'Barça wil ster behouden met monstercontract'

105 stemmen
'Barça wil ster behouden met monstercontract'

FC Barcelona wil er alles aan doen om de komende jaren zo sterk mogelijk voor de dag te komen. Daarvoor wil de club zwaar investeren in de spelersgroep. Daar horen ook de nodige contractverlengingen bij. Barça zou één jonkie nu nog maar eens een nieuw voorstel gedaan hebben.


De Catalaanse club zou Gavi (17) een nieuwe overeenkomst voorgeschoteld hebben. Dat meldt SPORT. Het contract van de jonge middenvelder loopt af op het einde van volgend seizoen en daarom wil Barça er alles aan doen om hem in Camp Nou te houden. Volgens de Spaanse sportkrant wil Barça Gavi voor vijf jaar aan zich binden. In het contract zou een opstapclausule van - hou u vast - 1 miljard euro worden opgenomen. En clausule van die grootorde liet Barça eerder al opnemen in het contract van Ansu Fati. Geïnteresseerde clubs wordt zo duidelijk gemaakt dat het supertalent niet - of enkel voor astronomisch veel geld - te koop is.

De onderhandelingen tussen de club en de speler en zijn makelaar Ivan de la Peña lopen al een tijd, maar verliepen tot nog toe moeizaam. Barça hoopt nu een doorbraak te forceren. Gavi is een van de grote toekomstige sterren aan de Barcelonese voetbalhemel. De jongeling speelde zich dit seizoen in de ploeg en mocht 34 keer opdraven in La Liga. Hij was daarin goed voor 2 goals en 6 assists. Ook bij de Spaanse nationale ploeg is hij ondertussen een vaste waarde. In het Nations League-duel tegen Portugal (1-1) mocht hij nog 81 minuten opdraven.

LIVERPOOL EN BAYERN

Aan interesse van andere clubs voor Gavi lijkt er alvast geen gebrek te zijn. Liverpool en Bayern München werden beide al aan de speler gelinkt. In het huidige contract van Gavi zou naar verluidt een afkoopclausule zijn opgenomen van 50 miljoen euro. Dat is een schijntje voor clubs van het kaliber van Liverpool en Bayern. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Zal hij verlengen?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

106
106
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

187
187
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

43
43
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

145
145
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

80
80
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

66
66
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

156
156
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

251
251
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

353
353
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

188
188
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

543
543
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

60
60
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

340
340
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

250
250
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

372
372
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

250
250
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

173
173
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

223
223
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

171
171
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

649
649
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

292
292
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

112
112

Meer sportnieuws