'Antwerp vangt onverhoopte jackpot voor Lamkel Zé'

854 stemmen
'Antwerp vangt onverhoopte jackpot voor Lamkel Zé'

Met Didier Lamkel Zé valt er altijd wel iets te beleven, maar bij Antwerp kregen ze daar toch stilaan genoeg van. Nadat hij al een groot deel van vorig seizoen in de B-kern doorgebracht wordt, moest het Kameroense enfant terrible vorige zomer vertrekken. Een definitieve oplossing vond de Great Old echter niet, waardoor de aanvaller uiteindelijk maar liefst drie clubs versleet.


Het duurde tot september voor Lamkel Zé eindelijk onderdak vond, bij de Slowaakse topclub DAC. Daar had hij het na drie maanden echter alweer gezien en dus kwam hij niet meer opdagen. In januari werd hij vervolgens naar Rusland gestuurd, waar hij rode lantaarn FK Khimki moest helpen. Maar ook aan dat avontuur kwam snel een einde, want na de Russische invasie in Oekraïne koos Lamkel Zé eieren voor zijn geld.

Hij belandde zo in april nog in de Ligue 1, waar hij FC Metz nog naar het behoud moest loodsen. Dat lukte uiteindelijk niet, maar Lamkel Zé drukte wel zijn stempel met drie goals in negen matchen, waaronder bepalende treffers tegen Lyon en Angers. Die goals kunnen Antwerp weleens een onverhoopte jackpot opleveren, want volgens journalist Lahcen Senhaji heeft Lamkel Zé daarmee belangstelling uit Turkije gelokt.

MILJOENEN
Vooral Fenerbahçe zou geïnteresseerd zijn en al een bod aan het voorbereiden zijn. Ze zouden bereid zijn om maar liefst 5 miljoen euro neer te tellen. Op de Bosuil zullen ze voor dat bedrag wellicht Lamkel Zé met een dikke strik errond naar Istanboel sturen, want hij heeft er geen toekomst meer en gaat zijn laatste contractjaar in.


🚀

Moet Antwerp blij zijn met dat bedrag?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

47
47
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

33
33
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

226
226
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

353
353
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

94
94
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

60
60
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

57
57
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

118
118
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

60
60
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

97
97
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

352
352
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

33
33
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

172
172
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

99
99
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

310
310
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

153
153
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

71
71
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

805
805
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

263
263
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

124
124
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

148
148
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

227
227
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

592
592
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

148
148
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

182
182

Meer sportnieuws