Fans vernietigend voor Duivel: "Komedie en vakantie!"

door
Fans vernietigend voor Duivel:

De Rode Duivels ontvangen vrijdagavond Nederland in de poulefase van de Nations League. Wie wint, komt naast Polen op kop in de groep. Bij de rust is het 0-1 voor de bezoekers, na een goal van Steven Bergwijn. De Belgen kregen in de eerste helft nog een zware domper te verwerken.


Zo moest Romelu Lukaku al na een klein halfuur de strijd staken. De spits van Chelsea ging tegen de grond na een duel met Aké. Hij leek in eerste instantie nog verder te kunnen, maar moest dan toch naar de kant. Hij werd vervangen door Leandro Trossard. De Duivels zijn zo hun speerpunt kwijt voorin en moesten zich herorganiseren.

Lukaku was de voorbije jaren van levensbelang voor de Duivels. Hij scoorde aan de lopende band en wierp zich op tot topschutter aller tijden van de nationale ploeg. Zijn cijfers spreken voor zich: in 101 interlands scoorde hij maar liefst 68 keer. Een waanzinnig gemiddelde. Bij Chelsea verliep het dit seizoen heel wat minder. Bij de Duivels wilde hij opnieuw aanknopen met het goede gevoel, maar daar kreeg hij dus niet volledig de kans toe.

VERNIETIGENDE FANS

De fenomenale statistieken van Lukaku beletten de fans niet om op Twitter hun gal te spuwen na zijn vervanging. Veel fans denken dat Big Rom niet geblesseerd is en naar de kant wilde. "Lukaku = komedie, cashen en nu een excuus om direct op vakantie te gaan", klinkt het hard bij één supporter. Wat uiteraard compleet uit de lucht lijkt gegrepen, want de spits speelde tot dusver een nuttige match. Een greep uit de harde reacties op Twitter:

LEES OOK: Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Is hij echt geblesseerd, denk je?

Meest recent

Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

2
2
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

24
24
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

8
8
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

38
38
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

150
150
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

89
89
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

35
35
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

288
288
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

221
221
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

529
529
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

74
74
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

136
136
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

399
399
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

329
329
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

185
185
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

140
140
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

107
107
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

494
494
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

95
95
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

353
353
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

145
145
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

909
909
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

469
469

Meer sportnieuws