'Barça wil ster behouden met monstercontract'

105
'Barça wil ster behouden met monstercontract'

FC Barcelona wil er alles aan doen om de komende jaren zo sterk mogelijk voor de dag te komen. Daarvoor wil de club zwaar investeren in de spelersgroep. Daar horen ook de nodige contractverlengingen bij. Barça zou één jonkie nu nog maar eens een nieuw voorstel gedaan hebben.


De Catalaanse club zou Gavi (17) een nieuwe overeenkomst voorgeschoteld hebben. Dat meldt SPORT. Het contract van de jonge middenvelder loopt af op het einde van volgend seizoen en daarom wil Barça er alles aan doen om hem in Camp Nou te houden. Volgens de Spaanse sportkrant wil Barça Gavi voor vijf jaar aan zich binden. In het contract zou een opstapclausule van - hou u vast - 1 miljard euro worden opgenomen. En clausule van die grootorde liet Barça eerder al opnemen in het contract van Ansu Fati. Geïnteresseerde clubs wordt zo duidelijk gemaakt dat het supertalent niet - of enkel voor astronomisch veel geld - te koop is.

De onderhandelingen tussen de club en de speler en zijn makelaar Ivan de la Peña lopen al een tijd, maar verliepen tot nog toe moeizaam. Barça hoopt nu een doorbraak te forceren. Gavi is een van de grote toekomstige sterren aan de Barcelonese voetbalhemel. De jongeling speelde zich dit seizoen in de ploeg en mocht 34 keer opdraven in La Liga. Hij was daarin goed voor 2 goals en 6 assists. Ook bij de Spaanse nationale ploeg is hij ondertussen een vaste waarde. In het Nations League-duel tegen Portugal (1-1) mocht hij nog 81 minuten opdraven.

LIVERPOOL EN BAYERN

Aan interesse van andere clubs voor Gavi lijkt er alvast geen gebrek te zijn. Liverpool en Bayern München werden beide al aan de speler gelinkt. In het huidige contract van Gavi zou naar verluidt een afkoopclausule zijn opgenomen van 50 miljoen euro. Dat is een schijntje voor clubs van het kaliber van Liverpool en Bayern. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Barça zet krankzinnige reeks voort na hattrick; zure slipper Ajax

Zal hij verlengen?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

25
25
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

84
84
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

81
81
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

80
80
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

537
537
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

280
280
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

181
181
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

472
472
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

747
747
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

152
152
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

102
102
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

510
510
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

429
429
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

72
72
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

111
111
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

243
243
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

535
535
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

519
519
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

482
482
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

416
416

Meer sportnieuws