Fans vernietigend voor Duivel: "Komedie en vakantie!"

955 stemmen
Fans vernietigend voor Duivel:

De Rode Duivels ontvangen vrijdagavond Nederland in de poulefase van de Nations League. Wie wint, komt naast Polen op kop in de groep. Bij de rust is het 0-1 voor de bezoekers, na een goal van Steven Bergwijn. De Belgen kregen in de eerste helft nog een zware domper te verwerken.


Zo moest Romelu Lukaku al na een klein halfuur de strijd staken. De spits van Chelsea ging tegen de grond na een duel met Aké. Hij leek in eerste instantie nog verder te kunnen, maar moest dan toch naar de kant. Hij werd vervangen door Leandro Trossard. De Duivels zijn zo hun speerpunt kwijt voorin en moesten zich herorganiseren.

Lukaku was de voorbije jaren van levensbelang voor de Duivels. Hij scoorde aan de lopende band en wierp zich op tot topschutter aller tijden van de nationale ploeg. Zijn cijfers spreken voor zich: in 101 interlands scoorde hij maar liefst 68 keer. Een waanzinnig gemiddelde. Bij Chelsea verliep het dit seizoen heel wat minder. Bij de Duivels wilde hij opnieuw aanknopen met het goede gevoel, maar daar kreeg hij dus niet volledig de kans toe.

VERNIETIGENDE FANS

De fenomenale statistieken van Lukaku beletten de fans niet om op Twitter hun gal te spuwen na zijn vervanging. Veel fans denken dat Big Rom niet geblesseerd is en naar de kant wilde. "Lukaku = komedie, cashen en nu een excuus om direct op vakantie te gaan", klinkt het hard bij één supporter. Wat uiteraard compleet uit de lucht lijkt gegrepen, want de spits speelde tot dusver een nuttige match. Een greep uit de harde reacties op Twitter:

LEES OOK: Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

Is hij echt geblesseerd, denk je?

Meest recent

Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

17
17
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

363
363
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

17
17
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

151
151
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

122
122
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

317
317
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

330
330
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

279
279
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

67
67
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

90
90
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

154
154
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

82
82
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

84
84
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

186
186
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

154
154
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

126
126
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

246
246
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

492
492
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

309
309
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

145
145
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

39
39
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

177
177

Meer sportnieuws