 2023 in Camp Nou. Hij zou volgens Transfermarkt 35 miljoen euro moeten kosten. Last but not least valt ook de naam van Gabriel Jesus van Manchester City. Die zal mogelijk wat meer naar de achtergrond verdwijnen bij de Citizens na de komst van Erling Haaland en de terugkeer na een uitleenbeurt van Julian Álvarez. Jesus ligt nog tot medio volgend jaar vast en moet 50 miljoen euro kosten.

CHAMPIONS LEAGUE

Arsenal heeft wel één groot nadeel in de onderhandelingen: de club zal volgend seizoen geen Champions League spelen. De Londenaren eindigden als vijfde in de Premier League en moeten zich tevreden stellen met de Europa League. Het is afwachten of dat de komst van een topspits moeilijker maakt, De komende mercato zal uitsluitsel brengen over welke aanvaller in het Emirates Stadium landt.

LEES OOK: Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Wie moeten ze halen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

76
76
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

44
44
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

96
96
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

56
56
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

390
390
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

80
80
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

159
159
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

293
293
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

335
335
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

157
157
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws