Mignolet duidelijk na blamage: "Geen excuses"

door
Mignolet duidelijk na blamage:

De Rode Duivels hebben in eigen huis een ontnuchterende nederlaag geleden. Onze landgenoten kregen een pak voor de broek van Nederland: 1-4. Een wake-upcall die kan tellen voor het WK in Qatar. Doelman Simon Mignolet moest zich vier keer omdraaien. Hij vindt dat de Duivels deze nederlaag niet zomaar mogen laten voorbijgaan en eruit moeten leren.


"We beleefden een moeilijke avond en konden geen aanspraak maken op een punt of een overwinning. Nederland was de betere ploeg. Aan de rust hebben we wat proberen bij te sturen, maar dat tweede tegendoelpunt viel snel", verklaarde Mignolet aan VTM. Hij zocht daarna geen smoesjes.

"Voor deze nederlaag zijn er geen excuses. Je krijgt de kans om tegen Nederland te spelen en die opportuniteit moet je met beide handen grijpen. In de aanloop naar het WK was de wedstrijd van vanavond en de resterende wedstrijden in de Nations League goede kansen om ons te meten. We moeten hieruit leren en zaken meenemen naar de voorbereiding van het WK in Qatar", voegde hij er nog aan toe.

COURTOIS

Mignolet mocht voor de gelegenheid de geblesseerde Thibaut Courtois vervangen. Daar beleefde hij echter niet veel plezier aan. De nationale nummer twee lijkt nu aan de alarmbel te trekken richting het WK. Ook de fans doen dat. Sommigen onder hen eisen op Twitter zelfs het ontslag van bondscoach Roberto Martinez. Die lijkt serieus wat krediet te verliezen in aanloop naar dat toernooi. Volgende week woensdag kan hij wat krediet proberen herop te bouwen in het thuisduel tegen Polen.

LEES OOK: 'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Moet Martinez ontslagen worden?

Meest recent

Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

5
5
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

61
61
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

34
34
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

36
36
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

58
58
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

74
74
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

355
355
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

126
126
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

201
201
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

86
86
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

537
537
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

496
496
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

263
263
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

585
585
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

82
82
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

70
70
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

70
70
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

242
242
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

76
76
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

158
158
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

223
223
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

441
441
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

133
133
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

189
189

Meer sportnieuws