Mignolet duidelijk na blamage: "Geen excuses"

door
Mignolet duidelijk na blamage:

De Rode Duivels hebben in eigen huis een ontnuchterende nederlaag geleden. Onze landgenoten kregen een pak voor de broek van Nederland: 1-4. Een wake-upcall die kan tellen voor het WK in Qatar. Doelman Simon Mignolet moest zich vier keer omdraaien. Hij vindt dat de Duivels deze nederlaag niet zomaar mogen laten voorbijgaan en eruit moeten leren.


"We beleefden een moeilijke avond en konden geen aanspraak maken op een punt of een overwinning. Nederland was de betere ploeg. Aan de rust hebben we wat proberen bij te sturen, maar dat tweede tegendoelpunt viel snel", verklaarde Mignolet aan VTM. Hij zocht daarna geen smoesjes.

"Voor deze nederlaag zijn er geen excuses. Je krijgt de kans om tegen Nederland te spelen en die opportuniteit moet je met beide handen grijpen. In de aanloop naar het WK was de wedstrijd van vanavond en de resterende wedstrijden in de Nations League goede kansen om ons te meten. We moeten hieruit leren en zaken meenemen naar de voorbereiding van het WK in Qatar", voegde hij er nog aan toe.

COURTOIS

Mignolet mocht voor de gelegenheid de geblesseerde Thibaut Courtois vervangen. Daar beleefde hij echter niet veel plezier aan. De nationale nummer twee lijkt nu aan de alarmbel te trekken richting het WK. Ook de fans doen dat. Sommigen onder hen eisen op Twitter zelfs het ontslag van bondscoach Roberto Martinez. Die lijkt serieus wat krediet te verliezen in aanloop naar dat toernooi. Volgende week woensdag kan hij wat krediet proberen herop te bouwen in het thuisduel tegen Polen.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Moet Martinez ontslagen worden?

Meest recent

'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

19
19
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

9
9
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

29
29
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

34
34
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

38
38
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

616
616
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

123
123
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

40
40
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

34
34
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

73
73
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

304
304
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

210
210
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

67
67
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

69
69
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

286
286
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

463
463
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

435
435
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

119
119
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

407
407
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

59
59
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

155
155
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

128
128
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

284
284

Meer sportnieuws