'Barça wil ster behouden met monstercontract'

door
'Barça wil ster behouden met monstercontract'

FC Barcelona wil er alles aan doen om de komende jaren zo sterk mogelijk voor de dag te komen. Daarvoor wil de club zwaar investeren in de spelersgroep. Daar horen ook de nodige contractverlengingen bij. Barça zou één jonkie nu nog maar eens een nieuw voorstel gedaan hebben.


De Catalaanse club zou Gavi (17) een nieuwe overeenkomst voorgeschoteld hebben. Dat meldt SPORT. Het contract van de jonge middenvelder loopt af op het einde van volgend seizoen en daarom wil Barça er alles aan doen om hem in Camp Nou te houden. Volgens de Spaanse sportkrant wil Barça Gavi voor vijf jaar aan zich binden. In het contract zou een opstapclausule van - hou u vast - 1 miljard euro worden opgenomen. En clausule van die grootorde liet Barça eerder al opnemen in het contract van Ansu Fati. Geïnteresseerde clubs wordt zo duidelijk gemaakt dat het supertalent niet - of enkel voor astronomisch veel geld - te koop is.

De onderhandelingen tussen de club en de speler en zijn makelaar Ivan de la Peña lopen al een tijd, maar verliepen tot nog toe moeizaam. Barça hoopt nu een doorbraak te forceren. Gavi is een van de grote toekomstige sterren aan de Barcelonese voetbalhemel. De jongeling speelde zich dit seizoen in de ploeg en mocht 34 keer opdraven in La Liga. Hij was daarin goed voor 2 goals en 6 assists. Ook bij de Spaanse nationale ploeg is hij ondertussen een vaste waarde. In het Nations League-duel tegen Portugal (1-1) mocht hij nog 81 minuten opdraven.

LIVERPOOL EN BAYERN

Aan interesse van andere clubs voor Gavi lijkt er alvast geen gebrek te zijn. Liverpool en Bayern München werden beide al aan de speler gelinkt. In het huidige contract van Gavi zou naar verluidt een afkoopclausule zijn opgenomen van 50 miljoen euro. Dat is een schijntje voor clubs van het kaliber van Liverpool en Bayern. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Zal hij verlengen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

14
14
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

4
4
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

45
45
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

230
230
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

66
66
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

123
123
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

221
221
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

259
259
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

298
298
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

434
434
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

141
141
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

257
257
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

450
450
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

355
355
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

175
175
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

377
377
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

320
320
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

186
186
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

711
711
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

264
264
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

360
360
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

276
276
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

181
181
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52

Meer sportnieuws