Fans vernietigend voor Duivel: "Komedie en vakantie!"

955 stemmen
Fans vernietigend voor Duivel:

De Rode Duivels ontvangen vrijdagavond Nederland in de poulefase van de Nations League. Wie wint, komt naast Polen op kop in de groep. Bij de rust is het 0-1 voor de bezoekers, na een goal van Steven Bergwijn. De Belgen kregen in de eerste helft nog een zware domper te verwerken.


Zo moest Romelu Lukaku al na een klein halfuur de strijd staken. De spits van Chelsea ging tegen de grond na een duel met Aké. Hij leek in eerste instantie nog verder te kunnen, maar moest dan toch naar de kant. Hij werd vervangen door Leandro Trossard. De Duivels zijn zo hun speerpunt kwijt voorin en moesten zich herorganiseren.

Lukaku was de voorbije jaren van levensbelang voor de Duivels. Hij scoorde aan de lopende band en wierp zich op tot topschutter aller tijden van de nationale ploeg. Zijn cijfers spreken voor zich: in 101 interlands scoorde hij maar liefst 68 keer. Een waanzinnig gemiddelde. Bij Chelsea verliep het dit seizoen heel wat minder. Bij de Duivels wilde hij opnieuw aanknopen met het goede gevoel, maar daar kreeg hij dus niet volledig de kans toe.

VERNIETIGENDE FANS

De fenomenale statistieken van Lukaku beletten de fans niet om op Twitter hun gal te spuwen na zijn vervanging. Veel fans denken dat Big Rom niet geblesseerd is en naar de kant wilde. "Lukaku = komedie, cashen en nu een excuus om direct op vakantie te gaan", klinkt het hard bij één supporter. Wat uiteraard compleet uit de lucht lijkt gegrepen, want de spits speelde tot dusver een nuttige match. Een greep uit de harde reacties op Twitter:

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Is hij echt geblesseerd, denk je?

Meest recent

Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

14
14
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

24
24
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

91
91
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

289
289
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

161
161
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

152
152
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

201
201
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

46
46
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

334
334
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

72
72
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

243
243
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

197
197
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

248
248
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1012
1012
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

499
499
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

171
171
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

90
90
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

240
240
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

216
216
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

597
597
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

745
745
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

334
334
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

648
648
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

490
490
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

715
715

Meer sportnieuws