'Barça wil ster behouden met monstercontract'

105 stemmen
'Barça wil ster behouden met monstercontract'

FC Barcelona wil er alles aan doen om de komende jaren zo sterk mogelijk voor de dag te komen. Daarvoor wil de club zwaar investeren in de spelersgroep. Daar horen ook de nodige contractverlengingen bij. Barça zou één jonkie nu nog maar eens een nieuw voorstel gedaan hebben.


De Catalaanse club zou Gavi (17) een nieuwe overeenkomst voorgeschoteld hebben. Dat meldt SPORT. Het contract van de jonge middenvelder loopt af op het einde van volgend seizoen en daarom wil Barça er alles aan doen om hem in Camp Nou te houden. Volgens de Spaanse sportkrant wil Barça Gavi voor vijf jaar aan zich binden. In het contract zou een opstapclausule van - hou u vast - 1 miljard euro worden opgenomen. En clausule van die grootorde liet Barça eerder al opnemen in het contract van Ansu Fati. Geïnteresseerde clubs wordt zo duidelijk gemaakt dat het supertalent niet - of enkel voor astronomisch veel geld - te koop is.

De onderhandelingen tussen de club en de speler en zijn makelaar Ivan de la Peña lopen al een tijd, maar verliepen tot nog toe moeizaam. Barça hoopt nu een doorbraak te forceren. Gavi is een van de grote toekomstige sterren aan de Barcelonese voetbalhemel. De jongeling speelde zich dit seizoen in de ploeg en mocht 34 keer opdraven in La Liga. Hij was daarin goed voor 2 goals en 6 assists. Ook bij de Spaanse nationale ploeg is hij ondertussen een vaste waarde. In het Nations League-duel tegen Portugal (1-1) mocht hij nog 81 minuten opdraven.

LIVERPOOL EN BAYERN

Aan interesse van andere clubs voor Gavi lijkt er alvast geen gebrek te zijn. Liverpool en Bayern München werden beide al aan de speler gelinkt. In het huidige contract van Gavi zou naar verluidt een afkoopclausule zijn opgenomen van 50 miljoen euro. Dat is een schijntje voor clubs van het kaliber van Liverpool en Bayern. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Zal hij verlengen?

Meest recent

'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

15
15
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

9
9
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

63
63
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

75
75
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

14
14
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

19
19
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

91
91
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

168
168
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

48
48
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

155
155
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

32
32
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

166
166
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

256
256
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

97
97
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

388
388
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

535
535
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

142
142
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

218
218
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

293
293
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

163
163
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

289
289
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

564
564
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

160
160
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

169
169
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

164
164

Meer sportnieuws