'Reims vindt vervanger Faes in Jupiler Pro League'

door
'Reims vindt vervanger Faes in Jupiler Pro League'

Bij Anderlecht kon hij destijds niet doorbreken, maar sindsdien zette Wout Faes grote stappen. De verdediger belandde via Heerenveen, Excelsior en KV Oostende in de Ligue 1 bij Stade Reims, waar hij in geen tijd uitgroeide tot een vaste pion. Dit seizoen wist hij ook zijn foutenlast fel te verminderen én vier keer te scoren, waarmee hij zijn eerste selecties voor de Rode Duivels versierde.


De 24-jarige wacht wel nog steeds op zijn eerste cap, maar inmiddels lijkt hij ook een nieuwe stap hogerop te gaan zetten. De voorzitter van Reims verkondigde onlangs al dat Faes normaliter andere oorden gaat opzoeken, want de club had hem beloofd na twee seizoenen mee te werken aan een transfer. Hij werd inmiddels ook al gelinkt aan AS Roma en Newcastle United.

Hoewel een transfer nog lang niet beklonken is, heeft Reims wel al een vervanger gevonden. Die komen ze opnieuw in België halen, want volgens L'Equipe hebben ze met AS Eupen een akkoord bereikt over de komst van Emmanuel Agbadou. De 24-jarige Ivoriaan werd dit seizoen tot Speler van het Jaar verkozen bij de Panda's, die wellicht nog enkele miljoenen zullen vangen.

BELGISCHE OBSESSIE
Er was de voorbije maanden sprake van heel wat interesse voor Agbadou, onder meer Club Brugge en AA Gent werden genoemd. Hij gaat zijn carrière dus meer dan waarschijnlijk verderzetten in Reims, dat de voorbije jaren wel vaker in België kwam shoppen. Zo haalden ze sinds de zomer van 2018 al Thomas Foket, Björn Engels, Fraser Hornby (ex-KVK), Thibault De Smet, Nicolas Penneteau (ex-Charleroi) en Maxime Busi binnen.

LEES OOK: 'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Jammer dat hij niet naar een Belgische topclub trekt?

Meest recent

Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

9
9
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

15
15
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

63
63
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

164
164
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

112
112
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

178
178
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

74
74
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

142
142
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

228
228
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

449
449
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

199
199
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

161
161
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

98
98
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

359
359
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

283
283
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

271
271
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

405
405
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

193
193
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1226
1226
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

99
99
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

448
448
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

584
584

Meer sportnieuws