'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

door
'Arsenal wil uitpakken met nieuwe steraanvaller'

Arsenal moet op zoek naar aanvallende versterking. The Gunners zagen in de wintermercato Pierre-Emerick Aubameyang naar FC Barcelona verkassen. Bovendien zal Alexandre Lacazette zijn contract niet verlengen in het Emirates Stadium. De Fransman zou naar verluidt op weg zijn naar ex-club Olympique Lyon.


Arsenal zou volgens Fichajes aan drie namen denken om de aanval te versterken. De eerste naam die het medium naar voren schuift, is die van Darwin Núñez. De aanvaller van Benfica kende een geweldig seizoen. Hij scoorde 34 goals in 41 duels. Transfermarkt schat de marktwaarde van Núñez op 55 miljoen euro, maar Benfica zou naar verluidt veel meer willen vangen. Mogelijk komt Arsenal wel te laat, want volgens The Mirror is Núñez al op weg naar Manchester United.

Een tweede naam die genoemd wordt, is Memphis Depay. De Nederlander werd met grote trom binnengehaald bij FC Barcelona, maar kon de hoge verwachtingen niet helemaal inlossen. Depay heeft nog een contract tot midden 2023 in Camp Nou. Hij zou volgens Transfermarkt 35 miljoen euro moeten kosten. Last but not least valt ook de naam van Gabriel Jesus van Manchester City. Die zal mogelijk wat meer naar de achtergrond verdwijnen bij de Citizens na de komst van Erling Haaland en de terugkeer na een uitleenbeurt van Julian Álvarez. Jesus ligt nog tot medio volgend jaar vast en moet 50 miljoen euro kosten.

CHAMPIONS LEAGUE

Arsenal heeft wel één groot nadeel in de onderhandelingen: de club zal volgend seizoen geen Champions League spelen. De Londenaren eindigden als vijfde in de Premier League en moeten zich tevreden stellen met de Europa League. Het is afwachten of dat de komst van een topspits moeilijker maakt, De komende mercato zal uitsluitsel brengen over welke aanvaller in het Emirates Stadium landt.

LEES OOK: Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Wie moeten ze halen?

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

14
14
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

4
4
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

35
35
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

34
34
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

127
127
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

116
116
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

96
96
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

20
20
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

210
210
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

69
69
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

255
255
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

42
42
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

210
210
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

105
105
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

253
253
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

93
93
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

193
193
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

397
397
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

357
357

Meer sportnieuws