'Antwerp vangt onverhoopte jackpot voor Lamkel Zé'

door
'Antwerp vangt onverhoopte jackpot voor Lamkel Zé'

Met Didier Lamkel Zé valt er altijd wel iets te beleven, maar bij Antwerp kregen ze daar toch stilaan genoeg van. Nadat hij al een groot deel van vorig seizoen in de B-kern doorgebracht wordt, moest het Kameroense enfant terrible vorige zomer vertrekken. Een definitieve oplossing vond de Great Old echter niet, waardoor de aanvaller uiteindelijk maar liefst drie clubs versleet.


Het duurde tot september voor Lamkel Zé eindelijk onderdak vond, bij de Slowaakse topclub DAC. Daar had hij het na drie maanden echter alweer gezien en dus kwam hij niet meer opdagen. In januari werd hij vervolgens naar Rusland gestuurd, waar hij rode lantaarn FK Khimki moest helpen. Maar ook aan dat avontuur kwam snel een einde, want na de Russische invasie in Oekraïne koos Lamkel Zé eieren voor zijn geld.

Hij belandde zo in april nog in de Ligue 1, waar hij FC Metz nog naar het behoud moest loodsen. Dat lukte uiteindelijk niet, maar Lamkel Zé drukte wel zijn stempel met drie goals in negen matchen, waaronder bepalende treffers tegen Lyon en Angers. Die goals kunnen Antwerp weleens een onverhoopte jackpot opleveren, want volgens journalist Lahcen Senhaji heeft Lamkel Zé daarmee belangstelling uit Turkije gelokt.

MILJOENEN
Vooral Fenerbahçe zou geïnteresseerd zijn en al een bod aan het voorbereiden zijn. Ze zouden bereid zijn om maar liefst 5 miljoen euro neer te tellen. Op de Bosuil zullen ze voor dat bedrag wellicht Lamkel Zé met een dikke strik errond naar Istanboel sturen, want hij heeft er geen toekomst meer en gaat zijn laatste contractjaar in.


LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Moet Antwerp blij zijn met dat bedrag?

Meest recent

Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

38
38
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

33
33
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

39
39
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

94
94
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

196
196
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

194
194
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

38
38
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

87
87
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

170
170
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

103
103
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

163
163
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

168
168
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

385
385
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

345
345
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

159
159
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

133
133
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

224
224
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

80
80
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

386
386
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

420
420
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

287
287

Meer sportnieuws