'PSG akkoord met nieuwe sportief directeur'

door
'PSG akkoord met nieuwe sportief directeur'

Paris Saint-Germain kroonde zich in Frankrijk opnieuw tot kampioen. In de Champions League wilde het echter opnieuw niet lukken dit seizoen. En dat kwam hard aan. In Parijs dromen ze immers al een hele tijd van de allergrootste Europese triomf. Daarop zouden er al koppen gerold zijn.


Zo zou sportief directeur Leonardo het gelag moeten betalen. Op voorspraak van Kylian Mbappé, die veel inspraak kreeg na zijn contractverlenging, zou de Braziliaan moeten ophoepelen als sportief directeur. Dat meldde MARCA eerder. Leonardo zou wel een andere functie krijgen binnen de club. Het is dan wel de vraag wie zijn plaats zal innemen. Er deden verschillende namen de ronde, maar één naam lijkt ondertussen de grootste kans te maken.

Zo weet Fabrizio Romano dat PSG een akkoord bereikt heeft met Luis Campos. De Portugees zou de nieuwe sportieve baas worden na gesprekken met PSG-voorzitter Nasr Al-Khelaïfi. Campos kent Mbappé nog van bij AS Monaco. Campos was er de sportieve baas toen de wereldster er doorbrak en zou naar verluidt een goede relatie hebben met de Franse international.

ERVARING

Campos draait al een hele tijd mee in de voetbalwereld. Hij was in het verleden actief als trainer bij verschillende Portugese clubs. Daarnaast werkte hij ook al als scout voor Real Madrid en sportief directeur bij OSC Lille. Nu zou hij dus de sportieve touwtjes in handen krijgen bij een echte Europese topclub. Afwachten of hij PSG aan grote Europese successen kan helpen.

LEES OOK: PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

Goede keuze?

Meest recent

'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

43
43
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck in totale shock

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

20
20
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

19
19
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

18
18
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

156
156
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

99
99
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

176
176
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

146
146
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

60
60
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

246
246
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

298
298
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

324
324
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

81
81
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

433
433
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

373
373
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

462
462
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

223
223
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

109
109
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

209
209
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

82
82
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

422
422
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

658
658
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

312
312

Meer sportnieuws