Mignolet duidelijk na blamage: "Geen excuses"

door
Mignolet duidelijk na blamage:

De Rode Duivels hebben in eigen huis een ontnuchterende nederlaag geleden. Onze landgenoten kregen een pak voor de broek van Nederland: 1-4. Een wake-upcall die kan tellen voor het WK in Qatar. Doelman Simon Mignolet moest zich vier keer omdraaien. Hij vindt dat de Duivels deze nederlaag niet zomaar mogen laten voorbijgaan en eruit moeten leren.


"We beleefden een moeilijke avond en konden geen aanspraak maken op een punt of een overwinning. Nederland was de betere ploeg. Aan de rust hebben we wat proberen bij te sturen, maar dat tweede tegendoelpunt viel snel", verklaarde Mignolet aan VTM. Hij zocht daarna geen smoesjes.

"Voor deze nederlaag zijn er geen excuses. Je krijgt de kans om tegen Nederland te spelen en die opportuniteit moet je met beide handen grijpen. In de aanloop naar het WK was de wedstrijd van vanavond en de resterende wedstrijden in de Nations League goede kansen om ons te meten. We moeten hieruit leren en zaken meenemen naar de voorbereiding van het WK in Qatar", voegde hij er nog aan toe.

COURTOIS

Mignolet mocht voor de gelegenheid de geblesseerde Thibaut Courtois vervangen. Daar beleefde hij echter niet veel plezier aan. De nationale nummer twee lijkt nu aan de alarmbel te trekken richting het WK. Ook de fans doen dat. Sommigen onder hen eisen op Twitter zelfs het ontslag van bondscoach Roberto Martinez. Die lijkt serieus wat krediet te verliezen in aanloop naar dat toernooi. Volgende week woensdag kan hij wat krediet proberen herop te bouwen in het thuisduel tegen Polen.

LEES OOK: 'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Moet Martinez ontslagen worden?

Meest recent

'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

20
20
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

111
111
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

81
81
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

233
233
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

311
311
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

275
275
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

105
105
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

93
93
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

91
91
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

57
57
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

67
67
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

206
206
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

231
231
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

216
216
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

186
186
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

291
291
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

53
53
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

94
94

Meer sportnieuws