Krijgt Zirkzee buitenkans bij Bayern?

154 stemmen
Krijgt Zirkzee buitenkans bij Bayern?

Volgens zowel SudPresse als Het Laatste Nieuws is Joshua Zirkzee het absolute toptarget bij RSC Anderlecht. De Belgische recordkampioen onderzoekt of een nieuwe huurbeurt kan besproken worden, alsook een definitieve transfer. Maar veel hangt uiteraard af van wat moederclub Bayern München van plan is met de Nederlandse spits.


Joshua Zirkzee gaat namelijk zijn laatste contractjaar in bij de Duitse kampioen. Indien hij verlengt, lijkt een nieuwe huurbeurt aan de orde. Komt er geen contractverlenging, dan zal Der Rekordmeister hem trachten te verkopen John Bosman, trainer bij de U16 to U18 van Ajax, laat in Sudpresse alvast zijn licht schijnen over Zirkzee.

LEWANDOWSKI

“Zirkzee? Ik had hem al een paar keer in actie gezien bij het jeugdelftal van Feyenoord. Een goede spits, die scoort en die weet hoe hij moet deelnemen aan het spel. Hij had zijn ups en downs bij Sporting? Hij moet dat uiteraard natuurlijk corrigeren als hij een een grote speler wil worden. Hij is nog jong, dat kan met de tijd komen. Maar goed, Lewandowski gaat weg, toch (lacht)?”

Joshua Zirkzee heeft zelf nog geen beslissing genomen over zijn toekomst. De Nederlander sluit een verlengd verblijf bij Anderlecht alvast niet uit, maar voor hem geldt er maar één ding. “Spelen. Die garantie wil ik liefst van al hebben. Dat kan zeker bij Anderlecht zijn, maar evengoed wordt het een andere ploeg”, zei hij onlangs in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Heeft Zirkzee zijn plaats bij Bayern?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

18
18
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

58
58
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

119
119
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

160
160
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

150
150
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

26
26
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

30
30
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

129
129
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

220
220
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

197
197
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

193
193
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

272
272
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

419
419
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

596
596
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

236
236
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

318
318
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

591
591
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws