Fans vernietigend voor Duivel: "Komedie en vakantie!"

door
Fans vernietigend voor Duivel:

De Rode Duivels ontvangen vrijdagavond Nederland in de poulefase van de Nations League. Wie wint, komt naast Polen op kop in de groep. Bij de rust is het 0-1 voor de bezoekers, na een goal van Steven Bergwijn. De Belgen kregen in de eerste helft nog een zware domper te verwerken.


Zo moest Romelu Lukaku al na een klein halfuur de strijd staken. De spits van Chelsea ging tegen de grond na een duel met Aké. Hij leek in eerste instantie nog verder te kunnen, maar moest dan toch naar de kant. Hij werd vervangen door Leandro Trossard. De Duivels zijn zo hun speerpunt kwijt voorin en moesten zich herorganiseren.

Lukaku was de voorbije jaren van levensbelang voor de Duivels. Hij scoorde aan de lopende band en wierp zich op tot topschutter aller tijden van de nationale ploeg. Zijn cijfers spreken voor zich: in 101 interlands scoorde hij maar liefst 68 keer. Een waanzinnig gemiddelde. Bij Chelsea verliep het dit seizoen heel wat minder. Bij de Duivels wilde hij opnieuw aanknopen met het goede gevoel, maar daar kreeg hij dus niet volledig de kans toe.

VERNIETIGENDE FANS

De fenomenale statistieken van Lukaku beletten de fans niet om op Twitter hun gal te spuwen na zijn vervanging. Veel fans denken dat Big Rom niet geblesseerd is en naar de kant wilde. "Lukaku = komedie, cashen en nu een excuus om direct op vakantie te gaan", klinkt het hard bij één supporter. Wat uiteraard compleet uit de lucht lijkt gegrepen, want de spits speelde tot dusver een nuttige match. Een greep uit de harde reacties op Twitter:

LEES OOK: Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

Is hij echt geblesseerd, denk je?

Meest recent

Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

40
40
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

62
62
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

166
166
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

151
151
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

160
160
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

101
101
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

98
98
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

168
168
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

478
478
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

249
249
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

92
92
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

89
89
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

258
258
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

257
257
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

422
422
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

321
321
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

222
222
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

375
375
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1071
1071
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

338
338
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

247
247

Meer sportnieuws